FM Group, Triumph of Orchids, Pearl, Moisturizing Face Wash (Nawilżający żel do mycia twarzy)

Delikatny kosmetyk przeznaczony do oczyszczania cery suchej, normalnej, mieszanej, tłustej oraz wrażliwej. Wyjątkowo bogata formuła, oparta o ekstrakt z orchidei i kwas mlekowy, zapewnia skórze intensywne nawilżenie. Dodatek masy perłowej działa wzmacniająco i przeciwstarzeniowo, dodając skórze blasku. Ekstrakt z orchidei dodatkowo chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i nadaje jej przyjemną miękkość.

nawilżające
z pompką
żel
>100ml

Najlepszy jaki do tej pory miałam

Mam skórę wrażliwą, naczynkową z tendencją do wyprysków i jestem bardzo zadowolona z tego produktu.
Opakowanie zawiera pompkę, dzięki czemu produkt jest bardzo wydajny (używam pół pompki na umycie całej twarzy). Używam go od 2 miesięcy rano i wieczorem i zużyłam jakieś 2/3 żelu.
Formuła nie wiem czy tak nawilża, ale na pewno nie wysusza. Jak się uprzemy to można nim zmyć makijaż dzienny, wieczorowego nie próbowałam.
Zapach jest bardzo delikatny, dla mnie neutralny, nie pozostaje na skórze.

Odejmuje pół gwiazdki za cenę, bo jednak trochę kosztuje. Ale warto czekać na promocje i się skusić.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania