Make Up For Ever, Aqua Shadow Waterproof Eye Shadow Pencil (Kredka do powiek zapewniająca długotrwały efekt)

Aqua Shadow jest kredką do powiek o szerokim wkładzie umożliwiającym łatwą i szybką aplikację.
Wodoodporna i długotrwała, gwarantuje optymalny efekt, dzięki odporności na działanie wody.
Gama kredek o kremowej teksturze dostępna jest w intensywnych i naturalnych odcieniach.

Jestem Zachwycona !

Kredka jest naprawdę wodoodporna , nieodbija się, ma śliczny trwały kolor który się nie wyciera.
Jest to mój hit , mam nadzieję , że starczy na długo, bo cena jest dość wysoka, ale warto :)

Miłość od pierwszego użycia...

Posiadam ją w trzech odcieniach: 20E (brąz z nutką różu i fioletu), 22E (złoty brąz), 28E (delikatny brąz z różowo-beżowymi podtonami). Wszystkie posiadane przeze mnie kredki mają kremową, wręcz aksamitną konsystencję, przyjazną delikatnej skórze powiek. Ich kolory są niejednoznaczne, wielowymiarowe, niezwykle kobiece, po prostu piękne. Blask jaki dają z pewnością nie jest tandetny, powiedziałabym nawet, że szlachetny. I co najważniejsze, kredki są naprawdę wodoodporne.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 3: 20E, 22E, 28E