Amilie, Long Handled Kabuki (Pędzel uniwersalny do twarzy)

Amilie, Long Handled Kabuki (Pędzel uniwersalny do twarzy)

Pojemność 1 szt

Long Handled Kabuki to uniwersalny pędzel przeznaczony głównie do aplikacji pudrów wykańczających, lecz z powodzeniem sprawdzi się również przy nakładaniu podkładu lub różu.
Pędzel jest w 100% wegański. Rączka pędzla została wykonana z drewna pochodzącego z kontrolowanych zasobów. Jego włosie tworzą wyjątkowo miękkie, antyalergiczne oraz łatwe w utrzymaniu czystości włókna syntetyczne.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ulubiony pędzel do minerałów

Ten pędzelek to póki co mój ulubieniec jeśli chodzi o aplikację podkładów mineralnych. Ma bardzo przyjemne, sprężyste włosie, mniej zbite, niż w Hakuro H55 (włosie jest też dłuższe, może to dlatego). Nakładając nim podkład mineralny uzyskuję w zupełności zadowalające mnie krycie już po pierwszej warstwie. Podkład nakłada się równomiernie, nie robi się plam (co niestety zdarzało mi się przy flat topie z Amilie).

świetny

Nie mam wielkiego doświadczenia w kupowaniu pędzli - miałam dotychczas zaledwie kilka - ale ten sprawdza się w 100%. Nie wypada włosie, jest miękki i nie wchłania zbyt dużo kosmetyku. No i ten kolor trzonka... :) Jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

wielozadaniowy

Pierwsze na co zwróciłam uwagę (oprócz przeuroczych trzonków) to niezwykle milutkie włosie w pędzlach Amilie. Nie ma szans, aby w jakiś sposób podrażniło, nawet bardzo wrażliwą cerę.
Druga rzecz, która mi się spodobała to bardzo dokładne wykonanie pędzli. Nie ma do czego się przyczepić, Wyglądają przepięknie. Skuwka idealnie trzyma włosie, które jest przycięte co do milimetra, ani 1 włosek nie odstaje.

Za pędzlami typu kabuki aż tak nie przepadałam. Potrzebuję dobrego krycia, a podkłady nałożone tego rodzaju pędzlem dają lekkie, bądź co najwyżej średnie krycie. Ale do nałożenia bronzera czy różu nie ma lepszego pędzla. Dłuższe niż w przypadku flat topa włosia, bardziej giętkie, sprawia, że produkt zostaje bardzo dobrze roztarty. Wszelkie granice łatwo rozetrzeć. Makijaż wygląda bardzo naturalnie.

Niedługi (10cm) trzonek, którym łatwo manewrować.
Włosie łatwo się dopiera i schnie w dość szybkim tempie.

Dotychczas nie wypadł mi z niego ani 1 włosek.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Bardzo dobry

Do nakładania minerałków zdecydowanie wolę pędzelki typu Kabuki. Równomiernie nakłada podkład, jest idealnie miękki ale też nie \'zbyt\' miękki, nie pochłania zbyt wiele produktu.

Pędzel Kabuki Amilie używam na zmianę z Hakuro H55. Obydwa pędzle mają delikatne i miękkie włosie, mam wrażenie, że niczym się nie różni nawet kolor jest ten sam. Natomiast Amilie jest zdecydowanie grubszy, ma więcej włosia i przez co łatwiej nakłada się nim makijaż. wystarczy parę ruchów pędzelkiem i gotowe. Przy Hakuro trzeba poświęcić trochę więcej czasu..

Poza tym długość rączki Amilie takze mi bardziej odpowiada. Dzięki krótszej rączce można łatwiej manewrować nim przed lusterkiem i jest bardziej poręczny. Kolejny plus krótszej rączki to taki, że zajmuje mniej miejsca w kosmetyczce dlatego na wyjazdy zabieram Amilie :)

Używam go od roku i o dziwo nie wypadł mi z niego ani jeden włosek! Co w przypadku pędzli zwłaszcza przy początkowym używaniu jest raczej normalne.

Biorąc pod uwagę, że pędzla używam już od dłuższego czasu i zapewne jeszcze mi długo posłuży jest warty swojej ceny i warto w niego zainwestować.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: jeden