FM Group, Body Sign Cream & Blackcurrant, Natural Body Mousse (Naturalny mus do ciała)

Lekki mus o urzekającym zapachu dojrzałych czarnych porzeczek i śmietanki, oparty na składnikach naturalnych. Olej kokosowy dba o głębokie nawilżenie i pomaga odbudować naturalną barierę hydrolipidową skóry. Zawartość oleju ze słodkich migdałów zapewnia skórze aksamitną gładkość, a olej z ogóreniczka lekarskiego ujędrnia ją i uelastycznia. Ekstrakt z czarnych porzeczek, jako bogate źródło witaminy C i polifenoli, intensywnie odżywia i wzmacnia, a masło shea wspomaga odnowę naskórka i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej.

Struktura
krem
100 – 250ml
Skóra
sucha

must have w mojej łazience

Ten mus jest rewelacyjny!! Przepięknie pachnie, świetnie nawilża, idealny do skóry ciała, twarzy czy nawet do wlosów (tzw. Olejowanie). Jestem wyczulona na naturalne składniki w kosmetykach - ten ma ich 98%! Nie wyobrażam sobie go nie używać! Polecam także pozostałe kosmetyki z body sign.

Ilość zużytych opakowań: 4 po 180ml

Meega

Uwielbiam to masełko!!!! Piękny zapach i mega wydajne ;) dobrze natłuszcza. Ja stosuje głównie jesienią i zimą. Na prawdę polecam, szczególnie dla suchej skóry.

Najlepszy mus do ciała ever! :)

Gdy polecano mi ten mus nie bardzo wierzyłam we wszystkiego jego zalety ze wględu na FM. Muszę przyznać szczerze, że zbudowałam stereotyp złych produktów wokół tej firmy, bez żadnych podstaw, ponieważ ten mus to najlepszy kosmetyk jaki kiedykolwiek kupiłam! :)

Plusy:
- Piękny zapach! ( polecam też wiśnię i czekoladę)
- BARDZO BARDZO BARDZO wydajny!
- Konsystencja pianki.
- Piękne, eleganckie i poręczne opakowanie, które jest przy tym bardzo solidne.
- Antyalergiczny, nie powołuje żadnych podrażnień.
- Zapach utrzymuje się bardzo długo!
- Używam go już 3 miesiące i myślę, że starczy mi na kolejny!

Polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie