Rimmel, Exaggerate, Waterproof Eye Definer (Wodoodporna kredka do oczu)

Rimmel, Exaggerate, Waterproof Eye Definer (Wodoodporna kredka do oczu)

Pojemność 2,8 g

Aplikacja jest precyzyjna i bajecznie prosta, dzięki miękkiej, kremowej konsystencji, a kolory intensywne i nasycone. Jest wodoodporna i trwała aż do 10 godzin. Kredka Exaggerate wyposażona jest w temperówkę oraz gumeczkę do rozcierania kreski dla efektu` smoky eyes`. Dzięki niej stworzysz aż dwa looki: idealną, kocią kreskę lub seksowne, dymne oko.

do temperowania
o przedłużonej trwałości, wodoodporna

Jest super

Kredkę do oczu używam na co dzień do makijażu, zazwyczaj w czarnym kolorze. Exaggerate Rimmel występuje w 8 odcieniach, z czego ja dla siebie wybrałam 262 Blackest Black - czarny, oraz 263 Starlit Black- czarny ze srebrnymi drobinami,
Bardzo lubię automatyczne kredki a w szczególności te zaopatrzone w zarówno w temperówkę jak i gąbkę dzięki czemu zaoszczędzamy czas i mamy wszystko pod ręką.

warto kupić

Kredka łatwo się poddaje ruchom ręki i precyzyjnie maluje kreskę na powiece. Dzięki łatwemu użyciu dość szybko można zrobić makijaż bez poprawek. Do tego wodoodporna na 200%! :)

Nie jestem nią zauroczona

Generalnie ta kredka mnie nie zauroczyła … uważam ze nie jest wodoodporna bo ja używam jej na linii wodnej oka i w zasadzie po chwili już znika i zlewa się z tuszem. Ogólnie kredka jest miękka, dobrze się rozciera ale dla mnie ważna jest trwałość produktu a tu wydaje się być bardzo słaba.

Najlepsza!

Używam koloru 213 In the nude do linii wodnej oka. Kolor ten sprawia, że oko wygląda na większe oraz nadaje spojrzeniu świeżości, blasku. Bardzo łatwo i równomiernie rozprowadza się po linii wodnej. Zostawia trwały kolor.
Jest bardzo, ale to bardzo wydajna. Używam jej już kilka miesięcy, a nie zużyłam nawet połowy.
Na promocji kupiłam za grosze.
Z tyłu posiada gąbeczkę do rozcierania cienia. Ja jej nie używam, bo nie stosowałam innych kolorów i nie malują nią oczu, jedynie linię wodną. Jednak dla nie jest bezkonkurencyjna.

Bardzo dobra!

Te kredkę do oczu kupiłam chyba po jakiejs recenzji (jednej z blogerek - której - nie pamiętam). Szukałam jasnej kredki do dolnej powieki, a moja poprzednia avonowa juz troche sie do tego nie nadawala ;)

Te kredka okazała się być bardzo przyjemna w użytkowaniu, kupiłam odcien nude (213) za jakieś 14 zł ;)

PLUSY:
+ automatyczna - a bardzo nie lubie temperować kredek, ALE
+ załaczona jest mini temperóweczka, która mozna naostrzyc "dziubek" kredki, gdyby chcialo sie miec maksymalnie cienka kreske
+ jest też gąbeczka, która mozna rozcierac kreske, gąbeczka jest miekka, ladnie rozciera
+ ładny, napigmentowany beżowy kolor
+ miękka
+ lekko sunie zarówno po powiece, jak i po linii wodnej
+trwała

MINUSY:
- droga w skelpach stacjonarnych (2 razy drozsza- 32 zł!!!!!!!)

Mi ta kredka bardzo sie spodobala, zapewne dolacza do niej kolejne kolory ;)

Bardzo lubię.

Oceniam kolor 'in the nude'.
To moja ukochana kredka na linię wodną. Do tej pory zużyłam kilka opakowań. Mimo, że nie jest wodoodporna, to nie zamienię jej na żadną inną. Wystarczająco miękka, ma ładny kolor nude, pięknie otwiera oko.

Niestety, jest mało wydajna. Ja zawsze szukam oferty promocyjnej.

Magiczna!

Na ogół nie używam zwykłych kredek ale ta urzekła mnie desingiem i dołączoną gumeczką!
Jest kremowa ładnie się rozprowadza wystarczy jedno pociągnięcie i mamy ładną równą precyzyjną kreskę.
Gumeczka sprawdza się bardzo dobrze szybko i dokładnie rozciera kreskę!
Faktycznie wodoodporna i trwała!
Nie rozmazuje się sama z sobie nie wchodzi w załamanie powieki i ma ładne połmatowe wykończenie!

cielista

Po tym jak skończyła się moja ukochana cielista kredka do linii wodnej z Inglota postanowiłam kupić tę z Rimmela, nie dość, że była polecana przez Maxi, to do tego udało mi się ją kupić na promocji -55% w Rossmannie.

-wydajna
-odpowiednio miękka
-trwała
-bardzo ładny cielisty kolor
-przyjemna aplikacja
-nie trzeba temperować

Jest okej

To jest chyba najlepsza kredka jaką miałam, jakie nią można zrobić piękne kreski.. i ta gąbeczka do rozcierania, jest super. Tylko uwaga. Bardzo ciężko ją zmyć :D

Kredka extragenerate Rich black

Bardzo fajna kredka do oczu. Jedna z moich ulubionych. Jest trwała, wodoodporna i można nią narysować precyzyjne kreski, o dowolnej grubości i intensywności. Nie zostawia czarnych odbić na powiekach.

Kredka do oczu

Kredka jest automatyczna, więc nie wymaga temperowania, co jest bardzo wygodne! Ma głęboki czarny kolor, miękką konsystencję oraz gąbeczke. Ja osobiście nie używam gąbeczek, jednak myślę że jest to ciekawy "dodatek", który na pewno przyda się niejednej z nas.
Ja maluję nią dolną wodną linię oka. Ma dobre krycie a co do trwałości jak dla mnie jest średnia, już po godzinie, produktu ściera się a po kilku godzinach wymaga, poprawienia.

Moja ulubiona brązowa kredka, choć nie jest wodoodporna:)

Od kiedy kupiłam pierwszą kredkę Rimmel w kolorze brązowym, to bardzo rzadko sięgam po jakiegokolwiek inne, a jeśli to zrobię to szybko wracam do Exaggerate:) Kredkę używam zarówno na górną linię rzęs, jak i na dolną. Można za jej pomocą wyczarować zarówno delikatny look, jak i nieco mocniejszy. Dzięki gąbeczce można łatwo rozetrzeć narysowaną linię i delikatnie ją wyciągnąć:) Efekt kredki można wzmocnić przez nałożenie na nią cienia. Kredka po dłuższym kontakcie z wodą zaczyna znikać i można zmyć ją zwykłym płynem micelarnym, także nie można mówić o jej wodoodporności. Jest za to bardzo wytrzymała w normalnych warunkach, nie kruszy się i zciera, chyba że specjalnie będziemy po niej trzeć;) kredka jest wydajna- używam jej codziennie, a i tak wystarcza mi na dwa miesiące;)