Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

KJMN, Algae, Maska do włosów z algami

KJMN, Algae, Maska do włosów z algami

Pojemność 1 000 ml

Maska z aktywnym składnikiem - ekstrakt z alg, który przenika do włosa nawilżając, odżywiając i odbudowując zniszczone, martwe włosy. Zawartość oliwy nadaje włosom jedwabisty połysk.

Ok

Jest to maska na poziomie Kallosa Caviar, nie zachwyciła mnie. Jakoś tam działa na włosy, trochę ułatwia rozczesywanie, coś tam nawilża... ale wszystko takie mdłe i nijakie. Efekt z reguły taki sam, niezależnie, czy trzymam 5 minut czy 30. By ulepszyć działanie, dodaję do niej kakao albo skrobię. Sama jest trochę za słaba, nie dociąża, ale również i nie przeciąża. Niby jest objętość, ale włosy trochę fruwają. Używam również przed myciem, przez co zabezpiecza końcówki.
Myślę, że działa na mnie dobrze ponieważ moje włosy uwielbiają oliwę z oliwek, którą w składzie znajdziemy. Zapach nawet mi się podoba. Używałam po każdym myciu przez ponad miesiąc, jednak włosy jakby się do niej przyzwyczaiły i musiałam nakładać coraz większe jej ilości. Najlepiej działa wczesana i z dodatkiem jakiegoś produktu, jednak szkoda kupować kosmetyk tylko po to, by specjalnie coś z nim mieszać. Są maski, które są solo bardzo zadowalające, a z dodatkiem są jeszcze lepsze. Tutaj jest tak nijako.
Cena, wydajność, jak najbardziej zadowalająca.
Nie kupię ponownie, gdyż poszukuję czegoś lepszego, a przynajmniej o trwalszym zapachu, który zostanie na włosach :) Dobra jako zwykła odżywka na kilka minut, ale nie do codziennego stosowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564781].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

Akurat dotykam wlosow ktore sa drugi dzien po nałożeniu tej maski i przyznam szczerze ze u mnie nie na problemu z przetkuszczaniem czy obciążeniem . A szczerze mówiąc nakładam zawsze dosyć konkretna ilośc na włosy na długość od uszu po końce . Napewno nie jest to moja ulubiona maska - włosy nie lśnią po niej i nie sa wyśmienicie gładkie ale sa miękkie i całkiem przyjemne . Ja posiadam ta wersje mini także szybko ja wykończę ake raczej ponownie juz nie kupie .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509601].usefull || 0 }}% pomocna.

przeciętna

Bardzo lubię maski z Kallosa, zawsze mam jakąś po ręką. Skusiłam się na tą i niestety jest dość średnia.
Jeśli używa jej się umiejętnie - to znaczy bardzo mała ilość produktu tylko na same końcówki włosów, jest okej. Jak tylko da się trochę więcej bardzo obciąża i przetłuszcza włosy, dodatkowo zapach jest bardzo średni.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509576].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Sprawdza się u mnie jak wszystkie maski kallos ( no może oprócz jednej-lnianej pomarańczowej ;) ). Od maski oczekuję przede wszystkim mega nawilżenia i wygładzenia, i to właśnie robią na moich włosach maski kallos - włosy miękkie i gładkie jak po prostowaniu. Co do naprawy i odbudowy, to nie zauważyłam takiego efektu. Ale szczerze wątpię, że jakaś maska jest w stanie "naprawić" zniszczone włosy.... chyba, ze są przesuszone po jakiś zabiegach, wtedy jak najbardziej maska da sobie radę. Oczywiście cena i wydajność super. Ciągle próbuje innych masek i zawsze wracam do firmy kallos...żadna inna nie daje mi takiego efektu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506851].usefull || 0 }}% pomocna.

Śmierdzi

Zauważyłam że z maskami Kallosa nie miewam uczuć pośrednich. Jest tylko albo LOVE albo HATE.
W tym wypadku niestety jest HATE.
Nie zauważyłam żeby moje włosy jakoś po niej się odżywiły, były zdrowsze czy lepiej nawilżone a zapach produktu doprowadza mnie do szewskiej pasji. Męczyłam się za każdym razem trzymając ją na włosach.
W końcu postanowiłam oddać ją znajomej.
Nigdy więcej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501306].usefull || 0 }}% pomocna.

Duzo za mało ( produktu za zł)

Maska ta jesr rzadka w konsystencji, przez co jej wydajność maleje. Opakowanie jest duże i nieporęczne . Wystarcza na długi okres czasu. Ma mdły zapach. Delikatnie nawilża włosy, wygładza oraz ułatwia ich rozczesywanie. Kolejnym plusem może być fakt, że zapłącimy za nią tylko 10 zł. Jest to jednak jedna ze słabszych wedlug mnie masek kallosa. Slabiutkie działanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500061].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spodziewałam się wielkich efektów, a tu WOW

Przez większość mojego życia nie przykładałam się zbytnio do pielęgnacji włosów - zawsze uważałam, że szampon robi swoje i to wystarczy. Z wiekiem jednak zaczęłam bardziej eksperymentować - poznałam uroki prostownicy, z których już nie potrafiłam zrezygnować, przez co kondycja moich włosów zaczęła się drastycznie pogarszać. Stały się napuszone, połamane, traciły kolor od końcówek (mimo, że nigdy ich nie farbowałam). I trzeba było w końcu o nie zadbać.

Maski Kallos znałam głównie z poczty pantoflowej i Internetu - słyszałam same pozytywne opinie, które wręcz pod niebiosa. Od dłuższego czasu więc nosiłam się z zamiarem zakupu jednej z nich, aż wreszcie natknęłam się na nie w drogerii. Nie wiedziałam jaką wybrać, więc poinstruowałam się opisem producenta i padło właśnie na Algae.

Nie oczekiwałam cudów, raczej byłam ciekawa, czy rzeczywiście może mi coś dać. Obecnie jestem po miesięcznej kuracji (ok. raz w tygodniu pod czepek i ręcznik na 30-40 minut) i muszę przyznać, że moje włosy zmieniły się diametralnie.
Przede wszystkim poprawiła się ich gładkość - po suszeniu suszarką nie są już napuszone, ale pięknie wygładzone, "sypkie" i przyjemne w dotyku. Końcówki nie rażą białymi punkcikami i wyraźnie czuć nawilżenie. Muszę też dodać, że miałam ogromny problem z plątaniem, a dzięki tej masce rozczesywanie nie stanowi już dla mnie katorgi połączonej z rwaniem i łzami w oczach.
Dla mnie ta maska jest jak najbardziej na plus.

Plusy:
+ nawilżenie
+ CENA
+ ogromne opakowanie
+ dosyć przyjemna konsystencja
+ ułatwia rozczesywanie
+ wygładza włosy

Minusy:
- mało przyjemny zapach, przypomina mi jakieś tanie lekarstwo
- trzeba ją porządnie spłukiwać, bo długo "siedzi na włosach"

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475796].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

Jest to moja druga wersja tej maski i z chęcią się skuszę na inną maskę.
+ cena
+ wydajność
+ pojemność
+ dostępność
+/- zapach mi pasuje, ale dla niektórych może być duszący

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473356].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczenie!

Zacznę od tego, że moje włosy przeszły wiele i po wielokrotnym rozjaśnianiu na platynę, a następnie pigmentacji do ciemnego brązu, odmówiły posłuszeństwa. Ich stan po tych zabiegach oceniam na katastrofalny (wypadanie, przerzedzenie, łamiące się końce, trudności z rozczesywaniem). Mimo olejowania, stosowania serum i prób dopieszczania ich, nie potrafiłam dobrać odżywki czy maski. Po użyciu tej maski nie oczekiwałam cudów, jednak byłam pozytywnie zaskoczona tym, jak zmiękczyła moje włosy. Po umyciu ich nie miałam problemu z rozczesaniem (wcześniej wyjmowałam garść ze szczotki), a po wyschnięciu włosy nie były takie matowe i spuszone jak wcześniej. Podejrzewam jednak, że posiadaczki naturalnych, zadbanych włosów mogą nie odczuć różnicy po użyciu tej maski.
Zapach miły, delikatny, nie utrzymuje się długo na moich włosach. Kupiłam małe opakowanie tej maski i po 3-tygodniowym stosowaniu, widzę niewielkie zużycie.
Jeśli masz włosy zniszczone różnymi zabiegami, ta maska może Cię zaskoczyć :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461762].usefull || 0 }}% pomocna.

Do mycia- najlepsza

Testowałam mnóstwo Kallosów. Jako maski dla mnie są za mało treściwe, są za to świetna bazą do mieszania z półproduktami. Zawsze mam przynajmniej 2 w łazience. Algae jest świetną maską myjącą!!! Eksperymentuję z myciem włosów maskami od paru miesięcy i to jest mój hit! Nie obciąża moich cienkich włosów, delikatnie odbija od nasady. Daje ładny, naturalny połysk. Zapach dla mnie neutralny. Wydajność niezła. Polecam wypróbować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453867].usefull || 0 }}% pomocna.