Pantene, Pantene Pro-V, Szampon oczyszczający

Pantene, Pantene Pro-V, Szampon oczyszczający

Bardzo dobry szampon. Przede wszystkim dlatego, że naprawdę porządnie oczyszcza włosy z pozostałości wszelakich zastosowanych kosmetyków. Do tego włosy są po nim podatne na układanie, miękkie i takie naprawdę czyściutkie. Szampon bardzo ładnie pachnie, a kudełki długo pozostają świeże i nie przetłuszczone.

super!

genialny, super oczyszczał i nie obciążał włosów a nawet nie było siana na głowie ^^
strasznie żałuję, że już go nie ma - jak zwykle jak coś jest dobre to muszą to zabrać :<

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno czy dwa

świetny

Najlepszy szampon oczyszczający, jaki miałam. Świetnie oczyszczał, nie obciążał, ale też nie przesuszał. Moje bardzo przetłuszczające się włosy były po nim świeże przez 2 dni. Poza tym plus za zapach, opakowanie i otwarcie.
Szkoda, że już go nie ma- byłby moim KWC do mocnego oczyszczania włosów.

Używam tego produktu od: nd
Ilość zużytych opakowań: ok. 15

tak

Bardzo lubiłam ten szampon. Szkoda, że nigdzie nie można go dostać.

Stosowałam dwa razy w tygodniu. Rzeczywiście oczyszcza włosy i skórę głowy. Aczkolwiek nie polecam przed &quot;wyjściem&quot;, gdyż słabo się włosy po nim układają.

Używam tego produktu od:kiedyś, nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:kilka

Max Factor 3

świetnie oczyszcza

Najlepszy szampon oczyszczający jaki miałam do tej pory. Włosy są po nim naprawdę czyste, lśniące i miękkie, łatwo się układają. Szampon bardzo ladnie pachnie. Używam go raz w tygodniu, bardzo dobrze przygotowuje włosy do &quot;przyjęcia&quot; odżywek czy masek. Polecam!!

Używam tego produktu od:

swiezy zapach

Lubie go przede wszystkim za zapach. Wloski sa po nim swieze i sypkie, ale nie dluzej niz przy innych szamponach. Po dluzszym stosowaniu mam od niego lupiez. Bede do niego wracac co jakis czas.

doskonały

Włosy po umyciu tym szamponem są lśniące i mięciutkie - są niesamowicie czyste ;). Mam wrażenie, że mniej sie przetłuszczają. Szampon pięknie pachnie i dobrze się pieni. Używam raz na tydzień na przemian ze "zwykłymi szamponami", ale może zacznę częciej... ;) ...

moj ulubiony

Przecudownie pachnie kwasnymi jablkami.Dobrze oczyszcza wlosy i skore glowy.Dobrze sie pieni i splukuje.Nie powoduje przetluszczania wlosow.Naprawde polecam.

Fajny !

Lubie ten szampon.Slicznie pachnie i oczyszcza wlosy.Po myciu sa leciutkie i lsnia niesamowicie.Uzywam go raz na tydzien.