Amilie, Flat Top (Pędzel do nakładania podkładu)

Amilie, Flat Top (Pędzel do nakładania podkładu)

Pojemność 1 szt

Pędzel przeznaczony do nakładania podkładów, odpowiedniej wielkości i gęstości, pomaga uzyskać wysoki stopień krycia.
Pędzel w 100% wegański. Rączka została wykonana z drewna pochodzącego z kontrolowanych zasobów. Włosie tworzą wyjątkowo miękkie, antyalergiczne oraz łatwe w utrzymaniu czystości włókna syntetyczne.

do podkładu, do twarzy
Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Na początku go nie doceniałam, ale potem się w nim zakochałam

Pędzel jest wygodny w użyciu, rączka nie wyślizguje się z ręki, dzięki specjalnej powłoce. Cały pędzel wygląda elegancko i ciekawie. Pędzel ten używałam do nakładania podkładu. Świetnie zbierał odpowiednią ilość podkładu z wieczka oraz idealnie rozprowadzał się po buzi. Nie pozostawiał widocznych smug ani nie dawał efektu maski.
Całą recenzje możecie przeczytać tutaj : http://natalie-forever.blogspot.com/2018/08/pedzle-do-kosmetykow-mineralnych-czyli.html

Drapak

Tego flat topa mogę porównać na tle flat topów z pixie, neauty i hakuro h51. Jeśli chodzi o rozmiar, to wszystkie one są podobne, ale każdy z nich ma inne włosie i na tym tle Amilie wypada co najwyżej przecietnie, o ile nie słabo. Główny mój zarzut, jaki do niego kieruję, to szorstkie, nieprzyjemne włosie, które na dodatek kłuje. Przejeżdżając palcami wzdłuż włosia czuć, że jest ono szorstkie. Jeśli chodzi o aplikację podkładów mineralnych, to uważam, że jest dobry, chociaż bez fajerwerków. Teraz, zimą, mam bardziej wrażliwą cerę i wykonywanie nim makijażu mi przeszkadza, czuję jeszcze przez dłuższy czas, że coś nim robiłam. Jeśli jednak chodzi o podkłady płynne, drogeryjne, wydaje mi się, że włosie jest na tyle porowate i szorstkie, że większość podkładu wsiąkłaby w nie. Uważam, że w tej cenie można kupić przyjemniejszego flat topa z innej firmy, choćby produkującej minerały (aczkolwiek z pędzla Neauty, który ma dużo przyjemniejsze włosie w dotyku, wypadają włoski).

Jedyny i najlepszy

Pędzel mam już 3-4 lata i nie wypadł z niego ani jeden włos. Dopiero niedawno zaczął ścierać się napis na rączce.

Jest bardzo poręczny (krótka rączka) i nie drapie twarzy.

Włoski są bardzo zbite, przez co trudno jest go wyczyścić w środkowej części.

Pomimo wielokrotnych myć przez te kilka lat nie zmienił swojego kształtu.

Umila życie ;D

Przede wszystkim wyglądem, ale też ułatwia codzienną aplikację makijażu. Jest świetnie skonstruowany, optymalnie miękki i nie podrażnia mojej (skłonnej do tego) twarzy. Do tego jest naprawdę trwały. Bardzo polecam, warto go mieć :)

ładniutki

Przyznam że skusił mnie "oprawą graficzną" i tym, że zamawiałam podkład Amilie, więc przy okazji wrzuciłam go do koszyka.

Niestety, jakoś tydzień po zakupie spadł mi na podłogę i odprysła mała część farby.

Poza tym, pędzelek trochę zmienił swój kształt już po drugim myciu. Nie przeszkadza mi to jednak zupełnie w nakładaniu podkładu mineralnego.
Nie jest jakiś megamięciutki, przy oczach radziłabym nie majstrować, podobnie w innych wrażliwych miejscach -delikatnie. Jest miękki ale nie powala, o tak.

Lubię to że gwarantuje mi lepsze krycie przez zbite włoski.

Krótkość trzonka też jest plusem, łatwiej się nim operuje przy lustrze.

Generalnie polecam.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: jeden

Świetny

Naprawdę dobry pędzel. Włosie idealnie przycięte, miękkie w dotyku, nie podrażnia mojej wrażliwej cery.

Odporny na mycie (myję go co tydzień), włosie nie wypada, schnie szybko.

Trzon idealnej długości, ani za długi, ani za krótki.

Cena również do wytrzymania.

Zasłużone 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

uroczy i solidny

Pierwsze na co zwróciłam uwagę (oprócz przeuroczych trzonków) to niezwykle milutkie włosie w pędzlach Amilie. Nie ma szans, aby w jakiś sposób podrażniło, nawet bardzo wrażliwą cerę.
Druga rzecz, która mi się spodobała to bardzo dokładne wykonanie pędzli. Nie ma do czego się przyczepić, Wyglądają przepięknie. Skuwka idealnie trzyma włosie, które jest przycięte co do milimetra, ani 1 włosek nie odstaje.

Flat Top to mój ulubiony rodzaj pędzla. Idealnie sprawdza się do nakładania podkładów mineralnych i pudrów. Odpowiedni kształt i bardzo gęste włosie zapewnia nam wysokie krycie a przy tym naturalny, nieprzesadzony efekt.
Pędzel Amilie zapewnia mi to wszystko, a do tego jest niezwykle mięciutki i przyjemny w dotyku. Uwielbiam go!

Niedługi (10cm) trzonek, którym łatwo manewrować.
Włosie łatwo się dopiera i schnie w dość szybkim tempie.

Dotychczas nie wypadł mi z niego ani 1 włosek.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Dla mnie za sztywny

Pędzel solidny o średnio-miękkim włosiu, bardzo gęsty. Niestety nie poradził sobie z podkładami Amilie, ale szczerze wątpię, czy w ogóle istnieje taki, który by sobie poradził.

Był to mój pierwszy flat top, więc używanie go wymagało ode mnie dojścia do wprawy, ale z czasem zaczęło mnie irytować że hamuje i odbija się od twarzy podczas wykonywania ruchów kolistych i posuwistych, tak jakby nadawał się tylko do stemplowania. Początkowo myślałam, że to z powodu braku umiejętności w posługiwaniu się tego typu pędzlem, ale gdy kupiłam podobny model innej firmy, to okazało się, że gdyby Amilie był nieco mniej zbity, bardziej giętki, to sposób aplikacji byłby z goła odmienny, bardziej uniwersalny, idealnie sprawdzałby się do rozcierania, a nie tylko samego nałożenia. Mam porównanie z pędzlem Annabelle i pomimo, że ten drugi jest tańszy, to ma jak dla mnie o wiele przyjemniejsze, mięciutkie włosie i jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Nie sprawia problemów po prostu.

Pędzel solidny i ładny, włosie nie wypada i bardzo łatwo się je myje, ale jak dla mnie jest za mocno zbite.