Biotherm, Aquasource Non Stop (Silnie nawilżający krem oligotermalny dla skóry suchej)

Zgłaszająca osoba: pixie7

Ulepszona formuła znanego kremu Aquasource, teraz zatrzymuje w skórze wilgoć na dwa razy dłużej, w porównaniu z poprzednikiem. Wersja dla cery suchej ma formę delikatnego beztłuszczowego kremu w kolorze różowym i o przemiłej konsystencji gęstego jogurtu.

Natychmiast po aplikacji poprawia się nawilżenie skóry, ustępuje uczucie ściągnięcia czy wysuszenia, cera staje się odświeżona, jedwabista i elastyczna, pozostając taka przez cały dzień. Krem zawiera ekstrakt z planktonu termalnego (ekwiwalent 5000 litrów wody źródlanej!) i niezbędne dla skóry pierwiastki śladowe, a także witaminę E dla prawidłowej regeneracji skóry, witaminę F i masło shea, dla komfortu skóry suchej.

całkiem dobry krem

W tym kremie najbardziej zachwyciła mnie delikatna konsystencja i zapach. Krem wchłania się natychmiastowo przynosząc ulgę ściągniętej po demakijażu cerze. Miejscowe przesuszenia zniknęły,a moja skóra wygląda promiennie.Produkt zużyłam w ciągu dwóch miesięcy stosując codziennie rano i wieczorem.

Używam tego produktu od: 2013

Biotherm Aquasource

Kremu używam od niedawna, skusiłam się na pełnowymiarową wersję po wcześniejszym kupnie zestawu, który zawierał 15ml kosmetyku.

KONSYSTENCJA:
lekka, wydaje się być bogata
mało wydajna ( dla mnie to plus, bo nie lubię męczyć się długo z kremami - szybko mi się nudzą)
szybko wchłaniająca się, aczkolwiek chwilę pozostawia na skórze film, więc lepiej krem nadaje się na noc,niż na dzień

DZIAŁANIE:
bardzo dobrze nawilża, moja skóra dosłownie go\'\'pije\'\'
jedyny minus, ale duży minus, to to, że po nałożeniu kremu skóra ( chwilę) piecze. Nie mam pojęcia dlaczego, w każdym bądź razie jak dla mnie Aquasource wcale nie jest delikatny.

OPAKOWANIE:
cudowne, ja jestem zachwycona, mimo, że nie jest jakoś specjalnie udziwnione;)
od razu dorzucę zapach, który u mnie jest minusem, aczkolwiek mało znaczącym

CENA:
promocji na niego nie ma często, ale cenę da się przeżyć, są kremydroższe, ale wydaje mi się, że w podobnych cenach można kupić coś lepszego np. z Clinique

konsystencja: +
działanie: +/-
opakowanie: +
zapach: +/- (zapach niewiele dla mnie znaczy)
cena: +
podsumowanie:
4 gwiazdki

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kiedyś 15 ml, teraz 50ml

mój faworyt w dziedzinie kremów na noc

Nawilżył moja sucha skórę jak żaden inny krem stosowany dotychczas. Zwalczył problem na dłużej w porównaniu z innymi aptecznymi kremami, których efekty utrzymywały się bardzo krótko. Nie zapycha, jego konsystencja nie jest tłusta a wodnista, co jest dużym plusem bo większość kremów oprócz nawilżenia daje efekty w postaci wagrów w okolicach nosa i brody- ten nie! Moja skóra pije go bardzo szybko, kończe już 3 opakowanie a to dopiero 3 miesiace jak go stosuję czyli wydajność to jego jedyny minus zważwszy na cenę (u mnie jest to 56$ ). Zauważyłam znaczne polepszenie sie stanu nawilżenia, uczucie ściagniecia minęło i nie wraca w momencie odstawienia go na jakiś czas. Rewelacja!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 i pół

Manicure - geometryczny french

bardzo dobry

Dla mnie super, cena nie jest tak odstraszająca w porównaniu do innych w tej kategorii produktow i jest nieco mniej "naszprycowany". Gdyby odjąć jeszcze zbędne barwniki i perfumy to byłby KWC. Od dwóch lat nie zmywam makijazu wodą tylko micelami, dlatego wieczorem nie mam problemu z przesuszoną skórą - wystarczy tonik i spać. Horror zaczyna się rano, kiedy wychodzę spod prysznica - skórę twarzy mam ściągnietą, okolica wokół brwi jest zaróżowiona, wokól nosa podobnie, czoło mam w kolorze buraka. Z pomocą przychodzi różowy aquasource - odrobina i jak ręką odjął - zaczerwienienia znikają, suchość ustaje, ogólnie wyrównuje mi się koloryt skóry. Krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, jest idealny pod makijaż. Nie mówię o wydajności - używam od wakacji a wydaje się, jakbym kupila go wczoraj. Z chęcią do niego wrócę, ale przetestuję wpierw inne kremy z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Proszę o więcej! :)

Moja skóra jest wiecznie sucha, ciągle domaga się nawilżenia. Dlatego też ciągle biegam do sklepu i jestem prawdziwym testerem kremów nawilżających, bo moja skóra "wypija" je hektolitrami. I miałam już wiele przygód z tym związanych: jedne nawilżały, ale też przynosiły wypryski, inne nawilżały, ale na chwilę, i tak przez cały czas. W końcu odkryłam Biotherm, Aquasource Non Stop i uwierzyłam, że opis na etykiecie "silnie nawilżający" znaczy faktycznie NAWILŻAJĄCY. I to nie na godzinę czy dwie- na całą dobę! A przy tym na cerze nie pojawiają się żadne wypryski.
Jedynym minusem jest cena.

