L`biotica, Biovax Gold, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan & Złoto 24k`

L`biotica, Biovax Gold, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan & Złoto 24k`

Regenerująca maseczka do wszystkich rodzajów włosów.
Łączy dwa składniki: 24-karatowe złoto i olej arganowy. \właściwości drobinek cennego kruszcu zapobiegają starzeniu komórkowemu, zachowując młodość włosów. Czyste złoto odżywia i rozświetla włosy, odmładza je i rewitalizuje. Olejek arganowy - odmładza, chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dzięki zdolności do przenikania w głąb łodygi włosa, olejek arganowy reperuje zniszczenia i przywraca prawidłowy poziom nawilżenia. Jego lekkość sprawia, że jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów.

rewelacja

Często nie korzystam, bo jestem zbyt leniwa, by dużo czasu poświęcać włosom, jedynie od czasu do czasu. Po każdym użyciu efekt jest doskonały. Przede wszystkim zauważyłam, że włosy są jakby gęstsze i nie przetłuszczają się zbyt szybko. Mogę na kilka dni zostawić włosy w spokoju, bez mycia, a i tak ładnie wyglądają.

Sprawdza się

Większość masek Biovaxu sprawdziła się na moich włosach. Ta nie jest wyjątkiem. Ma fajny, emolientowo-humektantowy skład. Wysoko w składzie znajdziemy glicerynę, niżej olej arganowy i złoto, trochę filmformerów. Maska ma piękny, miodowy kolor z licznymi drobinkami złota. Pachnie orientalnie, kadzidlanie (jeden z ładniej pachnących kosmetyków na rynku). Jest bardzo gęsta, woskowa, mimo małej pojemności starcza na długo. Dociąża i wygładza włosy, może puszyć co wrażliwsze na to włosy przy niesprzyjającej pogodzie. Myślę, że nie sprawdzi się na włosach bardzo zniszczonych, wysokoporowatych-głównie przez glicerynę i argan, który zazwyczaj lepiej się sprawdza na zdrowszych włosach.

Może być, ale bez rewelacji

Maseczka o klasycznej, kremowej konsystencji i lekkim, przyjemnym zapachu.
Efekt rozczarowujący, jak na bardziej "ekskluzywne" składniki.
Polecam osobom z przetłuszczającymi się włosami, ale nie suchymi/zniszczonymi.

Miłe zaskoczenie

Zostałam mile zaskoczona działaniem tej maseczki.
Na początku stosowania maski wydawało mi się, że produkt niezbyt dobrze sprawdził się na moich włosach. Tak po prawdzie wydawało mi się, że nie zrobił nic. Mimo tego, nadal używałam tej maski bo ,,a nóż coś się zmieni"... Któregoś dnia współlokatorka zapytała mnie co nakładam na swoje włosy bo wyglądają lepiej. To mnie zmotywowało i postanowiłam nie wyrzucać złotej maseczki Biovax.
Opłaciło się bo moje włosy przestały się puszyć i stały się podatniejsze na układanie. Poza tym stały się miłe w dotyku i widzę, że na pozostałościach po blond farbie pojawiły się złote refleksy.
Maseczkę kupiłam na promocji za około 10 zł. Z włosów spłukuję ją po godzinie. Stosuję 1/2 razy w tygodniu. :)

nie polecam

Bardzo się zawiodłam. Spodziewałam się naprawdę dobrego produktu, jednak po 2 użyciach powiedziałam NIE. wysusza okropnie włosy, co prawda mam rozjaśniane, jednak inne maski dają rade. Miałam totalne siano na głowie, problemy z rozczesaniem.

