Lakier z pigmentami geometrycznymi i holograficznymi

Lakier z pigmentami geometrycznymi i holograficznymi

Lakier do paznokci z unikalnym pigmentem geometrycznym i holograficznym, nie zawiera szkodliwego formaldehydu, ftalanu dwubutylu i kamfory. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych, różniących się kolorem dodanych pigmentów.

Trwaly

Mam odcien 203. Wręcz idealnie się prezentuje na ciemnych kolorach, dobrze sie rozprowadza, szybciutko schnie, ladnie się mieni na paznokciach, dosc trwaly, niesamowicie wydajny.
Jedyne minusy- trudno go zmyc z paznokcia i mala pojemnosc i dosc wysoka cena...

Używam tego produktu od: 2013 lato

Kiedyś ulubiony, teraz niekoniecznie

Jeszcze 10 lat temu używałam tylko brokatowych lakierów do paznokci. Posiadam odcień 205.

Plusy:
-piękne drobinki
-trwały!!
-wydajny
-kilka lat stoi na półce i nadal nie zasechł
Minusy:
-ciężko się zmywa (jak wszystkie brokaty)
-mała pojemność -8 ml za cenę teraźniejszą ok 18 czy 20 zł to jest żart, dałabym za niego jakieś 12 max 14 zł a nie 20!!

Myślę, że Inglot systematycznie podwyższa ceny kosmetyków i jednocześnie obniża ich jakość a szkoda bo nie dba o swoich klientów i firma myśli że nie straci klientek?? To się zdziwi.
Powinno być inaczej, to firma powinna zachęcać dużą trwałością kosmetyków, przecież jest ogromna konkurencja na rynku więc po co przepłacać za obniżającą się jakość??

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

efekciarski ;]

Przez tyle lat byłam wierna beżom i kremom, cóż. Musiało mi w końcu odbić. Obecnie dzień bez brokatu to dzień stracony, a jeżeli na brokat nałożę jeszcze flake\\\'a... Szaleństwo.

Mam numer 205, który jest chyba najbardziej zmiennym odcieniem - od czerwieni, przez żółć, po pomarańcz. Wygląda genialnie na ciemnych lakierach, ale nałożony na gołe/naturalne paznokcie prezentuje się równie świetnie. Łapie światło i pięknie się mieni.

Nie zauważyłam, żeby się ścierał, jest też bardziej odporny na matowienie. Zmywa się trochę topornie, ale i tak lepiej niż brokat ;]

Inglot swatche sypkie cienie

Daje ładny efekt:)

Mam dwa kolory- 202 i 204. Lakieru używam jako lakier nawierzchniowy. Daje bardzo ładny efekt na ciemnych lakierach i przedłuża ich trwałość, jest szybkoschnący. Faktycznie jest problem z jego zmyciem, ale zmywacz Isana poradzi sobie ze wszystkim:) Minus za cenę- 20 zł. to za dużo jak za takie małe opakowanie:(

Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

świetny :)

Plusy:
- ładne kolory (mam niebieski nr 204)
- dobrze kryje
- dość szybko schnie
- ładnie wygląda na paznokciu
- w zależności od ilości położonych warstw hologramów jest więcej bądź mniej
- wydajny
- odpowiedni słoiczek (8 ml)

Minusy:
- wytrzymuje ok. 4 dni bez odprysków (ale za to bez lakieru bazowego)

Mnie się nie robiły żadne grudki (to nie jest seria oddychająca, w której rzeczywiście robią się grudki). IMHO to jeden z lepszych lakierów Inglota, zaraz po standardowym.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Na zdjęciu nr 359, a na nim holo 204.

Fajniutkie...

Trwały nawet bardzo, fajnie wygląda na pazurkach,tylko pozbycie się go ....trochę problemowe, zmywam i zmywam i ...nadal zmywam.Dla tego nie wiem czy ponownie kupię....

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Genialny

Na paznokciach wygląda po prostu pięknie, dosyć długo się trzyma i nie trzeba być mistrzynią w malowaniu paznokci żeby efekt był olśniewający. Uwielbiam go.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

sredni

Uwazam, ze ze wszystkim lakierow inglota sa najslabsze, oczywiscie ich plusem jest trwalosc, duzy wybork kolorysyczny i cena
Ale minusami:
fakt ze blyszczay pigment jest za duzy, nie drobniutki robia sie grudki, wyglada troche tandetnie
Uwazam, ze tego typu lakieru saaaaaaa duzo lepsze firmy alessandro.
Ta seria z inglota jest srednia

Używam tego produktu od:1 miesiac

Doskonały!

Uwielbiam, uwielbiam i ..uwielbiam!! Jest to lakier na każdą okazję: do szkoły, pracy, imprezy rodzinne, jaki i wieczory karnawałowe. Szybko schnie, łatwo się nakłada, bardzo trwały i bardzo ładnie wygląda na paznokciu zarówno jako wykończenie paznokcia (np: przy frenchu) jak i na całym paznokciu. U mnie nie ma problemu z jego zmyciem :) Warto go mieć!

Używam tego produktu od:roku

nie to czego szko szukałam

12 zł za 10 ml? Teraz poszły do góry i ja płaciłam 18zł za 10ml!
Po za tym lakier pęka po dwóch dniach, ciężko się go usuwa i szybko matowieje jeżeli nie nałoży się na niego warstwy ochronnej. Pigmenty ścierają się i paznokcie wyglądają brzydko

Używam tego produktu od: dawna

Absolutnie najlepszy!

Stosuję go zarówno na inne lakiery, jako błyszczący dodatek, ale także samodzielnie jako wakacyjny lakier, bo świetnie komponuje się z opalonymi stopami :) Jego największym plusem dla mnie jest chyba fakt, że jest bardzo trwały. Wytrzymuje 7-8 dni, natomiast jeśli naloży się kilka warst to nawet dlużej... :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Hmmm...

Ogólnie lakier dobry, ale trudno się zmywa. Stosuję go jako wkończenie pod, np. manikiur francuski. Ma dobrą konsystencję, dzięki czemu wolno wysycha. Jedna sztuka starczyła mi na ok. 2 miesiące, przy co dwutygodniowym stosowaniu (dwie warstwy).Polecam, ale jedynie z dobrym zmywaczem =)!

Używam tego produktu od: 1 roku