Clarena, Body Slim Line, Caviar Slim Balm (Kawiorowy wyszczuplający balsam do ciała)

Sprawdź ceny produktu

Kremowy balsam o lekkiej konsystencji. Bogata formuła gwarantuje wzmocnienie struktury skóry. Isocell Slim to unikatowy kompleks z zamkniętą w liposomach kofeiną, która promuje odprowadzanie limfy, a wraz z Liporedux stymuluje rozkład i usuwanie tkanki tłuszczowej.

Nie wyszczupla

Kończę już ten balsam i mogę powiedzieć o nim, że:

- ma przyjemny, kwiatowo-pudrowy zapach

- konsystencja w sam raz, nie za tępa i nie lejąca, dobrze się rozprowadza po ciele zostawiając na skórze delikatny film

- balsam posiada malutkie czerwone drobinki, które ładnie się rozpuszczają w czasie smarowania

- tubka jest półprzezroczysta, widać więc ubytek kosmetyku

- niestety pod koniec trudno jest wyciskać balsam z tubki, chyba będę musiała ją rozciąć i w ten sposób zużyć go do końca

- balsam nie powoduje reakcji alergicznych

- minusem jest wysoka cena

- dostępność: kupiłam w Douglasie, w innych miejscach go nie widziałam

Teraz najważniejsze - działanie. I tu niestety.... Balsam nic a nic nie wyszczupla, nie widzę odprowadzania limfy i usuwania tkanki tłuszczowej (obietnice producenta). Balsam po prostu nawilża, lekko natłuszcza skórę, pozostawia miły zapach i to wszystko.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Stanowcze nie

Używałam go na różne partie ciała. Zapach średnio przyjemny, ale do zniesienia. Używałam brzuch, ręce i dobrze napinał skórę, była gładsza, ale nic więcej nie widziałam. Używałam na nogi które mam wrażliwe i niestety coś było w składzie, że czułam go jakby mnie szczupał. Niestety skóra mnie lekko piekła. Niestety nie kupię go ze względu na ten fakt. Stanowesze nie!

Używam tego produktu od: pół tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml

fajny balsam, ale ta cena :(

Balsam kupiłam w promocji zaciekawiona ekstraktem z kawioru. Po kilkunastu tygodniach mogę mam kilka spostrzeżeń:
PLUSY:
- bardzo fajna dość lekka konsystencja
- balsam szybko się wchłania
- są w nim kuleczki z ekstraktem, które fajnie się wmasowuję w skórę
- balsam bardzo przyjemnie pachnie, tak trochę kwiatowo, lekko słodko, i zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze
MINUSY:
- no niestety cena jako główny, jest dużo balsamów z takimi efektami w dużo niższych cenach
- nie wiem czy można zakwalifikować to jako minus, ale nie zauważyłam efektów wyszczuplenia, owszem skóra jest bardziej sprężysta - ale efekt nie powala

Nie wiem czy kupiłabym go ponownie, chyba że byłby w fajnej promocji - to owszem.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobry

Balsam jestbdobry ale ma też swoje minusy.
PLUSY:
- pięknie pachnie, pudrowy ekskluzywny zapach
- pozostawia skórę gładką i miękką
- nie czuć tego od razu, ale skóra zostaje nawilżona na długi czas
- po zużyciu 1 opakowania jest deikatna poprawa sprężystości skóry, ale w działanie wyszczuplające ja nie wierzę
- pomimo wysokiejbwagi niea zbyt cellulitu,wiec sie nie wypowiem dokładnie pod tym względem, ale wygładzanie skory jest widoczne.

MINUSY:
- nałożony na jeszcze lekko wilgotną skórę lekko tępawo się rozprowadza
- wydajność jest średnia

Ogolnie - polubiłam :)

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc