Wellness & Beauty, Dusch- und Badecreme mit Reichhaltiger Sheabutter & Mandelöl (Żel pod prysznic `Masło shea i olej migdałowy`)

Żel pod prysznic i do kąpieli z masłem shea i olejem migdałowym. Pozwól się cudownie rozpieścić dzięki specjalnej mieszance bogatego w odżywcze składniki masła shea i oleju ze słodkich migdałów. Orzechowo pachnący krem pod prysznic i do kąpieli szczególnie łagodnie oczyszcza i pozostawia skórę gładką i miękką.

Przyjemny

Wellness&Beauty, krem pod prysznic z masłem shea i olejkiem migdałowym. Kupiłam go kiedyś na promocji 1+1, aktualnie testuję wersję z ekstraktem z wanilii i olejem sezamowym. Żel jak na produkt z linii Rossmanna, sprawdził się u mnie naprawdę dobrze. Skóra po jego użyciu była gładka i nawilżona, a kosmetyk miał całkiem ładny zapach. Jego cena regularna to 8,99/250ml.

Na wyjazdy!

Poznałam ten żel przez wersje miniaturowe, uwielbiam miniaturki, zawsze zabieram je na kilkudniowe wyjazdy i to właśnie po niego sięgam najczęściej w takich przypadkach. Zużyłam już chyba rekordową liczbę tych miniaturek! :D

Zapach, konsystencja - zapach jak i formuła są bardzo delikatne, kremowe. Pachnie dosyć słodko, ale nie przepadnie, myślę, że dużej ilości osób może przypaść do gustu. Zapach utrzymuje się jeszcze jakiś czas po użyciu.

Mycie, wydajność - świetnie się pieni, przez co ma niesamowitą wydajność. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry.

Opakowanie - zarówno w wersji pełnowymiarowej jak i w przypadku miniaturek opakowanie jest bardzo ładne. Wersja pełnowymiarowa ma wygodny dozownik.

Cena i dostępność - cena nie należy do tych najniższych, ale jest jej warty. Dostępność na plus - dostępny w każdym Rossmannie, być może gdzieś jeszcze, ale akurat w Rossmannie regularnie go kupuje więc jestem pewna, ze można znaleźć go właśnie tam. :)

Używa produktu od: próbka

Żel pod prysznic Masło shea i olej migdałowy od Wellness & Beauty

Żel otrzymałam w wersji miniaturowej. Kocham miniatury kosmetyków i nie rzadko wolę je zdecydowanie bardziej niż pełnowymiarowe produkty. Tutaj akurat wersja z ekstraktem z wanilii i olejem sezamowym. Kosmetyk pełni funkcję 2 w 1, ponieważ może być za równo żelem pod prysznic, ale też płynem do kąpieli. Kosmetyk ma za zadanie delikatnie oczyszczać skórę, a także zapewnić jej miękkość i gładkość. Buteleczka w której się znajduje ma pojemność 60 ml i to co bardzo mi się spodobało, czyli zakręcane wieczko. Żel czekał więc spokojnie aż będę mogła go zabrać w podróż, ponieważ jest to najbezpieczniejszy typ zakręcania na wyjazdy, bez obawy, że coś nam się otworzy i rozleje. Zapach żelu faktycznie jest waniliowy chociaż nie jets to czysta wanilia, ale jest tutaj dodatek czegoś równie słodkiego. Na ,,sucho'' jest bardzo intensywny, natomiast już podczas kąpieli bardzo delikatnieje, a na skórze po prysznicu niestety jest niewyczuwalny w ogóle. Kosmetyk dobrze się pieni już przy niewielkiej ilości za równo w dłoniach jak i na gąbce. Faktycznie dobrze oczyszcza skórę i nie podrażnia jej. Gładkość i miękkość którą obiecywał producent nie jest w tym przypadku wyjątkowa. Skóra faktycznie jest miła w dotyku, ale efekt nie jakiś spektakularny. Dla mnie to po prostu żel, który dobrze myje skórę i nie wysusza jej. Na wyjazd spisał się rewelacyjnie, natomiast na dłuższą metę go nie polecam.

Mój numer 1!

Mój ulubiony żel pod prysznic. Ma piękny, słodki zapach, fajną konsystencje i dobra butelkę. Jednak uwielbiam go za to że super się pieni i nie wywołuje podrażnień na mojej delikatnej skórze, a zapach pozostaje na niej bardzo długo. Polecam jak najbardziej, mój numer 1 !

Słodki i drogi

Zapach dla mnie zbyt słodki i mulący. Wolę jego żółtego brata - mango papaja.
Za drogi jak na takie małe opakowanie, szybko się skończył.
Plusem jest to, że ładnie wygląda w łazience w koszyczku :)

Taki sobie

Kupiłam w promocji pod wpływem chwili. Zapach przyjemny, wakacyjny. Żel dość rzadki, przez co mało wydajny. Słabo się pieni i trzeba sporo go użyć podczas jednej kąpieli, aby się umyć. Poza tym źle rozmarowany pozostaje na skórze klejąc się. Niestety nie nawilża po kapieli. Jak na jednorazową przygodę może być za taką cenę.

Używam tego produktu od: jednego miesiąca

Super produkt!

Powoli odkrywam serię Wellness&Beauty dostępną w Rossmannie. Nie wiem czemu dopiero teraz zaczynam z nimi przygodę. Dość często produkty tej marki wręcz wyskakiwały mi z rossmannowskich półek, a ja szłam dalej chociaż strasznie mnie kusiły.

Od jakiegoś czasu gości u mnie żel pod prysznic z masłem shea i olejkiem migdałowym. Na wstępie muszę wspomnieć o opakowaniach Wellness&Beauty, które podbiły moje serce skromnymi opakowaniami, które mimo swej skromności kuszą.
Kremowy żel ukryty jest w 250ml buteleczce. Zapach jest cudowny - delikatny, z nutką słodyczy, nie jest mdły. Przez pewien czas utrzymuje się na skórze i w łazience:)

Nie wysusza skóry. Nie jest produktem, który mocno się pieni jednak mimo wszystko dobrze rozprowadza się po skórze. Otula ją cudownym zapachem od pierwszych chwil. Czuć, że skóra jest odświeżona i oczyszczona oraz gładka.

Wellness&Beauty serwuje nam 100% relaksu. Z wielką chęcią po niego sięgnę ponowne. W zapasach mam inne produkty i już nie mogę doczekać się kiedy po nie sięgnę. Żel jest godny uwagi i jeśli ktoś jeszcze go nie miał to zachęcam do kupna.

Używam tego produktu od: m-c

super

Świetny żel pod prysznic o fajnym lekko ciasteczkowym zapachu. Dość gęsta konsystencja, dobrze myje i delikatnie nawilża. Do tego nie przesusza skóry ani nie uczula. Pozostawia skóre miłą w dotyku. Może i nie jest specjalnie wydajny ale za to jest bardzo tani

Przeciętniak.

Kosmetyki z Rossmanna często potrafią zaskakiwać naprawdę fajną jakością, ale tym razem niestety jestem trochę zawiedziona. Produkt przeciętny, o którym szybko zapomnę i którego nie używałam z wielką przyjemnością.

<b>Konsystencja, formuła:</b> dość rzadki, kremowy produkt w bladoróżowym kolorze.

<b>Zalety:</b>
*fajny, minimalistyczny design opakowania
*niska cena
*w składzie masło shea, olejek migdałowy i jojoba
*łatwa dostępność

<b>Wady:</b>
*żeby porządnie się umyć trzeba wylać przynajmniej 1/3 butelki na jeden raz - mimo, że produkt jest napakowany SLSami średnio się pieni, jest jakiś mało treściwy jak na kremowy żel pod prysznic i przez to bardzo niewydajny
*zapach jednak na minus - może nie jest obrzydliwy i odpychający, ale napewno jest zbyt ciężki, mydlany, gryzący
*wysusza skórę

Ten żel-krem nie jest bublem, zużyję go do końca bez większego wysiłku. To po prostu bardzo przeciętny zwyklak napakowany chemią jakich na półkach wiele. Nie kosztuje dużo, ostatecznie ciało myje, więc zasługuje na dwie gwiazdki.
Ale raczej nie polecam, nawet za tę cenę można kupić coś fajniejszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Przyjemny

Często jeżdżę na kilka dni w różne miejsca i zaopatruję się w Rossmanie w miniaturki żelów pod prysznic itp żeby zaoszczędzić miejsca w torbie.
Wcześniej kupiłam oliwkową wersję, ale mnie nie urzekła, natomiast ta uwiodła mnie swoim zapachem.
Co prawda żel mało się pieni, ale dorządnie myje i nie wysusza skóry. Kupiłam już pełnowymiarową buteleczkę (i przy okazji trafiłam na promocję za 4,99).
Mój luby również go lubi, bo po wyjściu spod prysznica powiedział, że ładnie pachnę (ponieważ zapach delikatnie utrzymuje się po wyjściu z łazienki, ale nie jst on zbyt mocny) :)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe, duże w trakcie ;)

Przyjemny i przeciętny

Zwyczajny żel. Ładnie pachnie, myje, nie wysusza. Jest dość wydajny, ale mało się pieni. Za tak niską cenę (w dodatku często są promocje) więcej nie wymagam.
Można wypróbować, ale sucha skóra będzie zawiedziona - brak dodatkowego nawilżenia.

Delikatny, kremowy, nawilżający

Zapach wanilii jest jednym z moich ulubionych, a podoba mi się przede wszystkim w kosmetykach, dlatego bardzo się ucieszyłam na widok tego żelu. W dodatku jego opakowanie jest bardzo praktyczne, mała buteleczka z bezpiecznym zamknięciem zmieści nam się w kosmetyczce w razie jakiegoś wyjazdu (albo siłowni), a minimalistyczny design na półce prezentuje się bardzo elegancko. Czy zapach okazał się faktycznie takim, jaki lubię najbardziej? Nie do końca - jest on taki słodko-kwaśny i właśnie to nie za bardzo mi odpowiada. Warto jednak przymknąć na to oko, bo spisał się bardzo dobrze w przypadku mojej suchej skóry. Kremowa konsystencja bardzo przyjemnie rozprowadza się po skórze, delikatnie ją oczyszczając. Po kąpieli możemy cieszyć się przyjemną i miękką w dotyku skórą. Nawilżenie jest całkiem zadowalające, ale szczególnie letnią porą bez balsamu się u mnie jednak nie obędzie. Dodatkowe zalety to brak silikonu, parabenów i olejów mineralnych. Żel ten jest wegański i posiada neutralne pH. Pod koniec zaczął mi się już nudzić i z przyjemnością sięgnęłam po jakiś owocowy żel o intensywnym zapachu, ale miłośniczki delikatnych i aromatycznych kosmetyków prawdopodobnie bardzo go polubią.

Używam tego produktu od: skończyłam całe opakowanie kilka tygodni temu