Eveline, Argan Oil, Oczyszczanie, Enzymatyczny peeling odmładzający do twarzy 3w1

Enzymatyczny peeling do twarzy polecany jest dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery wrażliwej, naczynkowej i suchej. Innowacyjna formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne działające w synergii z olejkiem arganowym wyjątkowo delikatnie usuwa martwe komórki naskórka i eliminuje szorstkość. Wzmacnia naczynka krwionośne, niweluje zaczerwienienia, redukuje przebarwienia i przywraca cerze równomierny koloryt.
Dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych o udowodnionej skuteczności działania Luxury of Youth Complex gwarantuje natychmiastowe rezultaty.

Składniki aktywne najnowszej generacji:
Olejek arganowy pobudza komórki skóry do intensywnej odnowy. Enzym z papai skutecznie złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka. Redukuje przebarwienia i wyrównuje koloryt. Kwas hialuronowy nawilża i wygładza. Naturalna betaina wyrównuje niedoskonałości i napina skórę. Ekstrakt z lipy uszczelnia drobne naczynia krwionośne i niweluje zaczerwienienia.

enzymatyczne
w tubce
krem
50 – 100ml

Bardzo się polubiliśmy

Co do odmłodzenia nie wydaje mi się, żeby peeling nas odmłodził. To typowy chwyt marketingowy producenta, który wiem czego chcą kobiety w XXI wieku.

Zapach: Bardzo ładny delikatny, taki troszkę słodki. Nie jest też jakiś bardzo intensywny, także myślę, że zapach nie powinien nikomu przeszkadzać.

Konsystencja: Gęsta, kremowa - nie za rzadka nie za gęsta taka w sam raz. Bardzo łatwo zaaplikować kosmetyk na twarz. Kosmetyk nie spływa nam z twarzy i bardzo łatwo się go zmywa. Używanie tego kosmetyku jest bardzo przyjemne.

Opakowanie: Jest bardzo poręczne pojemność to 75 ml. Opakowanie ma bardzo ładną szatę graficzną i przyciąga na pewno wzrok, kiedy leży na półce w drogerii.

Aplikacja i działanie: Kosmetyk po nałożeniu na twarz lekko, częściowo się wchłania. Reszta kosmetyku zostaje na twarzy. Po kilku minutach od nałożenia czuć na twarzy leciutki, delikatne mrowienie. Jest to przyjemne uczucie i nie ma w tym nic nieprzyjemnego.

Efekty: Po zastosowaniu tego produktu moja twarz jest gładka jak pupa niemowlaka po prostu. Bardzo mi się to podoba. Skóra ma jednolity koloryt i jest jakby wygładzona. Wygląda promiennie. Oczywiście jest bardzo dobrze oczyszczona bez jakichkolwiek podrażnień. Nie zatkał mi także porów ani nie spowodował jakiegoś wysypu krostek- wręcz przeciwnie wydaje mi się że je zmniejszył. Po peelingu również lepiej działa krem bo skóra jest oczyszczona. Zgadzam się także z obietnicami producenta widocznymi na zdjęciu poniżej.

Dość dobry

Nie jest to najmocniejszy peeling, jakiego w życiu używałam, ale spisuje się nieźle. Jest bardzo delikatny i nie podrażnia skóry (zdarza się, że niektóre powodują u mnie szczypanie). Używam go 2x w tygodniu i przy tej częstotliwości pozwala na utrzymanie gładkiej cery.
Peeling ma postać dość gęstego kremu, który łatwo się nakłada i łatwo usuwa, jego zapach jest przyjemny i nienachalny.
Kupiłam go w bardzo korzystnej promocji za mniej niż 5 zł, także jestem tym bardziej zadowolona. :D

Używam tego produktu od: półtora miesiąca