Sleek Make Up, Brow Kit (Paletka do stylizacji brwi)

Sleek Make Up, Brow Kit (Paletka do stylizacji brwi)

Pojemność 3,8 g

Sleek Brow Kit wosk i cień - kompletny zestaw do stylizacji brwi.
Opakowanie zawiera wosk i cień oraz mini-akcesoria do ich aplikacji (dwa pędzelki i pęseta).
Nałóż skośnym pędzelkiem barwny wosk by nadać brwiom pożądany kształt, a następnie przy pomocy owalnego pędzelka ugruntuj wosk i nadaj brwiom kolor. Zbędne włoski usuń przy pomocy pęsety.
Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: Light, Dark, Extra Dark i Black.

świetna paleta do brwi :)

Paletka jest super.
+ kolor bardzo napigmentowany
+ 2gi wkład nie osypuje się (dzieje się tak np z produktami GR, że mamy potem poliki w czarnych kropkach :P)
+ zazwyczaj maluje brwi pędzlem z Hakuro, ale aplikatory dołączone do zestawu też dają radę! co jest raczej rzadko spotykane
+ nie wyciera się, nic się nie dzieje w ciągu dnia
+ wydajność!!! używam na spółkę z mamą od 2ch lat (codziennie! podkreślam) i dopiero zaczynamy widzieć dno 2go wkładu
Minusów nie ma według mnie. Ostatnio byłam na wieczorze panieńskim i miałam zrobione brwi tymi produktami - dwie dziewczyny zapytały czym maluje brwi i też zakupiły te palete :) a to już o czymś świadczy.

Na pewno zagości na długie lata w mojej kosmetyczce!

Kupiłam kolor extra dark, jako że mam ciemne włosy i brązowe oczy. Fajnie, bo mimo że wybór możemy mieć jeden to ma on wiele odcieni w zależności od tego ile nałożysz wosku i cienia. U mnie Sleek spisuje się na medal.

Idealny!

Kobieto, jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego kosmetyku.. to przestań ! Od razu biegnij do drogerii i kup ile się da bo na pewno będą wyprzedane! Najlepszy jaki do tej pory znalazłam, nic go nie przebije! Jest trwały kolory idealnie dopasowują się do twarzy nie ma sztucznego efektu i jest niesamowicie wydajny! Stosuję od roku i jeszcze nie doszłam do dna! Stosuję wersję dla blondynek, moje naturalne brwi wyglądają okropnie a z pomocą tej paletki każdy zachwyca się i komplementuje :)

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

lubię

Mam hopla na punkcie makijażu brwi, lubię wyraźnie zaznaczone, bo niestety natura nie obdarzyła mnie grubymi i gęstymi. Zestaw kupiłam w odcieniu extra dark, jestem brunetką o szarych oczach, zarówno wosk, jak i cień są bardzo ciemne, więc to kolor dla lubiących mocne podkreślenie brwi. Pędzelki dołączone do zestawu są wygodne i nie trzeba kupować specjalnie innych. Łatwo się aplikuje, ma duże lusterko, nic nie otwiera się w kosmetyczce. Wytrzymuje cały dzień.

ZUPERRrr

Jakoś nigdy nie robiłam sobie wielkiego problemu z rysowania idealnych brwi, bo nie wydawało mi się to najważniejsze. Przyciemniałam trochę brązowym cieniem, nic więcej. Teraz nie odpuszczam moim brwiom ani jednego dnia. Ten skośny pędzelek z zestawu jest po prostu idealny !! Da się nim idealnie uzupełnić brwi i nadać im idealny kształt. Potem cień, żeby wszystko wyrównać i wyglądają naprawdę perfekcyjnie. Nawet moja siostra zwróciła na to uwagę i pozazdrościła i dlatego obie teraz jesteśmy posiadaczkami tych uroczych paletek w kolorze Brown. Ja mam włosy w kolorze ciemny brąz, ona prawie czarne i nie wyobrażamy sobie używania tej paletki w ciemniejszym kolorze. Paletka jest wytrzymała, cienie w środku też : upadły już kilka razy, a nadal nic się nie zepsuło. Kosmetyk raczej wydajny, ale już widzę, że skończę szybciej wosk niż cień, na pewno starczy jeszcze na jakieś 2 lata. Może przydałaby się jeszcze w środku jakaś mała szczoteczka :-)
Polecam spróbować i zobaczyć, jak to jest zakochać się w swoich brwiach.

Ilość zużytych opakowań: widać minimalny ubytek w wosku

super produkt!

Długo zbierałam się do zakupu tej paletki do stylizacji brwi. Wcześniej używałam normalnej kredki, ale nie spełniała moich oczekiwań. Zawsze marzyłam o pięknie podkreślonych brwiach, ale nie wiedziałam na jaki produkt się zdecydować. Mam już kilka kosmetyków z firmy sleek make up, z których jestem bardzo zadowolona, ale o tej paletce praktycznie od nikogo nie słyszałam. Komentarzy na jego temat też nie ma za wiele, ale w końcu się zdecydowałam i jestem szczęśliwa.
Wybrałam kolor ekstra Dark, ponieważ jestem brunetką o ciemnej oprawie oczu. Na początku myślałam, że jest on odrobinę za ciemny, ale chyba po prostu nałożyłam go za dużo. Cień utrzymuje się na brwiach cały dzień i wygląda bardzo ładnie. Nie jest on ciężki do nałożenia. Zestaw zawiera dwa pędzelki, jeden do wosku drugi do cienia co bardzo ułatwia aplikacje jednak ja używam swojego pędzla z Hakuro.
Polecam wszystkim tą paletkę!

Świetny produkt!

Na pewno po wykończeniu tej paletki kupię następną, choć już drugi rok używam jej codziennie i przed nami jeszcze wiele wspólnie pomalowanych brwi!
Używam odcienia nr. 817 "Light" ponieważ moje brwi i włosy postanowiły być w 100 % naturalne, w dodatku popielate, chełpiące się nazwą "ciemny blond".
+Pigment jest perfekcyjny. Idealny odcień, idealne krycie. Nie wygląda sztucznie i "zagęszcza" moje brwi nadając im piękny kształt.
+Pigment nie ściera się, nie spływa, nie lepi się.
+Łatwo poddaje się demakijażowi. Nie potrzebuję do tego płynów dwufazowych czy ciężkich mleczek. Płyn micelarny i jazda!
+Pędzelki są w porządku choć po 2 latach codziennego katowania dałam im spokój i zostawiłam dla innego, młodszego. Zła kobieta ze mnie...
+Opakowanie- bardzo ładne, zajmuje nie wiele miejsca
+Pęsetkę pokochałam i używałam jej namiętnie dopóki nie spotkał jej pęsetkowy los. Każda się kiedyś stępi...
+Nawiązując do tego co napisałam we wstępie- bardzo wydajny!

2 lata codziennego używania to kawał czasu któremu nawet najsolidniejsze opakowania nie ulegają bez szwanku. Dlatego też przymknę oko na opakowanie w 2 częściach (zawiaski się wyłamały) czy legendarnych już napisach na wieczku. Powybrzydzam sobie jednak na kolor wosku który mi nie pasuje.
-Wosk w przeciwieństwie do popielatobrązowego (jasnego) pigmentu jest rdzawo rudawy. Niestety wyglądał na moim łuku sztucznie nawet w ilościach minimalnych i dla mnie się nie nadaje. Popielate blondynki- obejrzyjcie swoje wywoskowane brwi ze wszystkich stron nim wyjdziecie z domu ;)
-Opakowanie szlag trafił...

Produkt kupiony przypadkowo potwierdza, że moim losem rządzą przypadki. On rządzi na moich brwiach! Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i jeszcze 1/3 w środku ;)

Rewelacja

Jestem posiadaczką dwóch odcieni: Dark i Extra Dark. Różnica jest w odcieniu (czekoladowy i ciemny chłodny brąz) i wolę ten ciemniejszy (Extra Dark) bo mam ciemne/ czarne brwi.
Do paletki załączone są 2 pędzelki i penseta, którymi w awaryjnej sytuacji zrobimy makijaż brwi.
Konsystencja wosku jest bardzo kremowa, mocno napigmentowana, którą da się domalować brakujące brwi. Minus za to, że trzeba go utrwalić cieniem bo inaczej może się rozmazywać. Cień do brwi jest również w bardzo dobrym odcieniu i konsystencji.

Dla ciemnych brunetek polecam wersje Extra Dark.

Nie wiem dlaczego paletki są mało popularne bo to super produkt (może jak jakaś słynna Youtuberka go zachwali to się to zmieni - tak jak z innymi produktami z ogromną ilością komentarzy). W każdym razie polecam poszukującym czegoś innego niż Essence i Catrice.

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy

Lepsze niz z benefit :)

Cienie zakupilam na sporej promocji w superdrug za jakies 4 funty:) Mam jasniejszy odcien,moze troszke jasniejszy niz moje brwi jednak czasami mam ochote na taki look :) Zestaw jest bardzo porzadny.Opakowanie bardzo przypomina mi zestaw z benefit jednak wosk w tym przypadku jest duzo przyjemniejszy w uzytkowaniu,bardziej maslowaty,nie zbija sie w grudki.Aplikacja produktu dolaczonymi pedzelkami takze jest bardzo przyjemna,sa swietnej jakosci,nie potrzebujemy kupowac dodatkowego pedzla do brwi.Mozna dzieki niemu zdefiniowac caly łuk brwiowy jak i dorysowywac pojedyncze wloski.Wosk naprawde dobrze trzyma w ryzach produkt przez caly dzien.Kosmetyk bardzo wydajny,mysle ze posluzy mi nawet na 2 lata,jesli oczywiscie wosk sie nie zbryli :) Polecam!

Używam tego produktu od: ok pol roku

Super produkt dla poczatkujacych i profesjonalistow

Uzywajac tego produktu od maja, praktycznie codziennie, moge z czystym sumieniem stwierdzic, ze wart jest kazdej wydanej na niego zlotowki.
Jestem brunetka i posiadam odcien DARK, ktory dosyc mi odpowiada, jednak, gdy zuzyje caly produkt mysle, ze siegne po odcien EXTRA DARK, z tego wzgledu, ze odcien brazowego cienia dolaczonego do wosku jest nieco za cieply w moim mniemaniu, a ja sama lubie bardzo mocne i ciemne brwi.

Gruby plastik, bardzo solidne, nie straszne mu upadki. Czarne, z typowym napisem \'\' Sleek \'\'

Zawartosc:
- W srodku znajduje sie jeden kwadracik z woskiem do wyrysowania i utrwalenia naszych brwi, pojemnosc opakowania to 3,8 g

- Jeden kwadracik z odpowiadajacym kolorystycznie woskowi, matowym cieniem do wypelnienia brwi. Cien stosujemy na uprzednio pomalowane woskiem brwi, poniewaz cien ma za zadanie zmatowic swiecacy wosk i wypelnic zarys brwi przygotowany woskiem.

- Dodatkowo w mini przegrodce sa dwa mini pedzelki - odpowiednio skosny do wosku, a bardziej plaski do cienia oraz peseta

- Lusterko

Zalety:
+ Przy uzywaniu Brow Kit wedle wskazan producenta calosc trzyma sie genialnie caly dzien. Zaznaczam, ze ja brwi robie po przygotowaniu twarzy, tj podklad + puder (korektor rowniez, ale nie na strefe brwi) Testowane w warunkach strasznych upalow, deszczu, umiarkowanej pogody.

+ Bardzo latwa aplikacja, wosk ma odpowiednia konsystencje, jesli prawidlowo przechowujemy nasz Brow Kit

+ Wosk bardzo dobrej jakosci, dobrze trzyma brwi, nie traci koloru w ciagu calego dnia, Cien sie nie osypuje, dobrze przylega do wosku i rowniez nie zmienia barwy w ciagu dnia.

+ Szeroki wachlarz zastosowan - Ten produkt spelnia moje oczekiwania zarowno jak chce tylko lekko nadac brwiom ksztalt, jak i zrobic je niemal na styl permanentnych, ostro wyrysowanych brwi.

+ Trwalosc genialna, jak za ta cene otrzymujemy produkt, ktoremu mozna zaufac na caly dzien

+ Wydajnosc - od maja meczac go niemal codziennie jest praktycznie zerowy slad na cieniu i lekk0-srednie wglebienie na wosku

+ Dlugosc pedzli dolaczonych do zestawu - sa male i poreczne

+ Cena - kupujac go online w drogerii zaplacilam jakies 35zl plus kolo 10zl za przesylke

Wady:

- Wosk jest bardzo podatny na temperatuje w jakiej jest przechowywany. Zdarzylo mi sie zostawic go na polce, gdzie docieralo dosc sporo slonca w ciagu dnia i otwierajac wieczko i chcac go uzyc, poczulam, ze jest bardzo miekki i cieply.

- Pedzelek plaski przeznaczony do cienia w znaczacym stopniu utrudnia jego aplikacje, poniewaz chcac wyrysowac ostry koniec mojej brwi, nie raz udalo mi sie pobrudzic i musialam korygowac swoje \'\'dzielo\'\' korektorem lub podkladem. Ja ten pedzelek zastepuje innym skosnym

Podsumowujac - jest to idealny produkt dla osob, ktore dopiero poznaja swiat podkreslania brwi, jak i dla profesjonalistow, ktorzy maja wprawne ruchy i oczekuja produktu, ktory spelni powierzona mu role.

Używam tego produktu od: maj 2014 -> 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania