Avon, Advance Techniques Styling, Mould It! Moulding Paste ( Pasta modelująca do stylizacji włosów)

STYLING - forma, styl, ochrona.
Wyrzeźbij, wymodeluj i nadaj formę włosom.

Cena: 16,90zł / 150ml

sama nie wiem

ma zupelnie inne doswiadczenia niz niektore z Was,
dla mnie ta pasta owszem jest lekka, wydajna, nie obciaza wlosow i nie wysusza ich tak jak np zel.wlosy bez problemu mozna rozczesac po jej uzyciu;)
AAlllee..jako osoba majaca ciemne wlosy zauwazam jednak biale smugi po uzyciu pasty, i owszem kruszy sie co nie wyglada zbyt fajnie na ubraniach.

Używam tego produktu od:2009

może być

Pasta ładnie pachnie ale jest dosć klejąca.Trzeba użyć mała ilość żeby włosy nie wyglądały na tłuste.Dyscyplinuje włosy i skraca czas układania fryzury.Wydajna i niedroga

Używam tego produktu od:2 lat

polecam

+nie obciąża włosów,
+wydajna,
+kiedy nakładam ją na wyprostowane włosy sprawia, że nie reagują one na wilgoć w powietrzu (za to kocham tą pastę)

Używam tego produktu od: nie pamiętam :P

Avon Mark - relacja

Bardzo dobry produkt

Używam tej pasty od dłuższego czasu, na zmianę z innymi produktami i w konkurencji z innymi markami wypada bardzo dobrze. Nie skleja włosów, bardzo dobrze się rozprowdza, można ułożyc ekstrawagancka fryzure i dosyć długo się utzrymuje efekt. Cena również ok. POlecam.

Używam tego produktu od:1 rok

po prostu dobra :)

Nie wiem czemu jeszcze jej nie oceniłam, bo używam od dłuższego czasu i jestem z niej b zadowolona :) szczególnie wtedy gdy przypomne sobie żel-pastę z taftu o rózowym kolorze - brrr. Po tamtym "wybryku" bałam sie past, ale zaryzykowałam i nie żałuje, gdyż:
- nie skleja włosów
- nie pozostawia białych sklejonych strąków (które pozostawiał po sobie taft :/)
- nie wykrusza sie z włosów
- delikatnie natłuszcza, dzieki czemu moje raczej suche włosy są w dobrej kondycji
- nie puszą sie już na końcach :D za co daje DUUUZY +
- jednocześnie nie przetłuszcza, włosy przed uzyciem jak i po wytrzymują tyle samo bez mycia
- pomaga ułożyć fryzurkę, przy czy nie daje jakiegoś super mocnego efektu a tylko bardzo delikatny, taki ujarzmiający to, co odstaje ;)
Jedyne co trzeba to albo nie przesadzić z ilością, albo dobrze rozetrzeć na włosach. Teraz kusi mnie na żel z tej serii - ciekawe jestem czy będzie miał te same + przy mocniejszym utrwaleniu włosów :)

Używam tego produktu od: od jakiś 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: przy końcówce 1go

i tak i nie

Pastę kupiłam, bo ciągle szukam czegoś co pomogłoby mi zapanować nad sterczącymi włosami. No i niestety po użyciu pasty uparte włosy dalej żyją własnym życiem :-(. Z drugiej strony jednak, pasta radzi sobie nieźle np. z ułożeniem grzywki. Nie skleja i nie obciąża przy tym włosów, ładnie pachnie. Niewielka ilość wystarczy do ułożenia fryzurki, więc będzie wydajna. Myślę, że nie jest to zły kosmetyk, a wszystko zależy od rodzaju włosów.

delikatne utrwalenie

Pasta nie spełnia obietnicy producenta o mocnym utwaleniu fryzury.
Pasta bardzo delikatnie utrwala, włosy są mięciutkie, nie obciążone i wyglądają naturalnie. Nie skleja włosów i nie ma mowy o kruszeniu się pasty - może gdy przesadzi się z ilością. Używałam na mokre i suche włosy - w obu przypadkach efekt jest podobny.
Dla mnie dużym plusem jest fakt, że po użyciu tej pasty włosy mi się nie puszyły :)
Ogólnie mogę porównać ten produkt do fioletowego Sunsilk'u.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

tragedia

nie uklada wlosow ani na mokro ani na sucho. (a takie sa zalecenia producneta). Po nalozeniu na mokro wlosy sie kleja i zlepiaja. nie chce wyschnac. Po nalozeniu na mokro wyglada sie jakby krowa oblizala na po glowie :) A pozatym w obu przypadkach nawet jak nalozy sie odrobinke w ciagu dnia wlosy wyglafdaja jakby byly obklejone czyms. To cos zaczyna sie kuryszyc i wygladac jak lupiez....
paskudztwo. Mam krotke wlosy i nie umiem sobie z tym poradzic.....

ogromne zaskoczenie :D

Bezsprzecznie dostaje 5*. Mam długie włosy i lubię różne zwariowane upięcia ale tez kontrole nad rozpuszczonymi włosami. Ta pasta spełnia swoje zadanie w 100%. Ma duże, wygodne opakowanie i ładny zapach. Nie obciąża włosów, nie powoduje przetłuszczania i nie niszczy włosów, co jest dla mnie bardzo ważne. Fryzura trzyma sie cały dzień i jest naturalna, nie jest skorupą czy innym koszmarnym tworem. Co ważne wieczorem jak rozpuszczam zwariowany kucyczek włosy wyglądaja bardzo dobrze, są nawilżone, gładkie i nie wyglądają jak ostatnie nieszczęście. Bez problemów też się zmywa szamponem. Powiem wręcz że ma właściwości pielęgnujące, odkąd jej uzywam włosy wyglądają dużo zdrowiej. Zostaje na stałe, jest najlepsza a uzywałam już wielu preparatów do układania. Jest wydajna, niewielka ilosć wystarcza by ułozyć i opanować długie włosy.