Renew-Plus Night Lotion (Emulsja odnawiająca na noc)

Renew-Plus Night Lotion (Emulsja odnawiająca na noc)

Delikatna emulsja-mleczko przywracająca skórze młodzieńczy blask i świeżość dzięki zawartości "prekursorów" retinolu, aktywowanych przez roślinne wyciągi. Wspomaga naturalne procesy odnowy skóry zachodzące podczas snu. Wyrównuje koloryt i nierówności skóry, ma działanie ujędrniające, przywraca elastyczność, redukuje płytkie i głębokie zmarszczki. Zapobiega też pojawianiu się oznak upływającego czasu. Cera staje wyraźnie zrewitalizowana i promienna.

W składzie m.in.:

- Prekursor retinolu (witamina A),

- wyciągi z cykorii (nawilżenie, regeneracja, wygładzenie),

żeńszenia (działanie antyrodnikowe, odbudowa, stymulacja, ujędrnienie),

- owocu kiwi (działanie antyrodnikowe, nawilżenie, ochrona),

- orzecha makadamia (ochrona),

- oliwek (działanie antyrodnikowe, ujędrnienie, odnowa, wzmocnienie),

- lilii wodnej (działanie antyrodnikowe, nawilżenie, ochrona, regeneracja, odbudowa),

- ostrokrzewu (złuszczenie, wygładzenie, stymulacja).

Dzięki połączeniu najlepiej działającej i tolerowanej formy prekursora retinolu (witamina A) ze specjalnie dobranymi wyciągami roślinnymi można spodziewać się doskonałych rezultatów.

Cena: 220 zł / 50 ml

Raz na jakis czas :)

Nawet calkiem lubie ten lotion. Przede wszystkim swietnie wygladza buzie- jest mila w dotyku, "jedwabista". Inna sprawa, ze efekt ten raczej nie utrzymuje sie na dluzej, tj. gdy zaprzestajemy korzystac z kosmetyku.

Wygladzenie zmarszczek mozna wlozyc miedzy bajki, ale dla mnie po uzyciu skora rzeczywiscie rano wyglada lepiej niz wieczorem.

Sugerowalabym jednak tylko jako mily "przerywnik" raz na jakis czas pomiedzy innymi kremami, bo jednak jest za malo tresciwy i odzywczy, zeby go stosowac dluzej.

Używam tego produktu od: Kilku miesiecy-na pewno ponad 3
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

słaby niestety ;/

Niestety ale fluid nie poprawia kondycji skóry, mam wrażenie że przy regularnym stosowaniu wręcz bardzo zapycha, a cera staje się szara..

Konsystencja jest bardzo lejąca i rzadka (co w sumie nie jest minusem), najbardziej irytuje i drażni mnie ten mocny, pudrowy zapach ;/. Aplikacja nie sprawia większych problemów - jest bardzo szybka i komfortowa - jednak skóra po nalożeniu już takiego komfortu nie czuje. Rano budzę się z szarą cerą, niestety, z coraz większą ilością krostek i zaskórników :(. Wygladzenia, nawilżenia odżywienia czy regeneracji zupełnie nie widać...

Flakonik oczywiście ładnie prezentuje się na toaletce, ale nie o to w tym wszystkim chodzi..

Zużyję do końca ale nie kupię ponownie,

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego 50ml

pogarsza stan cery

Lekka emulsja o zapachu kojarzacym mi sie z kremem z czasów PRL Pani Walewską,nie to jednak go dyskwalifikuje,bo najważniejsze jest dla mnie działanie kosmetyku a nie jego zapach.Niestety po 2tygodniach stosowania zaobserwowałam stopniowe pogarszanie się stanu cery,wysyp nowych niespodzianek i rano wrażenie szarej(a miał poprawić koloryt) i umęczonej cery(choc spałam ponad 8godz.).Generalnie w czasie wzmożonego stresu wyglądałam lepiej stosując nawilżający krem Orlane niż po aplikacji tego Clarinsa.Zużyje go na szyi,z pewnościa nie kupię nigdy więcej.

Używam tego produktu od:2tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dzienny smoky eyes

Super na lato!

Oj nie byłam przekonana na samym początku do tego kosmetyku...
Postanowiłam jak najszybciej zużyć by nie mieć go na sumieniu.

Jednak w miarę używania coraz bardziej mnie przekonywał. Konsystencja jest lejąca. Clarins potrafi produkować specyfiki które są lekkie ale odżywcze dla skóry. Ten właśnie taki jest.

Lotion jest super na lato, dość ładnie się wchłania (ale nie do matu, ja na noc to lubię). Niesamowicie dobrze pielęgnuje mimo mylącej, lekkiej konsystencji. Nawilża i odżywia. Czuję, że moja skóra go bardzo lubi. Sprawia, że w ciągu dnia moja mieszana cera się uspokaja.
Co do działania przeciwzmarszczkowego to ciężko mi ocenić bo już od dawna działam na tym polu (mam 23 lata) i to właśnie za pomocą pielęgnacji Clarins. Ten kosmetyk na pewno pod tym kątem coś wskórał- po wakacjach w gorących krajach nie mam problemu z wysuszoną i zniszczoną skórą.

Nie uczula i nie zapycha.

Działa- to jest pewne.
Polecam na lato, gdy są upały i normalne kremy są za ciężkie i tłuste. Ja mam skórę mieszaną ale w kierunku suchej- czyli dobre nawilżenie to konieczność.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

godny polecenia

Przyzwyczaiłam się do bardziej treściwych kosmetyków na noc, więc na początku nie byłam przekonana do lekkiej konsystencji emulsji. Może dlatego po pierwszym użyciu miałam ochotę nałozyć na twarz coś jeszcze. Okazało się, że byłoby to zbędne. Emulsja szybko się wchłania i chwilę po aplikacji delikatnie ściąga-napina skórę. Plusem jest bardzo przyjemny, pudrowy zapach, który działał na mnie jak aromaterapia przy zasypianiu ;) Rano skóra nie była przesuszona, ale miękka i wygładzona, drobne przebarwienia rozjaśniły się. Kosmetyk bardzo wydajny, wart polecenia, ale nie wiem, czy do niego wrócę, bo moim ideałem w pięlęgnacji nocnej jest niezmiennie Primordiale Lancome.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 12 ml

przyjemny

Aktualnie stosuje wybrane z zapasów kosmetyki z retinolem - clarinsa własnie skończyłam, przeszłam na leim...
Opakowanie dośc ładne, wygodne, higieniczne. Konsystencja rzadka, trzeba zatem uważać, gdzie pryskamy - najlepiej w zagłebienie dłoni. Zapach dla mnie przyjemny, ale to oczywiście kwestia gustu. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, pozostawiając nieco lepka warstwe. Nawilża - ale na poziomie skóry normalnej, nie suchej. W zasadzie mogłabym obejśc sie bez dodatków, ale wole dac za duzo niz za mało ;)...Zatem pod spód stosowałam kapsułki z retinolem z zestawu leima, albo krem dzienny z tegoz zestawu na wierzch.
Oczywiście żadnych problemów czy podraznien ( ale mnie nic nie podrażnia!)- mam tez wrażenie, ze rzadkie "niespodzianki "pojawiają sie jeszcze rzadziej...
Cera wyglada dobrze, czy lepiej, niz zwykle - nie wiem - ładuje w nia zawsze full wszystkiego :D
Jedna uwaga - uzywana aktualnie emulsja leima wyglada bardzo podobnie, jest troche gęstsza, lepiej pielegnuje...i kosztuje część clarinsa...

Używam tego produktu od:jakies 1,5 miesiaca

uzależnienie :)

Specyfik ten zostal mi polecony w Instytucie Clarinsa, kiedy to poprosilam o kosmetyk ktory pomoglby mi wyrownac koloryt cery i dodac jej blasku. Dostalam wowczas probke. Juz po paru zastosowaniach wiedzialam, ze bede musiala sobie go zakupic. Teraz trudno mi sobie wyobrazic obchodzenie sie bez niego:)
Jest to kosmetyk typu serum, bardzo lekka konsystencja, niewatpliwie warto nalozyc nan krem nawilzajacy. Juz od razu pojawia sie cudowne uczucie wygladzenia i odzywienia:) Ja zapach uwazam za duzy plus, bo uwielbiam takie pudrowe zapachy:) Bardzo wygodny dozownik. Regularne stosowanie niewatpliwie wygladza i rozswietla cere, rano skora jest fantastycznie wypoczeta.
Dlaczego jednak nie KWC skoro go tak uwielbiam? zasluzylby na to miano gdyby byl bardziej tresciwy, tak aby pozniej nie bylo potrzeby nakladac nan kremu, gdyby dodatkowo mocniej nawilzal bylby idealnym kremem na noc:)
obecnie stosuje go razem z Multi Active Nuit Clarinsa, ale spokojnie mozna go laczyc z lekkim kremem nawilzajacym (oczywiscie tylko na noc ze wzgledu na retinol!)

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

OK, ale zapach paskudny

Na pewno oceniłabym ten fluid lepiej gdybym była w stanie zmusić się do jego regularnego stosowania. A nie jestem, ze względu na okrrrropny, ciotkowaty zapach typu krem "Pani Walewska", który jest wyjątkowo intensywny i towarzyszy mi aż do zaśnięcia, brr! Czuję się w nim jak zdesperowana stara panna i dlatego niechętnie nakładam. Rzadko aż tak mi przeszkadza zapach, zwłaszcza, że z dotychczasowych kilkunastu prób (w czasie których zużyłam może 1/6 preparatu) wynikają całkiem obiecujące rezultaty: cera rano jest wypoczęta, odświeżona, ładnie zaróżowiona, ujędrniona - i to bez względu na liczbę godzin snu!
Jedna uwaga: fluid ma dość rzadką konsystencję, słabo nawilża, właściwie wcale. Wchłania się błyskawicznie. Dobrze jest dorzucić jakiś nawilżacz dodatkowo.
Plus za szklane opakowanie.