Dermedic, Regenist, Stymulujący krem wzmacniający na dzień

Dermedic, Regenist, Stymulujący krem wzmacniający na dzień

Zalecany: na dzień do pielęgnacji skóry z pierwszymi objawami starzenia.
Kompleks ARS 3O URSOLICAL (kwas ursolowy, witamina E oraz olej migdałowy).
Kompleks składników nawilżających: Gliceryna, Dub Diol oraz Moisturizing Vegetal Micropatch.
Składniki aktywne pochodzenia roślinnego: wyciąg z korzenia żen - szeń oraz sok z brzozy.
Zawartość składników aktywnych: 17,5 %.
Wzmacnia włókna kolagenowe i aktywuje ich wzrost. Pobudza samodzielną regenerację naskórka.
Zapobiega nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody (TEWL). Chroni skórę przed wolnymi rodnikami

Cena: 45zł / 50g

Jest świetny :D

Krem umieszczony jest w bardzo fajnym słoiczku a słoiczek w różowawym papierowym opakowaniu , które wygląda bardzo zachęcająco .Gdy pierwszy raz otworzyłam opakowanie kremu to bardzo i to bardzo spodobał mi się jego piękny zapach .Krem ma bardzo fajną konsystencje która bardzo szybko się wchłania a buzia po posmarowaniu nim bardzo długo zostaje nawilżona . Od razu po posmarowaniu czuć też miłe uczucie odświeżenia . Jest on stworzony z myślą o kobietach które borykają sie z pierwszymi oznakami starzenia i pierwszymi zmarszczkami . Już często około 20 roku życia kobiety zauważają pierwsze zmarszczki ja takie lekkie ze śmiania się też u siebie zauważyłam :( Po dłuższym czasie regularnego używania tego kremu zauważyłam ze skóra się uelastyczniła ,zrobiła się miększa i delikatna w dotyku . Krem ten nie podrażnia i jest delikatny , a zmarszczki mimiczne stały się mniej widoczne i co najważniejsze nie widać nowych puki co . Myślę ze jeśli też zauważyłyście u siebie pierwsze oznaki starzenia się to powinniście spróbować tego kremu bo działa :)Ta wersja jest na dzień wiec jak sama nazwa mówi , smarujemy się nim rano .Zachęcam także do zapoznania się z innymi produktami firmy Dermedic , wiele z nich już używałam ,wiem ze są skuteczne i wysokiej jakości .Polecam :)

Zalety :
- wysoka jakość
- piękny zapach
- ładne opakowanie
- przyjemna konsystencja
- delikatny
- szybko sie wchłania
- wydajny
- dobrze nawilża
- uelastycznia
- odświeża
- skuteczny
- nie podrażnia

Wady :
- nie znalazłam

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego