Green Pharmacy, Krem do rąk i paznokci `Róża`

Green Pharmacy, Krem do rąk i paznokci `Róża`

Sprawdź ceny produktu

Odżywia, wygładza i nawilża. Zapobiega pierzchnięciu dłoni. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi, przywraca miękkość. Dobrze się wchłania, działa szybko i skutecznie. Zatrzymuje młodość skóry. Szlachetny olejek różany, wyjątkowo bogaty, naturalny składnik pielęgnujący, doskonale regeneruje. Roślinny kompleks multiwitaminowy wzmacnia to działanie. Alantoina przyspiesza gojenie ubytków i uszkodzeń naskórka, działa przeciwzapalnie, koi, nawilża i wygładza. Keratyna i witaminy z grupy B wzmacniają płytkę paznokciową, chronią ją przed łamliwością i rozwarstwianiem. Gliceryna nawilża i uelastycznia skórę.

Różany nawilżacz

Dla mało wymagających rąk krem jest świetny.
Poręczna , miękka tuba dzięki której łatwo wycisnąć kosmetyk ,
choć wolę zamknięcie klik w kremach ,denerwują mnie nakrętki.
Idealny zarówno do torebki jaki do używania w domu.
Zapach mocno różany , idealnie oddający naturalny zapach róż
Konsystencja rzadka , niezwykle lekka .
Dobrze rozprowadza się na dłoniach ,natychmiastowo wchłania ,
nie pozostawiając tłustej ani lepkiej warstwy na skórze.
Daje uczucie wygładzenia i nawilżenia dłoni.
Dobry skład nie zawiera parafiny i parabenów,

Krem ma bardzo delikatne działanie nawilżające i regenerujące ,
raczej przeznaczony do dłoni bez problemów.

Jest wydajny ,ogólnodostępny i tani.
U mnie zagości na dłużej ale chyba bardziej ze względu na zapach
niż właściwości nawilżające.

Lubię

Miałam już wiele kremów do rąk z tej firmy i jestem zadowolona.
Zapach róży-chociaż trochę sztuczny.
Szybko się wchłania, dobrze nawilża,nie podrażnia,nie szczypie popękanych dłoni.
Zawsze do niego wracam ;)
Jest tani i dobry.
Nie radzi sobie z bardzo zniszczonymi dłońmi,ale nie spotkałam jeszcze kremu który w 100% zregeneruje moje straszne dłonie.

Niezbyt udany

plusy:
+ dobrze się rozprowadza
+ dobrze nawilża

minusy:
- długo się wchłania
- za tłusty
- zbyt spreparowany zapach róży

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
+ szeroka dostępność
+ niska cena
- niewygodne opakowanie

Krem codzienny

Kupiłam ze względu na zapach, bo kocham różę w kosmetykach. Tu jest nieco dusząca, babcina, ale mi pasuje. Konsystencja niezbyt zbita, ładnie się zużywa z tubki - nie trzeba rozcinać, żeby wydobyć resztki. Nie natłuszcza, nie odżywia i nie regeneruje szczególnie. Raczej nawilża i dla skóry wymagającej będzie za słaby. Przyjemny, codzienny krem ku podtrzymaniu właściwego nawilżenia i ku powąchaniu co chwila - jeśli się lubi różane zapachy.

zapach z ogrodu

Zwykły - niezwykły krem. Z jednej strony dostępny w każdym Rossmannie, o gęstej, zbitej konsystencji, z okręcaną tubką, taki jak miliony innych tego typu produktu. Ale jednak ma coś w sobie - niezwykły zapach, który przeniesie nas w różany ogród. Nawilża i natłuszcza, jest tani i wydajny. Nie mam nic mu do zarzucenia, chociaż to nie jest produkt z górnej półki. Zwrócił mą uwagę tym, że jest to polska firma, szkoda tylko, że wyprodukowany na Ukrainie.

Ekstra zapach

Bardzo lubię zapach róży w kosmetykach. Ten krem również pachnie różą- nienachalnie i bardzo przyjemnie. Krem dość szybko się wchłania pozostawiając uczucie nawilżenia .Lubię sobie nałożyć grubszą warstwę na no i rano mieć ładnie nawilżone łapki. I z tym kremem jak jak najbardziej sie to udaje. Nie wiem jak z dostępnością bo kupiłam go w necie. I już szukam okazji, by kupić go ponownie.

Dla fanek róży

Bardzo lubię firmę Green Pharmacy ten krem jest kolejnym tego dowodem.Posiada piękny zapach różany który utrzymuje się jeszcze chwile po aplikacji .
Plusy:
-piękny rózany zapach
- nie zawiera parabenów , mineralnych olejów
- jest wydajny za sprawą gęstej treściwej konsystencji
- Idealny na noc
- dobrze nawilża
- zostawia ręce miłe miękkie w dotyku
- niska cena
- dostępność
Minusów nie odnotowałam polecam:)

nie widzę efektów

Krem ten niestety mnie rozczarował, jak zresztą większość produktów tej marki.
Są zapakowane w przyjemne opakowanie, przywodzą na myśl naturalne, organiczne kosmetyki oparte na wyciągach roślinnych.
Niestety kończy się na opakowaniu.
Krem po rozsmarowaniu dosłownie wyparowuje, dłonie nie są odżywione ani nawet specjalnie wygładzone.
Takie kremy wykańczam w pracy, bo nie ma po nich śladu i nie będzie mi go szkoda, gdy zaraz znów umyję ręce ;)
Jedyny plus to przyjemny różany zapach oraz właśnie estetyczne opakowanie z miękkiego plastiku - krem łatwo wydobyć.

słabe nawilżenie

Zrobiłam zakupy powyżej jakiejś tam kwoty i w sklepie krem dostałam za darmo. Inaczej raczej bym go nie kupiła.
Krem dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania do matu, nie ma uczucia lepkości, ale z wchłonięciem krem znika. Nie czuć nawilżenia i odżywienia, może wygładzenie, ale nic więcej.
Dłonie kremuję bardzo często w ciągu dnia, ponieważ czuję ściągnięcie, napięcie, czasem swędzącą skórę - dla takich rąk krem będzie zdecydowanie za słaby.
Zapach - kwestia indywidualna, na początku był OK a z czasem zaczął drażnić - zbyt słodki, pudrowy, mdły.
Ogólnie rzecz biorąc - nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

za mało pielegnacji

Zwykły, srednio nawilzajacy krem do rak, na szybko w ciagu dnia, do czestego stosowania.

Ekspresowo sie wchłania,nie pozostawia tłustej powłoki, ladnie pachnie rozami, jest tani i dosc wydajny.
Schludne opakowanie z miekkiego plastku,nie ma kłopoto z wydobyciem kosmetyku.

Przyjemny , lekko pielegnujacy krem, podtrzymujacy \'\'zdrowe\'\' dłonie w dobrej kondycji. Dla wymagajacej, wysuszonej skory bedzie za słaby.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Taki sobie.

Krem dostałam gratis robiąc zakupy w rossmanie.

Plusy:

- fajny skład
- niska cena
- coś tam nawilża, ale cudów nie ma
- delikatny różany zapach

Minusy:

- jak na moje wiecznie suche dłonie zdecydowanie za słaby

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

super

Kupiłam ten krem niedawno, skuszona promocją w aptece obok. Zapłaciłam za niego 2,40!!!!
Super zapach! Lekka, nie tłusta konsystencja i do tego zero lepkości po użyciu. A to dla mnie bardzo ważne, bo od dawna szukałam kremu, który nie lepił by mi się po użyciu...
W końcu trafiłam na coś na prawdę dobrego! Będę polecać.

Używam tego produktu od: 3 tygodni-miesiąca