Eveline, Nail Salon Professional Clinical Care, Wzmacniająca odżywka z diamentem

Wzmacniająca odżywka z diamentem zabezpiecza słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Jej działanie oparte jest na formule z tytanem i diamentami, która tworzy na powierzchni paznokci twardą powłokę zabezpieczającą. Preparat ma przedłużone działanie, dogłębnie nawilża, powoduje, że paznokcie nie lamia się i nie kruszą, są odporne na uszkodzenia i wyglądają zdrowo.
Może być stosowana jako baza pod lakier.

Bardzo fajna i dobrze działa

Kupiłam tę odżywkę z prostego powodu, moje paznokcie lubią się łamać i rozdwajać więc ewidentnie potrzebują wzmocnienia. Postawiłam na Eveline, ponieważ używam kilku kosmetyków od nich i jestem zadowolona. Więc stwierdziłam, że i tym razem się nie zawiodę. I miałam rację. Kondycja paznokci się znacznie poprawiła już nie są takie kruche i łamliwe i się nie rozdwajają. łatwo się ją aplikuje , a po aplikacji zostawia ładny połyk i można ją stosować jako baza pod manicure. Polecam .

Bardzo fajny produkt

Eveline odżywka wzmacniająca z diamentami to kosmetyk do którego zawsze wracam. Jest to odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Łatwo się rozprowadza, nie odpryskuje i całkiem nieźle działa. Słyszałam wiele negatywnych opinii o tym produkcie jednak u mnie nie stało się nic złego. Paznokcie po dłuższym używaniu są twarde, nie łamią się i ładnie rosną

Najlepsza

Miałam już ich kilka,ale Diamentowa jest ideałem dla moich paznokci.Jak każda kobieta mamy lepsze miesiące i gorsze.Tak tez bywa z naszymi paznokciami.Raz rosną jak oszalałe,a potem wszystkie jednocześnie się łamią i rozdwajają.Ja mam na to sposób,jest to oczywiście odżywka od Eveline z diamentem.Pędzelki w odżywkach są bardzo wygodne,opakowanie także zachęca do zakupu.Mały słoiczek starcza mi na długo.Jestem w stanie zużyć ją do końca,ponieważ odżywka nie wysyła.Nawet jak pod koniec pojawią się te glutki to idzie normalnie ją aplikować na paznokcie.Szybko wysyła,bardzo szybko.Po kilku minutach jestem gotowa by nakładać kolorowy lakier czy następną warstwe odżywki.Działanie 200 % skuteczności.Jest to taki produkt,że nigdy nie zawiedzie.Paznokcie po niej są śliczne.Szybko rosną,nie łamią się nawet jak mocno w coś uderzę.Odżywka zawsze ratuję moje biedne paznokcie.Nawet podczas mycia naczyń nie znika mi ona z płytki paznokcia.Po prostu ideał do paznokci.

Ulubiona!

Odżywka ratuje każde paznokcie! Już po pierwszym tygodniu stosowania można zauważyć efekty, stosowana regularnie czyni cuda!

Paznokcie są wzmocnione, bardzo twarde!, mniej podatne na złamania i pęknięcia, dobrze zabezpieczone, rosną w błyskawicznym tempie. Odżywka nadaje również ładny kolor.

Moje pazurki kochają tę odżywkę i zdecydowanie potwierdzają to pytania innych osób "To twoje naturalne paznokcie?" "Takie długie?"

Jak dla mnie niezbędnik w kosmetyczce :)

Bardzo dobra odżywka.

Przy regularnym stosowaniu wyraźnie poprawia kondycję paznokci, są twardsze i nie łamią się.
Polecam jeśli ktoś chce zapuścić paznokcie, rosną szybciej i nie łamią się ani nie rozdwajają.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

niezastąpiona

Najlepsza odżywka na całym świecie !
Miałam łamiące się paznokcie do momentu gdy odkryłam właśnie ją. I to nie był efekt jednorazowy ! Pomalowałam nią paznokcie i problemu nie ma. Od tej pory nie muszę jej już używać. Teraz moje paznokcie są długie, twarde i od roku się nie złamał ani jeden pazurek :)

Plusy
- działa niejednorazowo
- nawet tania
- dostępna prawie wszędzie
- pozostawia ładny mleczny kolor

Używam tego produktu od: rok temu przez niecały miesiąc teraz jako baza
Ilość zużytych opakowań: kilka

