Alterra, Hydro Nachtcreme Bio-Traube & Bio-Weisser Tee (Krem nawilżający z winogronem i białą herbatą na noc)

Zawarty w kremie Alterra Hydro Nachtcreme Bio-Traube & Bio-Weisser Tee hydrokompleks zawierający kwas hialuronowy i Pentavitin regeneruje skórę przez nawilżającą pielęgnację w nocy i w połączeniu z ekstraktem z białej herbaty przeciwdziała powstawaniu pierwszych zmarszczek, będących oznakami starzenia się skóry. Olej oliwkowy i ekstrakt z pestek winogron z kremu Alterra Hydro Nachtcreme Bio-Traube & Bio-Weisser Tee mają zdolność wygładzania skóry i pielęgnują ją tak, aby była piękna i gładka.

Raczej nie

Ten krem okazał się dla mnie po prostu za lekki. Nie nawilżał mojej twarzy, oczekiwałam od niego mocniejszego nawilżenia. Ma lekką konsystencję, ale miałam wrażenie, że nie wchłania się i po prostu zostaje na twarzy. Zapach neutralny, nie przeszkadzał mi. Krem dosyć wydajny, jak na codzienne użytkowanie. Raczej nie kupię go ponownie

Dobry na lato

Krem spisze się bardziej w okresach letnich, kiedy szukamy lżejszej formy nawilżenia twarzy. Dla osób nie wymagających nie wiadomo czego, może być odpowiedni. Dobrze nawilża, jednak nie jest to konkretny krem który przyniesie super efekty.

Super

Bardzo lubię ten krem. Świetnie nawilża cerę, czuć nawilżenie. Jest bardzo lekki i delikatny, nie podrażnia i nie uczula. Ogromny plus za fajny skład i to, że jest wegański. Cena również jest świetna. Malutki minusik że czasami zostawia taka odczuwalna warstewke ale da się przyzwyczaić.

Ciekawy

Kremu używałam kiedyś, kupiłam ot tak w drogerii szukając czegoś nawilżającego i sięgnęłam po Alterra. Muszę powiedzieć, że miło mnie zaskoczył, był tani, a jakość super. Fajny skład , konsystencja dość gęsta, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, nie zapycha, nie uczula, miło nawilża , w moim przypadku się sprawdził i na pewno jeszcze do niego wrócę.

świetny skład w świetnej cenie

Kremi jest małej ale zgrabnej tubce. Ma bardzo specyficzny zapach, nie jest on do końca przyjemny, ale można się do niego przyzwyczaić. Krem jest intensywnie biały i jeżeli nie rozprowadzimy go dobrze jest widoczny na buzi. Ma fajną konsystencję, nie wylewa się z tubki. Szybciutko się wchłania, dobrze nawilża buzię. Nie zapycha. Ogromnym plusem jest to, że jest kosmetykiem wegańskim i zawiera składniki bio. Nie zawiera silikonów, parafiny. Kupiłam go w rossmanie na promocji 1+1, kosztuje niecałe 10zł. Moim zdaniem jak najbardziej wart przetestowania, mi bardzo odpowiada . :)

Na plus

Krem na fajne działanie, buzia sie nie zapycha, jest nawilżona, ukojona i rozjaśniona. Bardzo na plus jest tez cena i dostępność. kupuje juz chyba 3 opakowanie, ten krem został stałym bywalcem w mojej łazience i na pewno bede dalej go kupować, bo za te cenę jest to świetna jakość. jeszcze ekologiczny! Miłość :) za jedyna wadę moge wziąć to, ze zostawia nieprzyjemne uczucie na twarzy po nałożeniu, ale da sie do tego przyzwyczaić.

Dobry produt za niską cenę

+ nie jest tłusty
+nie zapycha porów
+szybko się wchłania
+wydajny
+TANI
+dobrze nawilża, nie jest to efekt wow, ale dla mojej cery jest wystarczający
+rano cera jest nawilżona

-zapach- na początku mi przeszkadzał. mocno ziołowy
-opakowanie w formie tubki. obawiam się, że będzie ciężko wydostać produkt jak będzie go mniej

zapycha

Mam cerę mieszaną, która też potrzebuje nawilżenia, zawsze kupując krem mam nadzieję, że mnie nie zapcha chociaż zdarza się to i najlepszym w swojej dziedzinie. Zaryzykowałam i mogę wyrazić swoją opinie..

+ cena
+ zapach

+/- skład, można by powiedzieć, że nie jest zły, ale coś nie służy mojej skórze

- ciężka konsystencja
- zapycha

Na zimę jak znalazł.

Został mi polecony przez bardzo dobrą kosmetolog jako zimowy krem na dzień.
Mam cerę mieszaną ze zmianami trądzikowymi, podczas terapii antybiotykiem zewnętrznym miałam podrażnią i wysuszoną skórę.
Krem jest fajny, bardzo wydajny - wystarczy odrobina by posmarować całą twarz. Dosyć treściwy, dobrze zabezpiecza przed zimnem i zanieczyszczeniami (ah ten Kraków). Doskonale nawilża i nadaje się pod lekki makijaż.

Minusem jest okropny zapach - niczym jakieś przyprawy, ale to pewnie przez to, że jest o produkt BIO.

Aaa i kupiłam go niedawno w Rossmannie za 5 zł!

Naturalny

Jest bardzo wydajny, nie używam go na każdą noc, ale mimo to mam wrażenie, jakby nie miał się nigdy skończyć.
Pachnie niestety okropnie, ale rozumiem, że to dlatego, że jest bardziej naturalny, niż produkty, do których nas przyzwyczajono.
Nawilża bardzo dobrze, jest przyjemny w dotyku, nie lepki, odpowiedniej gęstości. Twarz jest po nim miękka i gładka. Działań niepożądanych nie zaobserwowałam.
Opakowanie świetnie zaprojektowane, typowa tubka, ale bez problemu produkt wychodzi w precyzyjnej ilości.

Krem dobry w działaniu nawilżającym ale z dziwną konsystencją

Nie ukrywam,że krem zakupiłam z powodu niskiej ceny jak i również z tego,iż marka Alterra słynie z dobrych składników. Zdecydowałam się na kremy z tej linii( pod oczy i na dzień) ponieważ mam bardzo wymagająca skórę, która się nadmiernie łuszczy i wysusza. Jeśli chodzi o działanie kremu to jest ok. Efekt rewelacja. Po nocy mam mega nawilżoną twarz, po zmyciu kremu rano jest mięciutka i gładka. Jednak nie zdecyduję się na kolejne opakowanie ze względu na dziwną konsystencję, która jakby zastyga na twarzy i tworzy maskę, napinając skórę twarzy. Po jakimś czasie przestaje to być odczuwalne i krem staje się normalny. Niestety nie mogę go skończyć, jest bardzo wydajny.

Nic nadzwyczajnego

Po przeczytaniu masy pozytywnych recenzji skusiłam się na niego i ja.

Jestem posiadaczką cery bardzo suchej, więc od kremu wymagam dużej dozy nawilżenia. Krem może być tłusty, mogę się po nim świecić, ale musi nawilżać. No i cóż, Alterra tego nie robi...

Kremik zamknięty jest w wygodnej tubce. 50 ml, więc powinien być wydajny.
Konsystencja jest raczej tresciwsza, kolor biały. Zapach ma specyficzny, ja czuję w nim troszkę imbir. Nie jest to najpiękniejsza woń. Zamykany na klasyczną nakrętkę.

Krem łatwo się rozsmarowuje. Początkowo bardzo bieli twarz, ale po kilku sekundach wchłania się do absolutnego matu, choć dalej czuć go na twarzy. Mam wrazenie, że ten krem wysycha, tworzy się z niego jakby skorupka przez co wcale nie nawilża. Po nocy z tym kremem rano twarz jest bardzo wysuszona, zmęczona, nawet powiedziałabym ze poszarzala.

Kremu używał również mój mąż na kilkudniowy tatuaż i bardzo go sobie chwalił.

Pomimo dobrej dostępności i niskiej ceny nie kupię go więcej. Jedną tubkę zuzylam w męczarniach, wielkie szczęście ze mąż ją wykończył.
Krem ten mogę polecić cerze tłustej, ewentualnie normalnej. Posiadaczką cery suchej, proszę, omijajcie go szerokim łukiem.