Używam tego produktu od: 1 rok

ZA TĄ CENĘ....NIE....

GENERALNIE JESTEM WŁAŚCICIELKĄ CERY MIESZANEJ, ZE STREFĄ T.
W CIĄGU DNIA UŻYWAM KREMÓW TYPOWYCH DO CERY MIESZANEJ, NIE MNIEJ JEDNAK NA NOC LUBIĘ STOSOWAĆ KREMY O "CIĘŻSZEJ KONSYSTENCJI" PONIEWAŻ SKÓRA POTRZEBUJE WIĘCEJ NAWILŻENIA.

PLUSY KREMU:

- DOBRZE NAWILŻA
- DOSYĆ ŁADNE OPAKOWANIE
- JEŻELI KREM JEST DOSTĘPNY W WERSJI MINIATUROWEJ, Z DODATKOWYMI 2 PRODUKTAMI W CENIE 29 ZL, TO MOŻNA KUPIĆ...ALE REWELACYJNYCH EFEKTÓW NIE PRZYNOSI.

MINUSY:

- KREM POZOSTAWIA TŁUSTY FILM NA SKÓRZE.
- NIEODPOWIADA MI ZAPACH KOSMETYKU, JEST DZIWNY I ZBYT INTENSYWNY.
- ODCZUWAM PIECZENIE PO APLIKACJI KOSMETYKU.BYĆ MOŻE JEST TO EFEKT DZIAŁANIA?? TYLE, ŻE TO KREM NAWILŻAJĄCY A NIE LIFTINGUJĄCY...;/
- NIE JEST WYDAJNY...
- CENA REGULARNA KREMU JEST STANOWCZO WYGÓROWANA I NIEADEKWATNA DO JAKOŚCI.

Używam tego produktu od: 3 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: 2 OPAKOWANIA

zdecydowanie zakupię ponownie

-super nawilża
-jest bardzo wydajny
- szybko się wchłania
- nie pozostawia filmu na twarzy

ma wszystko co powinien mieć db krem nawilżający
jedyna wadą jest wysoka cena

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

taki sobie nawilżacz

Jeśli miałabym podsumować ten krem jednym słowem to powiedziałabym, ze jest po prostu średni. Używałam razem z pianką do mycia i tonikiem z tej samej serii i muszę powiedzieć, że niczym mnie nie zachwycił (ale też nie zaszkodził). Na plus przyjemna, delikatna konsystencja, dość dobre nawilżenie i to by właściwie było na tyle. Niby producent nie obiecuje cudów ale uważam, że pielęgnację na podobnym poziomie dają kremy z niższej cenowej półki.

Ilość zużytych opakowań: jedno - 20ml

sredniak

Przecietniak. Nie szkodzi, ale wiele nie pomaga. Nieco szczypie. Plusem jest ladny zapach, wspaniala konsystencja i ladne wchlanianie sie. Kupuje go w wersji podroznej 20 ml, wiec nie przeplacam. Zawsze mam kilka tubek w zapasie. Klade grubsza warstwe z rana pod filtr. Ujdzie.

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: duuuuuuzo minitubek po 20 ml

Świetny

Krem mimo sporej konkurencji w tej dziedzinie naprawde daje sobie rade. Widocznie nawilza skore i utrzymuje owo nawilzenie przez caly dzien. Skora jest po nim wygladzona i miekka. Nie uczula, nie powoduje powstawania zaskornikow, ani wypryskow. Co ciekawe wyrownal mi rowniez koloryt, cera wyglada promiennie. Polecam wszystkim, krem godny uwagi.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

rewelacja

krem doskonaly przynajmniej dla mojej skory, ktora staram sie rozpieszczac jak najlepiej. uzywalam juz forme zelowa (zielona) tego kremu jak i bogatsza rowniez zielona oraz rozowa, kazda z nich jest tak samo wydajna a moja skora? doskonale nawilzona, rozpromieniona. mam skore alergiczna sklonna do podraznien, ten krem spisuje sie doskonale, uzywam go po zastosowaniu trzech krokow clinique i w polaczeniu spisuja sie te kosmetyki perfekcyjnie, polecam

Używam tego produktu od:6mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

Mimo konkurencji dał radę!

Mam bardzo suchą skórę,przy tym bardzo wymagającą, a ostatnio po dość długim przebywaniu w ciepłych krajach także ze sklonnością do wyprysków. Więc już na początek krem ten nie miał łatwego zadania...

po nałożeniu czuc jak wpija sie w skórę. Twarz od razu "czuję sie" nawilzona i rozświetlona. Fakt... na poczatku skóra nie jest matowa ale za to wygląda bardzo swieżo i naturalnie, lecz nie ma sie co przejmować gdyż po kilku bądz kilkunastu minutach już nie ma śladu po nałożeniu kremu.

Aquasorce zdecydowanie nawilża skórę przez cały dzień. Przed tem używałam La Roche Hydraphase riche ,który do tej pory jest dla mnie jednym z najlepszych kremów ale biotherm jest równie dobry. Ba!! teraz po kilku tygodniowym używaniu myslę , że jest lepszy gdyz nie kulkuje się i świetnie współgra z podkładem bądź pudrem.
ja dodatkowo uzywam z tej serii mleczko oraz tonik.
Zapach dość ciekawy,mi osobiście nie przeszkadza.
Nie zatyka.
bardzo wydajny!!