Balea, Sunny Peach Dusch Sorbet (Sorbet pod prysznic `Słoneczna brzoskwinia`)

Balea, Sunny Peach Dusch Sorbet (Sorbet pod prysznic `Słoneczna brzoskwinia`)

Sorbet dzięki swojej konsystencji przyjemnie nawilża skórę i jednocześnie dobrze ją oczyszcza pozostawiając zapach słonecznych, letnich brzoskwini. Idealny na letnie dni.

Coś innego pod prysznicem.

Uwielbiam kosmetyki Balea, rzadko kiedy mnie zawodzą. Przy okazji robienia ostatnich zapasów podczas wizyty w DM sięgnęłam po ten sorbet - nie spotkałam się wcześniej z tego rodzaju kosmetykiem pod prysznic. A wiadomo - zawsze warto przełamywać nudne schematy, nawet pod prysznicem uwalniając się na chwilę od tradycyjnych żeli i mydeł.

I zdecydowanie jest to fajna rzecz, coś innego i coś naprawdę przyjemnego.

<b>Konsystencja:</b> bardzo specyficzna, ciągnący się, gęsty krem, połączenie kremowości, żelu i galaretki.

<b>Zalety:</b>
*bardzo soczysty, naturalny zapach świeżych, słodkich brzoskwiń, przypomina letnie, słoneczne dni :)
*ciekawa konsystencja zamienia się na skórze w bardzo przyjemny, otulający kremik
*wydajność ok
*design opakowania ok
*niska cena
*spełnia swoje główne zadanie, czyli świetnie myje ciało
*łatwo się pieni i łatwo zmywa

<b>Neutralnie:</b>
*nie zauważyłam ani żeby wysuszał, ani żeby nawilżał ciało

<b>Wady:</b>
*zawiera SLS
*okropny pomysł z tubką - otwór przez który wydostaje się produkt jest zbyt mały i naprawdę ciężko jest wycisnąć tą gęstą substancję, bardzo to irytujące, kosmetyk powinien być w słoiku
*nie dość, że w Polsce Balea nie jest dostępna, to ten sorbet był niestety edycją limitowaną i raczej już go nie spotkamy nawet w DM

Może produkt niczego nie urywa :) ale jest to naprawdę przyjemna odmiana i fajny powrót do lata.
Jak tylko trafię gdzieś jeszcze na ten sorbet to bardzo chętnie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Miękko i przyjemnie

Pierwszy produkt firmy Balea jaki miałam okazję używać. Od tego czasu zakochałam się i sięgnęłam po więcej.

Mówiąc konkretnie o brzoskwiniowym sorbecie do kąpieli z firmy Balea mam na myśli bardzo gęsty, rzekłabym balsam myjący. Dzięki swojej konsystencji jest bardzo wydajny. Niewielka ilość wyciśnięta na dłoń wystarcza na całe ciało.
Używając go regularnie, codziennie zauważyłam polepszenie kondycji mojej skóry, lekkie nawilżenie.
Uwielbiam zapach tego żelu, chociaż nie utrzymuje się długo na moim ciele (a szkoda) to chociażby z tego powodu chętnie będę do niego wracać.
Cena jak wiadomo jest niska, bo w drogeriach DM zaczynają się od mniej niż 1 euro, co w przeliczeniu na PLN daje mniej niż 4zł.

Szczerze polecam :)

Minusów nie zauważyłam :D