Cztery Pory Roku, Przyspieszacz wysychania lakieru

Cztery Pory Roku, Przyspieszacz wysychania lakieru

Preparat o szybkoschnącej formule, która pozwala maksymalnie skrócić czas suszenia świeżo pomalowanych paznokci. Zawiera olej ze słodkich migdałów, który ma działanie wzmacniające i uelastyczniające. Już w 60 sekund po zastosowaniu preparatu paznokcie są suche przy dotyku, a już w 2 minuty są całkowicie suche i pięknie błyszczą.

dobry ale nie wystarczająco

Nie da się mu zarzucić, że jest nieskuteczny. Jednak nie tego wymagam od idealnego przyśpieszacza.
+ pipeta
+ ładne opakowanie
+ fajny zapach
+ wysusza lakier
-/+ mi osobiście nie podoba się, że jest tłsuty
- łatwo stłuc opakowanie lub wylać

Oszczędza czas

Przyspieszacz wysychania lakieru to świetna propozycja dla wszystkich osób, które nie mają czasu czekać kilku godzin na wyschnięcie lakieru. A ten od firmy Cztery Pory Roku sprawdza się wyjątkowo dobrze.

Przyspieszacz ma formę wodnistego olejku. Wystarczy nanieść jedną kroplę, a produkt sam rozprowadzi się po całej płytce paznokcia. Następnie czekamy 2-3 minuty i możemy spokojnie wracać do swoich codziennych zajęć. UWAGA. Przyspieszacz sprawdza się przy max. 2 warstwach lakieru. Jeśli będziemy mieć 3 lub więcej warstw lakieru, to czas oczekiwania na wyschnięcie może być dłuższy lub preparat w ogóle nie zadziała. Sprawdziłam z ciekawości na własnych paznokciach :)

Po wyschnięciu olejek nabłyszcza dodatkowo lakier i nawilża skórki. Produkt aplikujemy pipetką, która pozwala pobrać niedużą ilość olejku i precyzyjnie nanieść go na płytkę. Dzięki temu opakowanie przyspieszacza jest bardzo wygodne. Produkt ma także całkiem ładny zapach.

Sprawdzony towarzysz

Płyn kupiłam po wielu rozczarowaniach przyspieszaczami w formie lakieru skusiła mnie niska cena w akcji rosmana.
I zdziwienie.
Nie odkształca lakieru na który jest kropnięty. Dość precyzyjny zakraplacz. Dobrze rozlewa się po powierzchni lakieru.
Współpracuje ze wszystkimi moimi markami lakierów.
Fajna, troszkę oleista konsystencja nie wysusza lakieru a mam wrażenie, że troszkę nawilża skóreczki.

bardzo fajny gadżet

Dostałam w prezencie i w sumie sprawdził się na moich paznokciach. Jest to mój pierwszy przyspieszacz, więc nie miałam porównania. Bardzo dobrze się nakładał. Szybko się wchłaniał. Lakier szybciej wysychał. Bardzo ładnie paznokcie się błyszczały. Przedłużał trwałość lakieru.

Produkt, który zmienił moje życie :)

Pierwsze opakowanie kupiła moja mama, zachęcona przez Panią z drogerii i to był strzał w dziesiątkę. Od tego czasu razem z mama nieustannie używamy tylko tego przyspieszacza. Od kiedy go odkryłam to posiadam ciągle pomalowane paznokcie bo nie muszę już czekać wieczności aż lakier wyschnie.

KWC

Miałam kilka wysuszaczy, lecz ten zdecydowanie jest najlepszy. Bardzo lubie miec pomalowane i ładne paznokcie, niestety samej czynnosci malowania i czekania wiek az lakier wyschnie wprost nienawidzę.
Bardzo wygodna pipetka, rzadka konsystencja wręcz wodna. Wysuszacz nie rozmazuje i nie smuży lakieru. Prawie od razu lakier jest suchy. W składzie jest chyba olejek ponieważ czuć tłustą warstwe - plus,ze nawilża skórki choć nie jakoś specjalnie.
Sporo wylałam tego produktu przez nie uwagę lub nacisnęłam pipetkę i wyleciało, a mimo to mam okolo 1/3 zawartości. Uzywam przy kazdym malowaniu paznokci, czasem po dwa razy.
Na pewno kupię ponownie, nie zbędnik na półce.

Świetny gadżet :)

Ten produkt naprawdę działa i jestem nim miło zaskoczona.

+ pojemność
+ cena
+ pipetka jest bardzo praktyczna
+ konsystencja
+ wydajność

Minusów nie zauważyłam. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z produktu. Po dwóch minutach lakier na paznokciach jest już wysuszony. Nie używam tego produktu non stop, ale jeśli się gdzieś spieszę jest to świetne rozwiązanie. Zużyłam jedno opakowanie i z pewnością kupię kolejne.

bardzo dobry produkt

+ cena
+ faktycznie wysusza lakiery w ekspresowym tempie
+ fajna szklana pipetka, która idealnie dozuje preparat
Konsystencja jest dosyć wodnista. Jeśli rozleje się odrobina np na blat biurka nie powoduje żadnych zmatowień, jak mógłby to zrobić np. zmywacz do paznokci ;-)

Przydatny gadżet ;)

Rzeczywiście producent wywiązał się z obietnicy, lakier wysycha w niecałe 2min. Pachnie delikatnie, obawiałam się smrodku. :D Konsystencja jest oleista, spodziewałam się raczej wody, no ale w sumie mamy 2w1 (wysuszacz plus pielęgnacyjny olejek). Pipetka się nie zacina, dozuje idealne porcje. Cena tez jest na plus, teraz na promocji -49% to już w ogóle tanioszka. :D No i polska firma, nic tylko brać. ;) Z całą pewnością jeszcze nie raz go kupię.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

Świetna rzecz

Ten produkt zdecydowanie ułatwia życie :) Kupiłam z ciekawości w jednej z osiedlowych drogerii, najbardziej zachęciła mnie obecność olejku.

Zalety:

- świetna aplikacja za pomocą pipetki

- pipetka bardzo dobrze dozuje płyn, po kropli

- całe opakowanie bardzo wygodne

- płyn jest jak woda, a po nałożeniu na pomalowany paznokieć zachowuje się jak oliwka

- lakier wysycha w 1min.

- dodatkowo przez obecność olejku bardzo dobrze nawilża skórki wokół paznokci

- wydajność - starczył mi na 4 miesiące ale to dlatego, że nie stosowałam go tak często

- dostępność - widziałam w wielu drogeriach

- dobra cena

Wady:

- jak dla mnie brak

dobrze wysusza zewnętrzną warstwę lakieru

jak używałam:
aplikowałam produkt na dwie warstwy lakieru i było ok

przy aplikowaniu 1 warstwa lakieru - przyspieszacz - 2 warstwa lakieru - przyspieszacz na paznokciu robił się "glut" i trzeba było go od razu zmywać.

po pomalowaniu paznokcia faktycznie należy odczekać 30 sec przed aplikacją przyspieszacza

efekty:
+ zewnętrzna warstwa lakieru szybko twardnieje i można po malowaniu przejść do prostych czynności domowych ;)
- wewnątrz lakier pozostaje nadal mokry, wizyta w toalecie kończy się "zadziorami"
+ nie odbiera lakierowi połysku, ale delikatnie go zmatowia
- lakier z brokatem traci blask
+ przyjemny, delikatny zapach, prawie niewyczuwalny
+ łatwa aplikacja produktu
- pod koniec stosowania części, z których złożona jest nakrętka rozkleiły się, co utrudniło otwarcie opakowania
+ wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 15 ml

Super produkt

Bardzo lubię mieć umalowane paznokcie jednak nie zawsze jestem cierpliwa w oczekiwaniu na całkowite wyschnięcie lakieru, często budziłam się z odbitą kołdrą na paznokciach. Ten produkt rozwiązuje mój problem. Wystarczy chwila i paznokcie są suche, nie trzeba uważać aby czegoś przypadkiem nie dotknąć.

- bardzo fajna cena
- opakowanie dzięki któremu widzimy ile produktu zostało
- dzięki pipecie nie musimy się obawiać o wzorki na paznokciach - nie rozmaże ich
- nie wysusza skórek
- nie matowi lakieru