Kallos, KJMN, Algae, Maska do włosów z algami

Kallos, KJMN, Algae, Maska do włosów z algami

Pojemność 1 000 ml

Maska z aktywnym składnikiem - ekstrakt z alg, który przenika do włosa nawilżając, odżywiając i odbudowując zniszczone, martwe włosy. Zawartość oliwy nadaje włosom jedwabisty połysk.

zero efektów

Mając na uwadze wcześniejsze doświadczenia z marką Kallos, podeszlam bardzo entuzjastycznie do tej maski. Niestety, wypadła bardzo słabo. Stosowałam ją poniżej skalpu, natomiast na długości jej nie żałowałam, ponieważ mam dość zniszczone po lecie końcówki. Niestety, nie widziałam żadnego efektu. Włosy nie były ani zregenerowane, ani nawilżone, tak więc nie zostały spełnione założenia producenta. Być może nie jest ona odpowiednia dla mojego typu włosów, jednak pewna jestem, że do niej nie wrócę.
Plusami jakie odnalazłam, a jakie są uniwersalne dla masek Kallos są: opakowanie, wydajność oraz cena. Sam produkt niestety dla mnie bardzo nietrafiony.

ok

Maska jest przeogromna, nie wiem kiedy dam rade ją zużyć. Takie wielkie opakowanie starcza na długo ale nie jest zbyt poręczne, ciężko sie z niej korzysta, źle trzyma w ręku.
Maska ma taki jakiś średni zapach, nie zachęca do stosowania.
Dobrze rozczesuje się włosy po tej masce.
Nie obciąża włosów, delikatnie nawilża, ale jakoś specjalnie ich nie regeneruje. Włosy są po niej błyszczące, lejące.
Ta maska to taki średniaczek, dobra ale nie jest rewelacyjna.

Jedna z lepszych

Zacznę od tego, że maska jest niesamowicie wydajna! 1000 ml przy stosowaniu raz w tygodniu wystarczyło mi na ponad rok. Zapach średni, ale można to przeżyć. Mam bardzo plączące się włosy, a dzięki tej masce problem widocznie się zmniejszył. Włosy po jej użyciu są też jakby bardziej błyszczące i gęstsze. Jestem z niej zadowolona, lecz myślę, że przy bardzo cienkich włosach może okazać się zbyt ciężka.

Nie maska - odżywka

Produkt dostałam od mamy. Ucieszyłam się, że dostałam tak wielki słoik, dzięki czemu wystarczy mi na długo i nie będę musiała co chwile kupować maski lub odżywki.
Od ok. miesiąca używam jej co każde mycie włosów. Wcześniej, przez kilka 2-3 miesiące używałam jej co 2-3 mycie. Jednak w tej pierwszej wersji, sprawdza się dużo lepiej.
Maska na pewno nie zasługuje na miano maski, ale odżywki. Zostawiam ją na włosach dość długo, ok. 30 minut i efekt jest zwykły, po prostu. Ułatwia rozczesanie włosów, coś tam nawilża i w sumie to tyle. Przeprowadziliśmy się i teraz mamy prysznic, więc maskę trzymam na włosach troszkę krócej - ok. 10-15 minut i efekt jest taki sam, jak przy dłuższym trzymaniu na głowie.
Na pewno trzeba ją dobrze spłukać z włosów ! Ja nakładam ją kilka centymetrów od nasady, nie bezpośrednio na skalp (na górze mniej produktu), ale za to na długość nie żałuję ze względu na to, że mam włosy zniszczone i tylko odliczam czas do wizyty u fryzjera.
Używam jej od ok. 3 miesięcy, nie zużyłam jej nawet połowy ( ok. 1/3). Wydajność więc bardzo w porządku.
Cena jak najbardziej w porządku, mamy litr produktu za ok. 11 zł, więc super.
Nie wiem, czy kupie ponownie, ponieważ lubię testować nowe kosmetyki. Na pewno jest to najlepsza wersja Kallosa, jaką do tej pory stosowałam, a miałam wcześniej mleczną oraz bananową.

Nic specjalnego

Stosowałam niemalże wszystkie maski Kallosa i ta zdecydowanie wypadła najgorzej. Nie widziałam żadnej zmiany jeśli chodzi o regenerację zniszczonych włosów, tak jak zakłada producent. Słabo nawilża, nie odbudowuje, takie słabe 2/10. Jedynym plusem jeśli chodzi o działanie to jest fakt, że ułatwia rozczesywanie. Ale jeśli mam do wyboru takie produkty jak Kallos Blueberry czy Kallos Banana to zdecydowanie je wybiorę zamiast tej. Nie wiem, może jest ona po prostu nie przystosowana do moich średnioporowatych długich włosów. Niestety żadnego pożytku z niej nie miałam. Kolejne plusy, już nie z samego działania, to opakowanie, z którego bez żadnego problemu można wydobyć produkt oraz wydajność i pojemność, tego jej odebrać nie można. Jeśli mam oceniać wszystko całościowo, to biorąc pod uwagę lekkie plusy, będzie to 2/5. Niestety produkt bardzo nietrafiony.

W porządku

Lekka maska o delikatnym zapachu (który mi akurat nie przypadł za bardzo do gustu). Najlepsza jaką miałam do tej pory z Kallosa. Delikatnie zmiękcza i nawilża włosy bez obciążania. Podkreśla również ich skręt co jest dla mnie ważne. Używałam lepszych masek, ale chyba ciężko o lepszą w tej kategorii cenowej. Chyba jeszcze nie raz do niej wrócę.

lekka

Cienię ją za lekkość - zarówno w zapachu jak i działaniu. Idealna na lato, fajnie wygładza i odświeża włosy, bez obciążania. Skład nie jest jakiś super, ale jest w niskiej cenie, więc według mnie warto.

Całkiem spoko

Ogromna maska w bardzo dobrej cenie. Wystarczyła mi jakoś na rok stosowania. Sprawiała, że włosy ładnie pachniały. Latem ułatwiała rozczesywanie, ale zimą kompletnie sobie nie poradziła z moimi włosami. Ogólnie nie zauważyłam jakiegoś porywającego efektu na moich włosach, ale nie spodziewałam się wiele za taką cenę. Kupię jeszcze jakąś maskę z Kallos, ale chyba raczej spróbuję inny rodzaj, a do tej nie wiem czy wrócę.

Świetna!

Jedna z moich ulubionych masek, pokochałam ją dzięki mojej fryzjerce, która nałożyła ją na moje w inny sposób niż zazwyczaj robię to ja, ale działanie było równie fantastyczne. Maskę używam raz w tygodniu, kiedy mam czas żeby potrzymać ją około 20 minut na głowie. Kiedy jednak mam zabiegany tydzień nakładam jej małą ilość na umyte włosy i rozczesuje grzebieniem, a następnie suszę. Maska świetnie dociąża i nawilża. Moje włosy są suche i puszące się z tendencją do szybkiego przetłuszczania u nasady. Maska nigdy nie obciążyła ich, nie spowodowała szybszego przetłuszczania. Produkt jest bardzo wydajny, ma przyjemny zapach, jest łatwo dostępny i tani. Zdecydowanie polecam!

Fajny śmierdziuszek

Najnowsza maska do włosów, którą morduje, czyli Algowy Kallos. Kupiłam ją zainteresowana jej składem, który przypadł mi do gustu. Maska jest dość gęsta, co mi się podoba, bo nie spływa z włosów i mogę ją nałożyć na godzinkę, potrzymać i zmyć. Właśnie w takiej formie najbardziej lubię jej działanie. Maska sprawdza się też fajnie jako szampon, choć stosuję to raz w tygodniu i na drugi dzień już normalnie myję włosy. Maska sprawia, że włosy są miękkie gładkie i lśniące. Znacznie ułatwia tez ich rozczesywanie, co w przypadku mojej długości włosów jest ważne. Jest ogromna, bo ma aż litr, więc mi wystarcza na dobre 4-5 miesiecy. Nie podoba mi się jej zapach- bardzo mocno czuć algi, taki typowo nieprzyjemny, stawowy zapach. Gorzej, bo utrzymuje się on nie tylko podczas nakładania maski na włosy ale i długo po umyciu... Nie przepadam tez za wyjmowaniem maski z opakowania, bo czasem mokrą ręką trudno jest odkręcić pudełko. Mimo tego Lubię jej działanie, wiec często do niej wracam.

Jak szybko kupiłam, tak szybko się pozbyłam...

Moje włosy mówią stanowcze "NIE" maskom humektantowym, dlatego maska algowa u mnie nie zadziałała. Być może na innych typach włosów działają dobrze, nie mogłam się o tym przekonać.

Okej

Maska ma baaardzo duzo fajnych ekstraktów, nie raz uratowala moje wlosy z przeproteinowania. Lekka, w składzie oliwa z oliwek, kwas cytrynowy, wyciag z morszczynu pecherzykowatego, listownicy palczastej, spiruliny, alg brunatnych oraz porphyra umbilicalis, i standardowo sylikon. Lubię tą maske, ma cuuudowny zapach.