Prawie KWC

Jedna z lepszych odżywek jakie miałam, która naprawdę pomogła moim paznokciom.
Kiedyś były one porozdwajane i słabe, pani w DP poleciła mi tą odżywkę. Przez 1. miesiąc stosowałam regularnie jak zaleca producent i już widziałam ,że paznokcie są twardsze. Później używałam jej pod lakier. Zużyłam tak 2 buteleczki. Nigdzie nie widziałam tej odżywki w sklepach (myślałam ,że wycofano) dlatego kupiłam 8w1 a później paznokcie twarde jak diament. No one nie bardzo się u mnie sprawdzały o ile w ogóle - nie pogorszały stanu paznokci ,ale też nic nie robiły.
Po kuracji tą odżywką mogę przez dłuższy czas nie uzywać odżywek a pazurki i tak mam mocne i długie. Znajomi zawsze pytają,czy naturalne - ja z dumą odpowiadam ,że tak :D
Jak nałoży się jej ok 4 warstwy paurki wyglądają jak sztuczne ;O
Szybko wysycha i naprawde pomaga- przynajmniej mi.
Odjęłam 0,5 gwiazdki za wysuszenie- bo niestety odzywki eveline wysuszają nieco skórki i płytkę.
Odjęłam też całą gwiazdkę za SKŁAD. No tutaj nie ma czego chwalić- płakać trzeba. Masakra... formaldehyd- który jest zabroniony u nas i trujący w większych ilosciach- ale to wlasnie dzieki niemu paznokcie są twarde.
Odżywki eveline to tak naprawdę sama chemia- zamknięta w szklanej zgrabnej buteleczce.
Przez okropny skład ta odżywka nigdy nie dostanie ode mnie 100% pozytywu i miejsca w KWC.
Na pewno nie powinny używać jej osoby uczulone i wrażliwne na takie składniki chemiczne.

Ja osobiście będe wracać do tego chemicznego , trującego cudeńka. Niestety należe do osób; żeby wyglądać trzeba cierpieć :/

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 całe trzecie w trakcie

Działa jak trzeba za dobrę cenę- warto!

Odżywka spełnia swoje zadanie i obietnice producenta. To fakt- moje paznokcie są mocne i nie mam z nimi problemów, ale odżywka Eveline dodatkowo o nie dba.
Są zdrowe, mocne i różowe. Stosuję ją w dwojaki sposób:
Mniej więcej jak zaleca producent, tylko z mniejszą częstotliwością zmywam- czyli powiedzmy 2 razy w tygodniu w poniedziałek i czwartek.

Jako bazę pod kolorowy manicure- wtedy raz na tydzień, bo po takim mniej więcej czasie zmywam lakier.

W obu przypadkach sprawdza się świetnie i jestem z niej zadowolona. Przede wszystkim, czuję się bezpiecznie malując paznokcie, bez obawy że kolorowe lakiery przebarwią moje paznokcie.
Wręcz byłam niezwykle mile zaskoczona stanem płytki paznokcia po zmyciu lakieru.

Odżywka ma przyjemną konsystencję i łatwo się rozprowadza. Jest łatwo dostępna, w dobrej cenie- uważam, że warto ją kupić. Cena korzystna, a zwłaszcza gdy jest promocja.

Na załączonym zdjęciu mam 2 warstwy odżywki nakładane w 3-dniowym odstępie.

Ilość zużytych opakowań: 3, w trakcie 4- tego

Bubel.

Do zakupu zostałam zachęcona przez koleżanki, które po zastosowaniu miały idealne i mocne paznokcie, oraz po przeczytaniu recenzji.
Mimo stosowania według zaleceń producenta, paznokcie żółkły!! i łamały się przy nawet delikatnym pisaniu na klawiaturze...
Fakt. Mam słabe paznokcie ale odżywka ta osłabiła je jeszcze bardziej.
Jedynym plusem jaki zauważam jest przystępna cena i dostępność w wielu punktach sprzedaży.

Ilość zużytych opakowań: Zużyta połowa opakowania.

bardzo dobry produkt

Bardzo długo obgryzałam paznokcie przez co były w stanie krytycznym. Wstyd było pokazać mi dłonie i postanowiłam to zmienić, jednak samo zapuszczenie paznokci nie wystarczało, gdyż były one bardzo słabe, brzydkie, a ich różowa część była bardzo krótka, natomiast biała długa. Wcześniej używałam wielu innych odżywek i nie pomogły, ta była moją ostatnia nadzieją. Nie zawiodłam się na niej, pomogła mi odzyskać piękne, długie i mocne paznokcie. Teraz używam jej jako bazy pod lakier.

Uwielbiam

Moja opinia:
Początkowo używałam jej tak jak zalecał producent i efekty były zniewalające. Moje do tej pory rozdwajające się paznokcie i łamiące się rosły a łamanie się i rozdwajanie całkowicie zniknęło. Następnie po pewnym czasie około miesiącu zaczęłam ją używać tylko jednorazowo około raz na 3 dni jako bazę pod lakier i efekty również są bardzo dobre. Pierwszy raz zapuściłam bardzo ładne i zdrowe paznokcie. Poza tym można go stosować jako sam lakier typu nude bo nie jest bezbarwny tylko ma lekko taki mleczny kolor i dwie warstwy dają naprawdę ładny efekt na paznokciach. Dlatego do pracy gdzie nie można malować paznokci sprawdzi się idealnie. Ja osobiście pokochałam ten produkt i zostanie on na stałe w mojej kosmetyczce.

Plusy:
- Dostępność
- Działanie
- Cena
- Produkt polski
- Trwałość

Minusy:
- Brak (u mnie :)

rewelacja

odżywka super wzmacnia paznokcie ,najlepsza z najlepszych polecam wszystkim .Wspaniale się rozprowadza płytka paznokcia jest po kilku dniach wzmocniona paznokcie rosną nie łamią się

Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk