Sunset EDT

Sunset EDT

SUNSET jest idealnym połączeniem nut świeżych i soczystych ze zmysłowymi.

Niepowtarzalny bukiet kwiatowy tworzą między innymi róża i konwalia, ulubiony kwiat Naomi. Na składnik specjalny perfum wybrano wyjątkowy kwiat, egzotyczny i oryginalny. Jest nim crinium tampolo beach, odkryty na Madagaskarze.

Tropikalny crinium jest prawdziwą rzadkością, gdyż kwitnie tylko w czasie zachodu słońca, uwalniając kuszące nuty wanilii. W perfumach wibrują także akcenty owocowe (np. malina i bergamotka) i ziołowe.

Zmysłowości dodaje im piżmo, drzewo sandałowe, słodka wanilia i ciepła ambra. Całość zamknięta jest w oryginalnym flakonie, kolorem i formą nawiązującym do zachodu słońca.

Cena: 145 zł / 50 ml

Boskiee

Produkt jest świetny, przeecudownie pachnie, są w miare wydajne. Zakochałam się w tych perfumach od pierwszego użycia. Zapach jest dosyć słodki.
Jedynym minusem tych perfum jak dla mnie to cena i dostępność, ostatnio ciężko mi je dostać:(

Ilość zużytych opakowań: dwa

przyjemny zapach olejku do opalania

Uwielbiam NC NC edp, a o Sunset się tyle dobrego naczytałam, że stwierdziłam, że zamawiam w ciemno.
Zapach jest z gatunku dusznych (ale nie duszących), gęstych i upojnych. Nie jest to zapach kojarzyący się ze świezą poranną bryzą chłodzącą podczas spaceru po plaży na egzotycznej wyspie. Ja liczylam na to, żeby w tej całej gęstości był jakiś mocniejszy, odświeżający akcent, a tu nic - Sunset jest bardzo jednowymiarowy.
Obecnie wiele olejków i balsamów do opalania ma piękne zapachy i jednym z tych zapachów mógłby być własnie Sunset. Słodki, zawiesisty, zmysłowy ale niezapadający w pamięć i mało charakterny.
Mam 15ke więc z pewnością je zużyję.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: 3ml/15

Szału nie ma

Zapach przecietny. Trwałość jest średnia. Jakoś nie za bardzo przypadły mi do gustu te perfumy. Opakowanie bez zastrzeżeń. Dostałam w prezencie, ale sama bym ich raczej nie wybrała. Po prostu bardzo przeciętne perfumy.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

moja miłość od lat

Jeden z moich ulubionych zapachów. Ciepły, zmysłowy, głęboki, słodki, choć nie przesłodzony. Dość trwały. Cięższy, z nutką wanilii, idealny na chłodniejsze dni. Uwielbiany przez mężczyzn prawie tak bardzo jak przeze mnie. Chyba nigdy się nim nie znudzę.

Ilość zużytych opakowań: 5 + ?

cudowny!

z sunset było tak, że musiałam się do niego przekonać. dostałam pół buteleczki z 15 ml z wymiany, wzięłam go w ślepo i nie żałowałam! zakochałam się na początku, mój partner też, byłam oczarowana pudrowymi nutami, słodyczą i kobiecością, jaką emanował ten zapach. i do tego bardzo trwały, czuć go przez długi czas. potem zapach poszedł w odstawkę, dałam go na jakiś czas babci bo uznałam, że za słodki. pomyślałam, że to było tylko zauroczenie i do zapachu nie wrócę.
aż ostatnio w poszukiwaniu na półce z perfumami szukałam czegoś na wieczór - rumeur lanvina było za mocne, in2u za owocowe... i odkryłam ponownie ten zapach! zostały mi malutkie resztki, niestety. ale zaopatrzę się w nowy, gdyż w czeluściach internetu go znalazłam :) dla mnie idealny!

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: pół 15 ml

wyrazisty i trwały

Ideał na wieczory we dwoje, zapach wyrazisty i mocny, przy czym nie meczący:) Nuty zapachowe bardzo ładnie rozwijaja sie na skórze. Mam już 2 flakonik edt i musze przyznać ze zapach jest bardzo trwały. Plusy: wysoka jakość za stosunkowo niską cenę. Minusy: obecnie cieżko jest dostac je w sklepie:(

Wspomnień czar...

Pamiętam,jakby to było wczoraj-zbliżały się wakacje,a ja dostałam od mojego ówczesnego chłopaka niespodziewany prezent-właśnie te perfumy.
Od razu po otwarciu flakonu i psiknięciu na nadgarstek,pomyślałam,że pokocham je miłością wieczną:D
Dziś,po upływie 3 lat stwierdzam,że to było tylko zauroczenie;)
No,ale wracając do zapachu....
Pasuje na wakacje,dlatego uważam,że nazwa jest jak najbardziej na miejscu:)

Jednak jest w tych perfumach coś,co mi nie pasuje.
Sunset jest słodki,powiedziałabym nawet-za słodki....takie typowe landrynki w pudrze.
Z drugiej strony,jest to zapach lekko frywolny,kokieteryjny i szalenie kobiecy.
Naprawdę ciężko mi to opisać.
Ja używałam go latem(choć jest słodki i ciężki-ale to akurat plus,bo ja lubię tego typu zapaszki:D),na dzień.
Jakoś nie mogłam się przemóc,aby używać go wieczorem,o nie.
Na tę porę jest akurat zbyt...delikatny.
Tak samo,jak Miracle Lancome.
Pasuje raczej do młodych kobiet i nastolatek,zaczynających swoją przygodę z perfumami.
Cena i buteleczka też niczego sobie.
Ja nigdy ich nie kupię,choć wspominam je bardzo ciepło:)
Używam tego produktu od:miałam 3 lata temu

uroczy

Uroczy zapach. Początkowo trochę za słodki, ale gdy wywietrzeje jest naprawdę piękny - głęboki, pudrowy i ciepły. Pamiętam jak kiedyś dostałam próbkę w sklepie - mały flakonik trzymałam w szkatułce, by przeszła tym zapachem - teraz zawsze gdy ją otwieram czuję go, od razu poprawia mi się nastrój. Szkoda, że w mojej okolicy trudno go dostać...Używam tego produktu od:ponad roku

słoneczny

zapach bardzo ciepły,przez piżmo trochę tajemniczy,
i nawet trochę dyskretny
Mnie kojarzy się z ciepłem, słońcem i piaskiem
dla niektórych może być duszący, zwłaszcza jeśli jest noszony w lecie,
Polecam go na jesień, czy zimę dla rozpalenia zmysłów

Używam tego produktu od:roku

Nie narzucajacy sie

Potrzebowalam zmiany perfumow, dotad uzywalam Pumy. Wybor padl na cos zupelnie nowego- Naomi Campbell Sunset. Na poczatku wydawal mi sie nieco duszacy i slodkawy, ale po kilku wizytach w drogerii i poszukiwaniu odpowiedniego zapachu doszlam do wniosku ze ten jest naprawde ladny. Oryginalny, czuc ze nie jest to jakis pierwszy lepszy perfum z niskiej półki. Podoba mi się.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Nic specjelnego

Byłam tym zapachem kiedyś zachwycona. Ilekroc wchodzilam do perfumerii zlewałam sie nimi by pachniec nimi jak najdłuzej. Potem kupiłam flakonik. Używałam z zadowoleniem. Potem kupiłam drugi i nastąpił przesyt.
NIGDY WIĘCEJ.
Zapach straszie mnie drazni do dzis. Moge go mies na sobie przez jakies 5-10 minut a potem mnie glowa boli i dziwnie mnie drapią w gardle.

Używam tego produktu od: 2,5 roku

Ładny i nie nachalny zapach

Zapach delikatny, lekko słodkawy, seksowny, pudrowy.
Taki kobiecy, nie zobowiązujący - niczym letni flirt ;)
Kuszący, ale mimo całej swojej subtelności nie jest mdły.
Niby nic specjalnego, a jednak jest w nim to coś, co zachęca.
Niestety trwałość jest mocno średnia.

Używałam tego produktu ok. 2msc