Unicolor, Paloma Color, Puder prasowany

Unicolor, Paloma Color, Puder prasowany

Puder o niezwykle lekkiej konsystencji nadający skórze aksamitną gładkość i matowy wygląd. Zwiększa trwałość makijażu i doskonale tuszuje drobne niedoskonałości cery. Wyposażony w naturalny filtr przeciwsłoneczny UV. Oferowany w czterech kolorach: naturalnym, beżowym, jasnym i złotawym z drobinkami złota, rozświetlającymi cerę

Cena: 14 zł / 14 g

okropny

Kiedys zakupilam ten puder przypadkowo, bo wlaściwie chcialam kupić Vipery, który jest rewelacyjny. Ten Palomy jest strasznie brudzący, ciężko się go nakłada, wychodzą takie placki na twarzy a dodam że mam cerę normalną! Aż strach pomysleć co by było jakby użył go ktoś z cerą tłustą!!! Aha odcień który posiadam to taki dosyć brązowy ze złotymi drobinkami, i myślałam że będzie działać tak jak ten z Vipera czyli delikatnie ładnie brązowił. A tu ku zaskoczeniu niedość że wychodzi jakiś wpadający w bordowy (w opakowaniu na to niewyląda) to nawet nienadaje się jako róż do policzków. Kilka razy dawałam mu szansę, ale niestety utwierdziłam się w przekoaniku, że go się nieda poprostu używać bo robi placki i smugi.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jednego niemoge skonczyc

lubię

Zaczęłam używać "kiedyś dawno temu" :) Kupiony przez przypadek stał się pozycją obowiązkową w mojej kosmetyczce. Ślicznie wykańcza makijaż, w wersji solo (bez podkładu) też się sprawdza. Jest lekki, równo kryje, nie robi smug i plam, co zdarzało mi się czasem z innymi pudrami w kamieniu. Daje aksamitny efekt, skóra jest gładka i to się czuje. Do tego jest dużo tańszy od "markowych" pudrow a efekt daje taki sam albo nie raz lepszy. Nie matuje na cały dzień, ale po pierwsze taki super-puder nie istnieje, a po drugie: można w ciągu dnia zrobić poprawkę.
Puderniczka nie ma lusterka co może być minusem, ale za to "puszek" czy też gąbeczka, sama nie wiem jak nazwać tę pacynkę jest świetna.
Za to największym minusem jest to, że trudno go upolować, najbardziej prawdopodobne miejsca to "osiedlowe" drogerie itp.