Fanola, Crema Colore (Farba do włosów)

Fanola, Crema Colore (Farba do włosów)

Farba zapewnia długotrwały kolor, wspaniały blask, naturalność włosów. Dzięki niskiej zawartości amoniaku farba ma delikatny zapach. W połączeniu z delikatną emulsją utleniającą farba doskonale się rozprowadza, ma delikatną miękką konsystencję. Farba doskonale pokrywa siwe włosy. Proporcje mieszania 1:1,5
Mieszankę pozostawić na włosach przez 30 minut.

farby
Trwałość
długotrwałe
zapachowa
fluid / krem

Fanola i jesteś blondynką!!!

Polecam - to moje odkrycie!!
\\nUżyłam 11.1 Fanola czyli "super platynowy blond popiel" i powiem Wam, że chyba zmienię farbę bo do tej pory z moimi włosami radził sobie tylko Alparaf 11.11 a te farbę miałam w domu , zakupiłam w sklepie fryzjerskim wcześniej i leżała bo bałam się żółtości!! Potem trafiłam na blogi polecające Alfę. Użyłam 2 razy. Następnie zaryzykowałam i użyłam Fanoli i kolor wyszedł niemal identycznie jak w przypadku Alfy. Farba dużo tańsza 100ml kosztuje ok 30 zł więc bardzo opłacalna i wydajna tubka. Może nie jest to biały blond ale jasny piękny piaskowy blond. Dzieki farbom zapuszczam włosy, włosy są w świetnej kondycji i rosną!!! Końcówki nie spadają więc polecam. A jak skończę tubkę to zamawiam 12.2 W połączeniu z oxy 12% można wyczarować na włosach szatyn jasny, piękny blond!!!!!

Dobra +

Używam koloru Castano Caldo nr 4.03. Zakupu i aplikacji dokonałam zachęcona poradą fryzjerki wizażystki, która poleciła mi ocieplenie koloru włosów.
Plusy:
- zapach nie jest duszący i nie odrzuca
- odcień ciepły, ale nie wpadający w rudości - o taki mi chodziło
- dosyć trwałe krycie włosów
- nie niszczy włosów (po koloryzacji używam maski zakwaszającej)

Minusy:
- trochę słabo kryje siwe włosy (po 30 minutowej koloryzacji odcień nie jest taki jak na pozostałych naturalnie ciemnych włosach)
- dosyć gęsta konzystencja mieszanki kryjącej, co wg mnie utrudnia aplikację.

Gdy wyczerpię zapasy, spróbuję innej farby, ale nie zarzekam się, że do tej nie wrócę.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 x 100 ml i 0,5 x 100 ml

Świetna! Polecam

Farbowałam farbą nr 5/3 - ciepły złoty brąz i teraz 7/1 - popielaty blond (bo schodzę do naturalnego). Rok wcześniej wypróbowałam 8/44 - intensywny rudy i 8/04 - naturalna miedź

Farba świetnie pokrywa włosy, jest trwała, nie wypłukuje się. Kolor wychodzi taki jak na próbniku. Farbowanie nie jest uciążliwe - po farbie skóra nie swędzi, ani zapach nie jest drażniący. Łatwo sie ją rozprowadza na włosach. Nie barwi recznika po każdym myciu włosów. Generalnie same plusy :) Jedyny mały minusik rudości nie utrzymują się tak długo. Wychodza intensywnie, ale lubia blaknąć...Co do blondu i brązu nie mam rzadnych zastrzeżeń! Popiel wyszła idealnie tak jak moje naturalki :)

PLUSY
- farba łatwo się rozprowadza
- nie ma drażniącego zapachu
- skóra przy farbowaniu nie swędzi
- farby wychodzą zgodnie z próbnikiem
- kolor jest trwały i pokrywa włosy w całości
- farba nie brudzi ręcznika po każdym myciu włosów

MINUSY
- rudości bledną i mogą się szybciej spłukać

Używam tego produktu od: ok. 3, 4 miesięce teraz i przez 2 miesiące w zeszłe lato
Ilość zużytych opakowań: 4 tubki po 100ml