Vichy, Ideal Soleil [Capital Soleil], Brume Hydratante Invisible SPF 30 (Nawilżająca mgiełka SPF 30)

Nawilżająca mgiełka przeznaczona jest to ochrony przeciwsłonecznej skóry ciała. Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Dzięki wyjątkowej konsystencji i specjalnemu dozownikowi, pozwala na łatwe i równomierne nałożenie produktu na skórę. Pozostawia skórę świeżą i matową. Hipoalergiczna. Wodoodporna. Bez parabenu. Nie zawiera alkoholu etylowego. Odpowiednia do skóry wrażliwej.

Swietny produkt ale strasznie niewydajny

Bardzo fajny spray.
Ma bardzo duzo plusow:
-cudownie nawilza
-wygladza skora-szok , szok, piekna gladkosc ktora trwa i trwa :)
-chroni przed poparzeniem
-ladnie pachnie,
-poprawnie sie nanosi-chociaz mogloby "wyskakiwac" wiecej produktu.
-Lekkie , latwe w transportowaniu i mile dla oka opakowanie
A teraz minusy, ktore tez niestety sa
-jest strasznie ale to strasznie niewydajna :( opakowanie starczyylo mi tak jak recenzentce powyzej na 2 tygodnie-a wlasciwie ostatnie 2 dni to juz go nie bylo! Oczekuje ze taki produkt powinien starczyc na sezon i tylko na 1 sezon ale 12 dni-to lekka przesada. Zaznaczam ze smarowalismy sie jakies 2 razy dziennie-nie bylo mowy o przesadzie!
-droga jak psi...zaplacilam ok. 20 euro i gdyby starczyla na 2 miesiace chociaz to jeszcze jakos bym to strawila, w koncu to ja sama zadecydowalam zeby drogi art. kupic ;)
Podsumowujac :super produkt i zupelnie niewydajny.
Nie kupie wiecej bo zwyczajnie "czuje sie" nieco oszukana
Jesli chcecie miec ladna opalenizne bez poparzen i uwazacie ze 20 euro na 12 dni to jest ok-to polecam! :D

nowa generacja kosmetyków do opalania

Napaliłam się na tę piankę bardzo, problem był w tym, że nigdzie nie można było jej dostać, z resztą nadal jest z tym problem. W końcu udało mi się ją dorwać w internecie, zapłaciłam prawie 80zł z wysyłką, ale po wakacjach w ciepłych krajach mogę stwierdzić, że jest warta każdej wydanej na nią złotówki.

Miałam okazję podczas tego samego wyjazdu stosować tę mgiełkę oraz klasyczny krem w tubie i naprawdę mgiełka jest rozwiązaniem o niebo wygodniejszym.

Przede wszystkim dlatego, że nie tłuści ubrań i wchłania się błyskawicznie. Może być z powodzeniem stosowana do ochrony w mieście, np. samych rąk czy nóg, w pracy, czy w ogrodzie.

Ma piękny, lekko owocowy zapach, nieco podobny do Nutriextra, jednak chwilę po aplikacji znika.

Nie podrażnia i nie uczula, nawet wrażliwej skóry.

Naprawdę nawilża, skóra jest po niej bajecznie miękka, gładka, z lekkim efektem glow (ale nie ma drobinek).

Dozownik nie zacina się, jest precyzyjny, wystarcza naprawdę niewielka ilość na całe ciało.

Po kąpieli morskiej, czy wytarciu ręcznikiem, należy ponowić aplikację, ale jak wspominałam, jest szybko i przyjemnie.

Ja używałam tej pianki z mężem, przez dwa tygodnie i na tyle właśnie wystarczyło nam opakowanie 200ml.

Jedyny zarzut jaki mam to dostępność, ale to już do samego producenta/ ewentualnego dostawcy.