DelaWell, Intensive Nail Treatment (Intensywna odżywka keratynowa)

DelaWell, Intensive Nail Treatment (Intensywna odżywka keratynowa)

Intensywna odżywka keratynowa nawilża, wypełnia ubytki i naprawia uszkodzenia w strukturze paznokci przesuszonych i zniszczonych. Zmniejsza skłonność do rozdwajania się płytki paznokciowej. Najważniejsze składniki: hydrolizowana keratyna, trehaloza, MG-60, gliceryna roślinna.

Najlepsza odżywka jaką miałam

Tak, jak w tytule - to najlepsza odżywka do paznokci jaką miałam. Właściwie jest to oliwka. Moje paznokcie były w opłakanym stanie. Przestałam malować je lakierami, szukałam odpowiedniej odżywki, która je uratuje i nic z tego. Stosowałam również słynną Eveline 8w1, ale nie poradziła sobie z rozdwajaniem, kruszeniem się paznokci i odpadaniem ich zewnętrznej warstwy. Moje paznokcie były bardzo słabe i strasznie się wykruszały.Do zakupu tej oliwki zachęciło mnie opakowanie. Wiedziałam, że to musi być coś profesjonalnego. I nie myliłam się. Codziennie wieczorem nakładałam po kropelce na paznokcie, wmasowywałam do wyschnięcia (nie trwało to długo), po czym nakładałam krem do rąk. Już po tygodniu stosowania zauważyłam ogromne efekty. Paznokcie zrobiły się twardsze, poprawił się ich stan, ubytki zniknęły, a do tego zdrowo zaczęły mi rosnąć. Po dwóch tygodniach regularnego stosowania miałam długie, zadbane paznokcie. Już drugi raz w życiu przechodziłam tak poważny kryzys z paznokciami. Polecam tę odżywkę każdemu, nie tylko do stosowania w kryzysowych sytuacjach, ale również profilaktycznie.