Godna polecenia :)

Bardzo fajna maska, o fajnym składzie, dociążąjąca, gęsta, przyjemnie pachnąca. Dobrze jest ją ponosić dłużej niż zalecane 15 minut, a ja dodatkowo mieszam ją z olejem i mam wtedy takie włosowe spa ;)
Włosy po użyciu naprawdę wyglądają dobrze. Nie są posklejane, są przyjemnie dociążone i mam wrażenie, że wreszcie lepiej nawilżone. Obiecane przez producenta drobinki złota faktycznie chyba tam są, bo moje blond włosy ładnie się potem mienią w słońcu. Do tego dochodzi bardzo ładny zapach, który się utrzymuje po spłukaniu.
Ogólnie bardzo polecam.
*Moje włosy są wielokrotnie rozjaśniane, średnio- do wysokoporowatych.

Ładnie nabłyszcza

Jak w tytule recenzji, swojego czasu testowałam po kolei wszystkie Biovaxy i ta nawet mi podpasowała.
Ładnie wygląda na jasnych włosach, nawilża, ale jak większośc ich masek nie regeneruje jakoś wyjątkowo.
Konsystencja jak na maskę zbyt rzadka, zapach dośc przyjemny.
Cena mogłaby być odrobinę niższa.

Zawód

Bardzo chciałam żeby mi się sprawdziła. Takie ładne opakowanie, gęsta, wydajna, pieknie pachnie i te drobinki xD
Niestety na moich cienkich i delikatnych wlosach daje efekt ni to przyklap ni to przesusz. Dziwny ale dokładnie tak jest, wlosy wyglądająjaby maska na nich zostawala, są matowe, bez życia, smutne takie ;).
Momo to mam zamiar wypróbować inne z tej serii. Zajmują malo miejsca a są nieziemsko wydajne

Złota wydmuszka

Zakup z ciekawości wszak Biovax to kultowa marka
mała pojemność, a cena jak pozostałych odżywkach - ale złoto w składzie zobowiązuje ;)
nakładając na włosy cała ręka w refleksach
piękny zapach
ale jakiś spektakularnych efektów nie ma
są odżywione i tyle
za to można mieć z odżywką za parę złotych z dużą pojemnością

Warto spróbować każdej z tej serii !

Kolejna tym razem złota odsłona moich ulubionych maseczek do włosów, ma bardzo ładny intensywny zapach, który na włosach utrzymuje się dość długo. Fajna w swojej konsystencji nie za gęsta nie za rzadka.

Jest ok :-)

Była to chyba jedna z moich pierwszych masek na włosy, jak zaczynałam swoją przygodę z "włosomanią". Na początku byłam zadowolona, choć z czasem zauważyłam, że te maski, oprócz zapachu, raczej nic z włosami nie robią. Niestety mam problem z puszeniem się włosów i z baby hair, a biovax nic, a nic nie pomagał :-( Choć dla tej maski jeszcze dodatkowy plus za to, że (o ile się nie mylę), miała w sobie drobinki złota. Dzięki temu jeszcze przyjemniej się ją używało :-) Nie była zła, ale też nie najlepsza. Zawsze kupowałam ją na promocji, bo prawie 20zł za takie małe opakowanie to raczej nie najlepsza cena.

Cud, miód, złoto ;-)

Po maskę sięgnęłam po powrocie z ubiegłorocznych wakacji, gdy moje włosy wymagały wzmocnienia po słonecznym szaleństwie. Oczekiwałam od niej intensywnej regeneracji i... nie zawiodłam się.
W tym niewielkim pudełeczku kryje się prawdziwe złoto (dosłownie i w przenośni), które sprawia, że włosy odzyskują nawilżenie, blask i miękkość. Po jej użyciu pasma są gładkie, przyjemne w dotyku, łatwo się je rozczesuje i co najważniejsze – nie są obciążone, co szczególnie przy cienkich i delikatnych włosach jest sprawą kluczową.
Samo użycie maski jest bardzo przyjemne – opakowanie jest poręczne, maska łatwo się aplikuje i nie spływa z włosów. Duży plus za piękny, orientalny zapach.
Serdecznie polecam ;-)