Bielenda, Krem nawilżający - aloes z witaminami E+F

Bielenda, Krem nawilżający - aloes z witaminami E+F

Krem o delikatnej konsystencji do pielęgnacji cery wrażliwej, na dzień i na noc. Aktywne Czynniki Naturalne:
-Ekstrakt z aloesu - łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
-Witamina E - nazywana "eliksirem młodości" spowalnia proces starzenia się skóry, dodaje witalności i energii.
-Witamina F - nawilża i chroni warstwę rogową naskórka.
-Kompleks nawilżający - pozostawia na skórze delikatny, matowy film, chroniący przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

wielka szkoda, że został wycofany

Wielka szkoda, że firma Bielenda zdecydowała się wycofać tę serię kremów ( w różnokolorowych pudełeczkach o tym samym fantazyjnym kształcie ). Używałam zamiennie je wszystkie i wszystkie mi bardzo odpowiadały. Prześliczny zapach, nieobciążająca konsystencja i niezłe działanie, poza tym świetna cena.
Od czasu gdy te kremy znikneły z półek sklepowych nie znalazłam w ofercie kremów Bielendy nic dla siebie ( zostały jakieś fatalne mazidła ) i przestawiłam się na coś z innych firm.

Używam tego produktu od: stosowałam dłuższy czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

jak dla mnie rewelacja

ten krem ejst naprawde dobry - niestety skonczyl mi sie i nie moglam go nigdzie znalezc wiec w zamian kupilam z loreala happy derm - i nie ma porownania ! jest we wszytskim lepszy od tego loreala - nie wysusza , super nawilza, cera jest pelna blasku, swieza, nie szara i zmeczona (tak jak wprzypadku loreala!) wydajny ( nie tak jak loreal) naprawde godny polecenia .NIe uczula no i ta cena.....jestem zachwycona!!! jak tylko znajde to kupie na zapas ,napewno wsyztsko zuzyje(a loreala happy derm do kosza wyrzuciłam ! )Używam tego produktu od: ok 2 miesiecy

Za co te zachwyty???

Kupiłam opakowanie tego kremidła jakies pół roku temu pod wpływem opinii wizażowskich. Moje spostrzeżenia są następujące: jest to zwykły, zwyczajny krem, nawilża b. dobrze, za to gwiazdka, ale zapycha pory (to go u mnie dyskwalifikuje), wzmaga świecenie skóry. Jest też niezwykle wydajny (niestety), tani (na szczęscie- nie straciłam majątku), opakowanie jest dość niewygodne, bo krem przy najmniejszym ruchu lubi się z niego wylewać (ma konsystencje czegos przejsciowego między żelem a śmietanką, nie wiem jak to opisać :P ). Zapach czystko aloesowy, nie znoszę tego zapachu, ale gdyby krem był rewelacyjny, to bym go przebolała. Zużyłam go do stóp. NARESZCZIE!

ilość zużytych opakowań: jedno więcej nie bedzie

Kosmetyczka roku 2017

miluśki ;)

Kupiłam ten krem, zachecona opiniami na wizażu, gdyż moja mieszana cera wymaga wiecej nawilżenia w okresie jesienno-zimowym. Sprawdził sie bardzo dobrze, szybko sie wchłania, pozostawia taka miłą powłoczkę matową no i co najważniejsze nawilża tyle ile trzeba. Polecam :)Krem jest bardzo wydajny i ma duze pudło:P

bardzo ok

szukałam taniego ,delikatnego kremu nawilżającego i znalazłam go na wizażu- krem jest delikatny , lekko nawilża(niezbyt długotrwale)szybko sie wchłania i lekko wygładza cerę.Jest bardzo wydajny , ma jednak zbyt dużoe opakowanie co byloby plusem gdyby bylo bardziej szcelne(tuba) , tak to wsumie trzeba sie śpieszyc aby go zużyc w przeciagu trzech miesiecy(dłużej otwrty kosmetyk w poudełeczku traci na wartości...Mam wrazenie ze lekko mnie szcypał przy pierwszym użyciu.

uratował mnie

Kupiałm go kiedy już nie wiedziałam co pomoże mojej tłustej, ale strasznie przesuszaonej i podrażnionej buzi (mróz+suche powietrze).Zaryzykowałam i opłaciło się. Krem ten wraz z tonikiem do cery wrażliwej (Dax Cosmetics) przywrócił równowagę mojej cerze, dobrze ją nawilżył.Nie powoduje u mnie ani wysypu pryszczy, ani zatykania porów. Używam go na dzień pod makijaż, sprawdza się bardzo dobrze, podkład bez problemu jest rozsmarowany, a krem nie powoduje szybszego przetłuszczania się cery.Skóra jest miękka i miła w dotyku.
Bardzo ładnie pachnie, szybko sie wchłania, ma lekką trochę żelową konsystencję no i jest baaardzo wydajny.Mam go już od miesiąca, a wygląda jakby go wcale nie ubywało.Jest też tani. Dałam za niego ok. 7 zł.

Swietny :)

Uwazam ze to na prawde bardzo dobry krem. Dobrze nawilża, reguluje gospodarke wydzielania sebum ( o co go nie podejrzewałam mając cere mieszaną :D), nie powoduje błyszczenia, nie zatyka porów, skóra po nim jest gładka, mięciutka, taka miła w dotyku. Do tego zauwżyłam spadek ilości wyprysków!! Jest dodatkowo bardzo wydajny, ma fajną konsystencję i w ogóle nie widze w nim zadnych minusów :) noo może jedynie opakowanie mogłoby byś solidniejsze. Jednak jak na cene 7 zł to ideał ;) Zużyłam 3/4 jednego opakowania

Działa i nie działa.

Tradycyjnie byłam w potrzebie to i musiałam coś kupić. Zdecydowałam się w sklepie własnie na ten krem.
Cóż, duże pudło ze średniej jakości kremem.
Jakość = się 7,20 PLN
Szybko się wchłania, nawilża tak średnio.
Moja skóra w tym okresie kalendarzowym potrzebuje chyba czegoś więcej?
Miałam na twarzy "niezdarę" i ten krem strasznie mnie szczypał włąsnie w tym miejscu.
Powieki jakoś też jakoś dziwnie reagowały.
Konsystencja lekka, zapach ok.

Musze jednak przyznac sie, ze jestem zaskoczona, bo matuje moja mieszaną cerę. I nawet jak minie kilka ładnych godz. buzia /głownie czoło/ nie świeci sie.
Dopiero dotykając skóry można się przekonać, ze jest już przetłuszczona. No jest to na pewno jakiś +.

Mozna spróbować, bo kosztuję niewiele,
a jest go dużo, bo aż 150 ml.

Daję 3 pełne gwiazdki. Myslę, ze uczciwe.

Ilość zużytych opakowań: ...w trakcie pierwszego,
ok. pół opakowania

SUPER KREMY!!!

W prawdzie wczoraj kupiłam sobie krem tłusty ze słonecznikiem z tej samej serii i też jest dosonały, ale dopiszę się tutaj ,
Zawsze używałam kremu Ziaja Oliwkowego, ale kiedyś wpadł mi ręce krem Bielendy,
Co tu pisać wszystkie kremy z tej serii uważam za doskonałe , zapach, konsystencja, pojemność , opakowanie o cenie nie wspomnę
Nic dodać nic ująć, zwłaszcza,że ostatnio koleżanka, oglądała jakiś program w tv i tam mówiono,że tak na prawdę nie każdy bardzo drogi krem z górnej półki jest wart swej ceny, większość kosztów pochłania reklama, i honorarium modelki która go reklamuje , i chyba cos w tym jest bo ostatnio dostałam w prezencie mały kremik GUERLAIN z feromonami , i moja buzia nie była tak promienna jak np po tym właśnie kremie, ...
także nie zawsze to co bardzo drogie jest dobre
Warto się nad tym zastanowić

w porządku

Po pierwsze ogromny plus za cene i opakowanie. Nie wiem kiedy je zuzyje :D. Mam na to niecaly rok ;).
Co do nawilzania... Jak dla mnie jest za slaby. Moja skora potrzebuje mocniejszego kosmetyku, ale z braku funduszy musialam kupic ten. Mimo to nie narzekam, bo dziala... Gdybym nie miala tak zniszczonej skory na pewno bylby idealny. Ma leciutka konsystencje, dosyc szybko sie wchlania, jest bardzo wydajny. Polecam.

Odejmuje gwiazdke za to ze troche szczypie mnie po nim skora. Ale to chyba tez jest spowodowane tym wyniszczeniem przez brevoxyl itp.

świetny krem

Skusiła mnie niska cena i duże opakowanie. Stwierdziłam, ze jak się nie sprawdzi to nie trace dużo pieniędzy. Ale jest doskonały. Delikatna i lekka konsysencja, zapach przypomina mi dzieciństwo :D Skóra jest po nim mięciutka i nawilzona przez cały dzień. Jedyny minus brak filtrów.

Dla mnie bomba.

Fajny kremik. MA delikatny udowny zapach. Taką leciutką konsystencje. Mimo,ze nie mam cery wraźliwej w moim przypadku sprawdził się doskonale. Nawilża i odżywia skórę twarzy. Można stosowac zarówno na dzień ,jak i na noc. Po jego zastosowaniu skóra jest taka mieciutka w dotyku. Godny polecenia. No i ta cena,niecałę 7 złotych,za 150 ml.