Balea, Mango Mambo Erfrischendes Bodyspray (Odświeżająca mgiełka do ciała o zapachu mango)

Odświeżająca mgiełka do ciała z efektem chłodzącym o zapachu słodkich owoców mango. Idealna na najgorętsze, wakacyjne dni.

Warto mieć pod ręką.

Tę mgiełkę kupiłam podczas zeszłorocznych wakacji - letnia edycja limitowana Balea, więc teraz już raczej nie jest do dostania.
Mam ją już rok i z powodzeniem używam raz na jakiś czas :)

Zapach jest niezobowiązujący - lekki, świeży, owocowy, słodki. Idealny na lato, ale nie tylko.
Ja mam tę mgiełkę w pracy i zawsze kiedy potrzebuję lekko się odświeżyć - korzystam i jest ok :) Zapach utrzymuje się na ubraniu 2-3h.

Spray działa niezawodnie i aplikuje odpowiednią ilość produktu. Mgiełka jest bardzo wydajna.

Niestety dość wysoko w składzie jest alkohol co jak dla mnie dyskfalifikuje ten produkt jeśli chodzi o używanie bezpośrednio na ciało... Używam więc tylko na ubranie. Ten alkohol czuć, ale na szczęście tylko tuż po aplikacji. Potem paruje i zostaje jedynie mango ;)

Jeśli ktoś gdzieś jeszcze zobaczy tę mgiełkę i jest fanem mango - polecam. Ode mnie 3 mocne gwiazdki.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka