Ebelin, Professional, Prazisions Make Up Ei (Jajko do makijażu)

Ebelin, Professional, Prazisions Make Up Ei (Jajko do makijażu)

Pojemność 1 szt

Lateksowy blender do aplikacji podkładu lub korektora. Wygodna alternatywa dla palców lub pędzli. Nadaje nałożonemu fluidowi naturalną porowatą strukturę. Zaokrąglone brzegi sprawią, że podkład będzie nałożony równomiernie, a stożkowa końcówka dotrze w ciężko dostępne np. w okolice oczu czy płatków nosa. Idealnie sprawdzi sie również do aplikacji innych płynnych kosmetyków, takich jak rozświetlacz, bronzer lub róż.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

W moim przypadku gąbeczka sprawdziła się świetnie :D

Mam już swoją trzecią i dokupiłam od razu na zapas <3 Jest to pierwsza gąbeczka za 10zł, która jest naprawdę mięcutka, nie wpija dużo podkładu. Minusem jak dla mnie jest tylko to, że czasem ciężko ją wypłukać i może się odkształcić, ale tak czzy siak naprawdę za tą cenę nie narzekam :D

zamiennik?

Używałam go codziennie aby rozprowadzić mój krem tonujący z Ziaji lub BB z Ziaji. Sprawdzał się tak dobrze jak nakładanie podkładu/kremu bb palcami. Nie mam porównania z pędzlami, bo ich nigdy nie używałam. Gąbeczka jest bardzo delikatna. Kiedy miałam długie paznokcie, niestety ale wbijały mi się w gąbkę, tworząc małe dziurki. Wiele słyszałam o niej, że to prawdziwa podróbka Beauty Blendera. Na plus jest zakończenie, dzięki któremu mogę w okolicach oczu dostosować idealnie krem bb.

Mam już chyba 4 gąbeczke ebelin.
Raz zdarzyło mi się mieć różową i w sumie nie pamietam, żebym widziała różnicę między nią, a fioletową. Aktualnie mam fioletową, która rzeczywiście lekko się odkształca - ale nie oczekuje cudów za 10zł. Najważniejsze, że jest mięciutka i świetnie rozprowadza się podkład.

Fioletowe , Rozowe i 2 mini jajka.

2. Fioletowa

Plusy
+ bardzo miekka
+ bardzo sie powieksza pod wplywem wody
+ tania
+ dostepna ( DM)
+ latwo rozprowadza podklad

Minusy:
- po wycisnieciu sie odksztalca :(
- trudno ja doprac

1. Rozowa

Plusy:
+ latwo rozprowadza produkty
+ latwo sie doczyszcza
+ pod wplywem wody rosnie
+ tania
+ trwala

Minusy:
- twarda

3. Male Jajka.
Plusy:
+ dobrze rozprowadzaja korektor
+ dostepne ( DM )
+ latwo je domyc
+ tanie
+ trwale
+ powiekszaja sie pod wplywem wody

Minusy:
- twarde

Ogolnie polecam , nie jest to Magic Sponge RT ale na szybko tez sa dobre :)

Super

To jajeczko zakupiłam już jakiś czas temu, szukałam odpowiednika tego drogiego jajeczka i znalazłam, to.Gąbeczka naprawdę bardzo fajnie rozprowadza podkład, niestety zbyt szybko wchłania podkład w głąb gąbeczki, jednak za tak niewielką cenę i tak się opłaca.Ebelin ma mnóstwo fajny gadżetów do makijażu,które uwielbiam

Takie sobie

Ogólnie byłam zadowolona z tego jajeczka.... Było to moje pierwsze jajeczko do nakładania podkładu. Ogólnie całkiem dobrze sobie radziłam nakładając nim podkład ale jednak lepiej używa mi się do tego pędzla. Po ok. Miesiącu jajeczko zaczeło bleknąć i pękać.... Więcej chyba nie kupie bo wole pędzle lub własne palce.

Zależy

Posiadam 4 wersje:

1. klasyczna różowa
Plusy:
+świetnie sobie radzi z rozprowadzeniem każdego podkładu
+trwała
+tania

Minusy:
-jest koszmarnie twarda
-ciężko ją domyć

2. łezka turkusowa
(bardzo przypomina mi gąbeczkę z RT)

Plusy:

+jest mięciutka
+wszystko się ładnie domywa
+trwała
+ładnie rozprowadza produkty

3. gruszka 3 kolorowa

Plusy:
+mięciutka
+ładnie rozprowadza produkty kremowe/płynne
+wszystko się domywa
+trwała

Minusy:
-część z dzióbkiem jest za duża/szeroka, przez co ciężko się rozprowadza korektor

4. dwie małe

Plusy:
+ładnie rozprowadza korektor
+łatwo ją domyć
+można nią dotrzeć w każdy zakamarek
+mięciutka

Ogólnie
-dostępność, niektóre warianty są na Allegro, wszystkie są dostępne w DM
+jest to tańszy dobry zamiennik BB.

Najlepsze

Zdecydowanie najlepszy aplikator do podkładu jaki miałam, zaraz po beauty blenderze. Ze wszystkich przeze mnie testowanych, ten jest najbardziej zbliżony fakturą i miękkością do oryginalnego BB. Jest niesamowicie trwały, mimo wielokrotnego mycia i codziennego użytkowania jest nie do zdarcia, zdecydowanie mój faworyt.

Kilka lat później znów kupiłam ta gąbeczkę i niestety, nie jest już tak dobrze: jest strasznie twarda, nawet zmoczenie ciepłą wodą nie pomaga. Dopiero po kilku dniach używania odrobinę zmiękła, jednak nie jest to mój ideał.

bez rewelacji

Miałam obie wersje kolorystyczne i niestety róznią się od siebie. Najpierw kupiłam różową. Daleko jej do rewelacji ale rezultat na twarzy był fajny. Potem dokupiłam fioletowa i to był błąd. Niby robi to co ma robic ale jest koszmarnie twarda.

Plusy ;
-efekt nałożenia podkładu jest przyjemny dla oka

Minusy:
- bardzo cięzko ją domyć
- rózowa to taki sredniak jeżeli chodzi o twradość ale fioletowa jest koszmarnie twarda.
- bardzo szybko ulegają zniszczeniu
- lekki , lejący podkład pije jak szalona

+/- nie zauważyłam zeby pił duzo gęstego podkladu

Za to polecam serdecznie ich malutkie wersje.

takie sobie

Jest to pierwsze jajeczko do nakładania podkładu, jakie miałam.
W sumie miałam ich już kilka, ok. 5-6, nie pamiętam.
Porównania do BB nie mam, mogę je porównać do real techniques lub innych, które wcale nie nadawały się do użytku.
W mojej ocenie jajeczko całkiem dobrze nakłada podkład (np. revlon cs), ja z efektu jestem zadowolona, to co mi przeszkadza w tym aplikatorze to to, że bardzo szybko się jakby &quot;zakleja&quot; podkładem i przestaje przepuszczać wodę, nie chodzi o sam fakt, że podkład zostawia plamę ale o to, że nie da się gąbeczki umyć i odcisnąć z wody gdyż jej powłoka staje się nieprzepuszczalna...
Inaczej jest w przypadku real techniques - inna struktura tego jajka pozwala na wypłukanie podkładu, nawet jak zabarwienie od podkładu zostanie.
Ta wada jajka ebelin sprawia, że nadaje się ono do użytku przez b. krótki czas, rt służy dłużej.
Jeśli chodzi o sam efekt, jaki daje nałożenie podkładu jajkiem to wolę to jajeczko od np. pędzla hakuro H50S. Używam głównie podkładów revlon i ten podkład nałożony jajkiem ebelin daje naturalny wygląd skórze, bez efektu maski itd.. Pędzel hakuro w przypadku revlon cs do cery tłustej robi smugi, nie &quot;wpracowuje&quot; podkładu.

Używam tego produktu od: ok. dwa lata?
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, kilka...

Pożeracz podkładu

Kupiłam jajko na allegro za około 20 zł i na początku zachwyciłam się efektami jego użycia: bardzo fajnie rozprowadza podkład na twarzy, pozostawia naturalny efekt.

Niestety gąbeczka ma więcej minusów:

- pożera wręcz podkład, wchłania ogromne ilości kosmetyku i już ich nie oddaje

- bardzo ciężko porządnie umyć jajko; owszem z wierzchu plamy zmyje się zwykłym mydłem, ale ze środka ciężko wycisnąć brud

- ostatnio na mojej wrażliwej i skłonnej do wyprysków twarzy pojawiło się kilka niemiłych &quot;niespodzianek&quot; i obawiam się, że ma to związek z jajem i trudnościami w utrzymaniu jego czystości

- po miesiącu (nie codziennego) używania pojawiły się na gąbce malutkie dziurki, które powiększają się z każdym użyciem. Póki co da się używać, ale podejrzewam, że jeszcze trochę i gąbka nada się do wyrzucenia.

Ogólnie początkowo gąbka daje fajny efekt, ale jej wady wychodzą po kilku tygodniach użytkowania. Wolę pozostać przy pędzlu i zwykłych gąbeczkach z drogerii.

Nie ma co się łudzić, koło BB nawet nie stałby

Nie bez powodu oryginalny Beauty Blender tyle kosztuje, żeby lateksowe jajo mogło go zastąpić.

Nawet jak się porówna strukturę to BB ma malutkie dziurki, jest gąbczasty i dzięki temu tak dobrze aplikuje podkład.

Ta gąbka jest zbita, śliska, nie da się nią dobrze stemplowac, i jak na złość &quot;pije&quot; podkład wgłąb jak szalona. Przez co jak się nie pospieszymy to np korektor pod oko wchlonie się w nią całkowicie.

Może stąd ten &quot;naturalny&quot; efekt :) bo na twarzy podkładu niewiele zostaje.

Bardzo się brudzi, ciężko się ja myje, nie oddaje tego co ma w środku ale za to z chęcią bierze.

Plamy zostają po pierwszym użyciu.
Naprawdę nie ma co żałować na oryginały.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno