Essence, All About Matt!, Oil Control Paper (Bibułki matujące)

Essence, All About Matt!, Oil Control Paper (Bibułki matujące)

Pojemność 50 szt

Bibułki matujące usuną nadmiar sebum w kilka sekund oraz błyskawicznie odświeżą cerę. Opakowanie ma praktyczny system wyjmowania pojedynczych bibułek.

pojedyncze
bibułki
do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Całkiem dobre

plusy:
+ dobrze usuwają nadmiar sebum
+ nie naruszają makijażu

minusy:
- szybko się zużywają

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
+ bardzo wygodne opakowanie-podajnik
- słaba dostępność
- słaba wydajność

Ok.

Za tą cenę można kupić (2£), faktycznie zbierają nadmiar sebum a podkład i reszta kosmetyków zostaje na miejscu a to myślę że jest najważniejsze :)
Ale. Ja muszę zużyć około 3 żeby zmatowic cała twarz więc sa nie wydajne. Dodatkowo opakowanie jest beznadziejne.

bardzo słabe

Obiecałam sobie, że już nie sięgnę po drogeryjne bibułki, jednak zmusiła mnie do tego sytuacja. Zapomniałam zabrać ze sobą moje ulubione z Ori na wyjazd. To są najgorsze bibułki jakie w życiu miałam. Z Oriflame zużywam jednorazowo jedną, maksymalnie, w skrajnych wypadkach dwie. Tu przy siódmej dałam się na spokój i nie próbowałam już matowić cery, bo lepszy efekt można uzyskać chusteczkę higieniczną. Dramat nie produkt, strasznie cienka, co widać na zdjęciu.

OK, gdy nie ma większych problemów.

Przez dłuższy czas byłam wierna tym właśnie bibułkom, zwłaszcza w te chłodniejsze miesiące, gdy makijaż był też trwalszy, na cieplejszą połowę roku jednak u mnie nie zdają egzaminu.

Zalety:
- opakowanie! To właśnie dzięki niemu tak długo przy nich wytrwałam, jest to bardzo komfortowe, kiedy możesz wyjąć jedną bibułkę, a nie kilka naraz wylatuje, jak w większości opakowań
- są OK, gdy cera nie przetłuszcza się tak bardzo, do drobnej poprawki w ciągu dnia i odświeżenia makijażu będą się nadawały

Wady:
- są tak cieniutkie, że przy większych problemach trzeba się wspomagać dwiema lub trzema sztukami, a i efekt nie jest jakiś powalający
- dostępność, ciężko je znaleźć w drogeriach
- cena nie jest w tym przypadku adekwatna, skoro czasem trzeba użyć kilku sztuk

Warto je miec.

Plusy:
+ dobrze zbieraja sebum
+ poprawiaja makijaz
+ szybkie i proste w uzyciu
+ duza ilosc
+ cena
+ fajny maly rozmiar do torebki

Minusy:
- nie matuja
- trzeba uwazac zeby nie sciagnac podkladu :/

Efekty krótkotrwałe.

Jak widać nie łatwo zrobić dobre bibułki matujące. Te nie różnią się znacznie od innych, drogeryjnych. Bibułka, to cienki kawałek papieru śniadaniowego. Coś tam robi, nie przeczę, ale taki sam efekt osiągnę przykładając chusteczkę higieniczną do czoła. No może nawet lepszy, bo chusteczka jest matowa, a bibułka śliska.
Plus za opakowanie, które dozuje po jednej bibułce. " Mechanizm" nigdy się nie psuje. Opakowanie poręczne i mobilne. Dobrze wykonane i trwałe.
Używam sporadycznie.

Zasadniczo zbędne

W zasadzie to gadżet do życia zbędny. Nie wiem jak inne tego typu produkty, ale odniosłam wrażenie, że to zapakowane serwetki z kawiarni.
Kupiłam przed wakacjami, pomagały tylko na chwilę, tylko mocno przyciśnięte do czoła.
Podoba mi się opakowanie, fajnie pomyślane, higieniczne.

nie matują

Nie zbierają sebum. Nie matują cery.

Skusiła mnie niska cena ale nie są warte nawet jej połowy.

Lepszy efekt osiąga zwykła chusteczka higieniczna.

Spełniają swoje zadanie

Bibułki można kupić za kilka złotych w drogerii Natura. Ich materiał przypominał mi papier śniadaniowy. Co do działania - owszem, zbierają sebum, nie naruszając przy tym makijażu. Na jak długo - nie przywiązywałam do tego wagi. Opakowanie faktycznie pomysłowe.
Zużyłam je w rok, ale używałam rzadko.
Nie są jakieś wybitne, wolę te z Inglota. Są droższe, ale nieco lepsze.

Używam tego produktu od: ok.roku

Całkiem OK

Kupując bibułki nie miałam wysokich wymagań, ponieważ ich cena jest baaaardzo niska. Nie zawiodłam się . Spełniają moje wymagania- matują. Podoba mi się również opakowanie. Naprawdę polecam.

PLUSY:
-cena
-spełnia swoją funkcję
-opakowanie
MINUSY-brak

Ok jak na moje potrzeby.

Mam cerę mieszaną i jak wiadomo - świecenie w strefie T jest czasem nieuniknione, kiedy pudry matujące przestają działać pojawia się mały problem.
Postanowiłam w końcu zaopatrzeć się w bibułki matujące. Padło na Essence i cóż - jestem zadowolona z ich działania.

Jednorazowo, aby \'oczyścić\' całą strefę T zużywam 2 bibułek. I wiadomo - czoło, nos, broda - przykładam na kilka sekund i jest po sprawie :) W moim przypadku fajnie matuje na 4-5h i nie ściera przy tym makijażu. Bardzo szybko i sprawnie oczyszczają skórę z niechcianego sebum.
Na zużytej bibułce nie ma śladu startego podkładu czy innych kosmetyków. Bibułki w żaden sposób nie podrażniają skóry, nie powodują żadnego uczulenia - wszystko jest w porządku.

Opakowanie jest małe - zmieści się do każdej torebki, jest również wygodne. Wyjmowanie bibułek jest naprawdę łatwe, nie sprawia żadnych problemów.

Jak na tak fajną jakość i wydajność cena jest ok. Dostępność - wszędzie tam gdzie szafy Essence, więc też jest ok.

Ja jestem naprawdę zadowolona z efektów i trwałości tych efektów, ale muszę jednak zaznaczyć, że nie mam typowo tłustej skóry - raczej średnio przetłuszczającą się w strefie T zwłaszcza w mało sprzyjających warunkach. Ciężko powiedzieć czy by dały radę z prawdziwie wymagającą skórą.

Ode mnie 4 mocne gwiazdki i z pewnością kupię ponownie.

Naprawdę dobre

Mam cerę mieszaną, dlatego w strefie T robią mi się nieciekawe rzeczy i kiedy w ciągu dnia poprawiam makijaż potrzebuję czegoś co usunie sebum. Papierki z Essence są dla mnie super. Cena jest ok, są łatwo dostępne. Jeżeli chodzi o minusy, nie chcą współpracować z niektórymi kosmetykami i po prostu je zbierają. Polecam jednak bo potrafią uratować twarz :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania