Czyste Piękno, Diamentowa maska

Czyste Piękno, Diamentowa maska

Pojemność 1 szt

Intensywnie liftingująco-regenerujący zabieg kosmetyczny do samodzielnej aplikacji w domu. Unikalna matryca kolagenowa z dodatkiem kwasu hialuronowego połączona z naturalnym olejkiem różanym, wyciągiem z nasion winogron i alatoiną. Biozgodna z ludzką tkanką formuła. Aktywnie przenika w głąb skóry. Natychmiast po zetknięciu odżywione i pobudzone komórki naskórka przyśpieszają jego regenerację wygładzając zmarszczki i przywracając zdrowy wygląd.

Szału nie ma ale tragedii też nie

Trochę dziwię się tak strasznie negatywnym recenzjom tej maski bo moim zdaniem jest po prostu przeciętna. Jej niewątpliwą zaletą jest cena i dostępność, co więcej produkt ten był dostępny zanim maski w plachcie stały się hitem. Co do samej maski- w składzie szału nie ma ale od maski w plachcie w okolicach 5 zł naiwnością byłoby go oczekiwać. Nie ma też jakiejś strasznej masakry. Produkt twarzy nie pali i raczej nie uczula. W pełni działanie takich masek można ocenić po regularnym stosowaniu. Po doraźnym (maska na tydzień przez ok miesiąc) mogę stwierdzić że na pewno nawilżają. Zazwyczaj oznacza to także że jakoś działają przeciwzmarszczkowo. Co do zarzutu że schodzi z twarzy - maski żelowe potrafią tak mieć. Dużo trudniejsza jest dla mnie jej paradoksalna zaleta- mają one dużo esencji, nie sposób zużyć tego na raz a stosowanie kilka razy jest mało higieniczne. Podsumowując- nie jest to mój hit, nie jest nawet blisko ale jest to przyzwoity średniak. Koreańskie maski w plachcie do najtańszych nie należą, zwłaszcza stosowane 2/3 razy w tygodniu. Tutaj można zadziałać z mniejszym budżetem. Cudów ten produkt nie robi ale nawilża. Nie jest więc najgorzej. Daję 3.

Bubel. Najgorsza maska w płacie.

Nie używałam bardziej uciążliwej maski w płacie. Płat jest za gruby, odchodzi od skóry, ma żelową postać, nie jest nasączony i spada z twarzy, koniecznie trzeba z nią poleżeć. Druga kwestia to rozmiar. Za mala na moją twarz. Zostawia drobiny brokatu na twarzy co dla mnie jest nie do przyjęcia. Nie robi kompletnie nic.

totalna porażka

maska nie robi nic specjalnego, myślę, że firma Estetica jest już spisana przeze mnie na straty. Miałam również maskę "silikonową" czy z czego ona zrobiona jest , ze śluzu ślimaka i taka sama porażka. Ześlizguje się z twarzy, otwory są zrobione nie wymiarowo na kogoś kto ma chyba ogromna twarz z malutkimi oczami za to z ogromnym nochalem, no ludzie kto to projektuje i wycina. Twarz po masce jest zaczerwieniona i strasznie szczypie, a ta galareta po prostu wlewa się do oczu. MASAKRA

Uciążliwa

Omawiane maski dostałam w prezencie. Sama bym ich napewno nie kupiła, bo nie przepadam za takimi "cudami". Jednak skoro już je mam należało je zużyć. Te maski są tak uciążliwe, że aż odechciewa mi się ich używać.

Maska jest bardzo mocno nasączona płynem. posiada żelową strukturę. Jest dużo większa od mojej twarzy, przez co trudno ją dopasować. Jak już się namęczę z nałożeniem muszę leżeć cały czas plackiem z twarzą do sufitu, bo inaczej spada w mgnieniu oka a to jest dla mnie bardzo niekomfortowe, bo nie zawsze jest czas i możliwość leżenia. Efektów jej stosowania również nie zauważyłam. Ogólnie rzecz ujmując poza zachodem z użytkowaniem nie robi nic.

bomba!

Jak dla mnie jeden z lepszych produktów z jakimi ostatnio miałam styczność.
Maska jest na prawdę godna uwagi!działa lepiej niż maski w żelu czy kremie.
Plusy:
-cena
-dostęność
- szybk efekt liftingujący
-delikatny nieinwazyjny zapach
-łatwa w użyciu
- rozświetla cere
-fajnie nawilża i napina
-widać efekt juz po pierwszym użyciu
- po stosowaniu 3 razy w tygodniu cera promienieje i jest zdrowo napięta

minusy:
Jeden mało istotny minus- zostawia na twarzy świecące drobinki. Mnie to nie przeszkadza, ponieważ stosuje ją przed snem.
Natomiast w ciągu dnia moze to być kłpotliwe.

Nic wartego uwagi

Produkt kupiony w "biedronkowej" promocji, nie wiem gdzie można się z nim spotkać oprócz Internetu.

PLUSY:
+ jak na maseczkę tego typu niska cena
+ łatwa aplikacja
+ nie podrażnia i nie uczula

MINUSY:
- mdlący, różany zapach nie przypadł mi zdecydowanie do gustu
- te wszystkie zalety typu lifting nie bardzo zauważalne
- nie poprawia kolorytu
- nie rozjaśnia przebarwień itp.

PODSUMOWUJĄC: oprócz wygodnej aplikacji oceniam jako lekki "pic na wodę"!!

Używam tego produktu od: Paru tygodniu
Ilość zużytych opakowań: Jedno