Ingrid Cosmetics, Californication Sexy Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Ekstra pogrubiająca maskara z innowacyjną silikonową szczoteczką, perfekcyjnie rozdzielającą rzęsy.

Nie robi nic poza koloryzowaniem...

...a wszystko inne co robi jest niestety na minus.
No ale tak to jest, jak człowiek kupuje tusz ze względu na zamiłowanie do panterki :D
Formuła tuszu jest tak rzadka, że nie da się nią pomalować rzęs bez ich sklejania i uciapania sobie powieki...
Nawet nie można powiedzieć, że nastepna warstwa buduje objętość, bo buduje jedynie sklejenie...
Szczoteczka jest bardzo giętka , niewygodna.
Przedziwny tusz, nie miałam jeszcze z takim do czynienia.
Nie polecam.

Niesamowite wydłużenie i podkręcenie.

Niestety to jedyne co tusz robi. Ze wszystkich tuszów jakich używałam ten najlepiej wydłużył i podkręcił moje rzęsy. Jednak to jedyne co robi :/ Skleja i nie rozdziela rzęs, przez co efekt końcowy wygląda jakbym miała kilka mega długich podkręconych rzęs :/ Jednak z tuszem rimmela lash accelerator efekt jest niesamowity. Podsumowując
Wady:
-Skleja
-Nie rozdziela

Zalety:
-Mega wydłużone rzęsy
-Pięknie podkręcone
-Całkiem ładna czerń

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Niesamowite wydłużenie i podkręcenie.

Wady:
-Skleja
-Nie rozdziela

Zalety:
-Mega wydłużone rzęsy
-Pięknie podkręcone
-Całkiem ładna czerń

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

To nie to

Jestem posiadaczką krótkich, ale za to grubych rzęs. Produkt kupiłam w taniej, małej hurtowni kosmetycznej.

Tuszp posiada silikonową szczoteczkę, która dobrze rozdziela. Słabo pogrubia, wydłuża zresztą też. Ogólnie nie ma spektakularnego efektu, rzęsy są tylko naturalnie przyciemnione.

Ja go nie kupię ponownie. Może u kogoś innego lepiej się sprawdzi (albo i gorzej).

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie dla mnie

Tusz kupiłam bo był na promocji i kosztował coś koło 5 zł. Okazał się nie wypałem.
+wydłuża
+silikonowa szczoteczka
+cena

-skleja
- efekt pandy
Ogólnie nie kupię już tego tuszu mojego ideału muszę szukać dalej.