Isana, Sommerseife Copacabana mit Mango- & Kokosextrakt (Mydło w płynie do skóry suchej z ekstaktami z kokosa i mango `Copacabana`)

Isana mydło na lato Copacabana dzień w dzień pielęgnuje dłonie. Starannie dobrane substancje myjące oczyszczają dłonie łagodnie i delikatnie. Ekstrakty z orzecha kokosowego i mango, naturalne lipidy pielęgnacyjne podobne do płaszcza hydrolipidowego skóry chronią i pielęgnują skórę. pH przyjazne dla skóry, dobra toleracja potwierdzona dermatologicznie. Edycja limitowana.

do kuchni - OK

Przyjemna szata graficzna, bardzo niska cena, wysoka wydajność. Zapach słaby, nie utrzymuje się ani chwili po myciu. Dominuje w nim chemiczny kokos, wyczuwam też ananasa (mango - nie). Ogólnie przyjemny zapach, choć z czasem może się znudzić. Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam, ale też nie oczekiwałam (jednak określenie "do skóry suchej" zdecydowanie na wyrost). Używam tego mydła do mycia rąk w kuchni - w tej funkcji wystarczające.

Podsumowując - tanie, cieszy oko, dość fajnie pachnie, jakościowo bez szału. Wypróbuje inne mydła Isany, tego już raczej nie kupię, zwłaszcza że to sezonówka.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Copacabana <3

Mydełka Isana z tak wyrazistą szatą graficzną nie można nie zobaczyć z daleka. Cieszę się, że udało mi się go kupić (było ostatnie) i używać.

Konsystencja: gęste, nie spływało z dłoni, białego koloru. Dobrze pieniące się.

Działanie: dobrze myje, nie wysusza nadmiernie,spełnia podstawowe funkcje myjące. Wystarczyła mi jedna pompka by umyć całe dłonie. Myślę, że byłoby za słabe w walce w wielkimi zabrudzeniami typu smarami czy olejami, ale przecież nie wkładam rąk do takich rzeczy :). Podsumowując spełnia swoje zadanie dobrze, gdyby nie limitowana edycja to wróciłabym z chęcią do niego.

Zapach: tutaj odejmuję pół gwiazdki, bo na próżno doszukiwać się mojego ukochanego kokosa :(. Ja bardziej wyczuwam tutaj krzak porzeczki (sic!), co rzuciło mi się od razu po pierwszym użyciu. Ale mimo wszysko aromat nie jest zły, inny po prostu. Przez chwilę utrzymuje się na dłoniach, ale ja od mydeł nie oczekuję godzin pachnących rąk, ważne by dobrze myły.

Opakowanie: to jest niewątpliwie największy plus! Gdy byłam na zakupach, skłonna byłam kupić uzupełniach (co nigdy tego nie robię), bo opakowanie jest genialne, tzn. szata graficzna. Na szczęście została ostatnia sztuka dla mnie :). Piękne kolory, fajna papuga i kokosek. Świetnie rozwesela łazienkę i przykuwa wzrok :ehem:. Dodatkowo pompka jest wygodna, nie zacina się.

Dostępność: drogerie Rossmann, choć już może go nie być, bo to limitka kupiona w wakacje.

Plusy:
- szata graficzna!
- bardzo tanie ( na promocji jakieś 2,60)
- dobrze myje i nie wysusza dłoni
- ciekawy zapach, choć nie kokosowy
- sama nazwa \'Copacabana\'
- wydajne
- niezacinająca się pompka

Odejmuję pół gwiazdki właśnie za brak aromatu orzecha kokosowego :(

Używam tego produktu od: Ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 500 ml.

Nie, nie i jeszcze raz nie

Bardzo lubię mydła Isany za zapach, to że są takie, łatwo dostępne i w ogóle jest w czym wybierać jeśli chodzi o zapach i itp.
Ale to mydło i ten zapach to jak dla mnie jest porażka....
Ogólnie lubię zapach kokosa, ale w tym mydle jest on na tyle dominujący i duszący że aż trudny do zniesienia.
W moim odczuciu zapach mango jest w ogóle niewyczuwalny. Kokos opanował wszystko.

Zapach jest dla mnie na tyle dużym minusem,ze przesłania wszystkie inne zalety tego mydła (cena, dostępność, wydajność)

Jestem w trakcie opakowania i naprawdę nie mogę sie doczekać kiedy się skończy.

Bardzo fajne mydło w bardzo fajnej cenie

Hmm...muszę przyznać, że trochę dziwią mnie dosyć niskie oceny tego mydełka Isany, gdyż w moim przypadku wszystkie obietnice producenta oceniam na plus tzn.
*zapach - wg mnie ( i moich gości, którzy pochwalili) jest bardzo ładny i dosyć intensywny.
*nawilżenie - mydło może nie nawilż jak krem, ale zdecydowanie mniej wysusza skórę moich rąk w porównaniu z innymi drogeryjnymi mydłami w płynie
* wydajność - jest wydajne, dobrze się pieni
* cena - bardzo atrakcyjna, jest niedrogie

To limitowana edycja, szkoda bo mi bardzo przypadła do gustu w przeciwieństwie do innych mydeł Isany.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 500 ml

Jest okej

Ja także kupiłam to mydło skuszona opakowaniem, nazwą i obiecywanym zapachem.

Cóż, nie uważam, że jest z nim tak tragicznie, jak poprzednia Recenzentka, ale faktycznie mógłby być troszkę bardziej intensywny. Jednak czuć to co miało być czuć, czyli kokos + mango. Głównie kokos. :D

Żel dobrze się pieni, jest dość gęsty, kremowy i wydajny. Trochę wysusza mi skórę, ale bywało z tym gorzej. Cenowo jest bardzo korzystnie.

Ogólnie polecam - to fajny uprzyjemniacz.

Ilość zużytych opakowań: ok. połowy

Jak na limitowankę Isany to bardzo słabo.....

Jak zobaczyłam limitowankę isany to musiałam ją mieć!

Nie powiem, skusiło mnie głownie l=kolorowe, letnie opakowanie :)

Niestety jest to chyba najsłabsza z limitowanych kosmetyków Isany, ale do rzeczy.

Plusy:
+bardzo dobrze się pieni
+jest wydajne
+nie wysusza skóry

Minusy:
-zapach a raczej jego brak. Po odkręceniu butli i \'sztachnięciu się zapachem z gwinta\' czuć kokos i mango. Słabo, bo słabo, ale coś czuć. Przy myciu natomiast nie ma żadnego zapachu. Szkoda.

Ja raczej nie skuszę się ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte