Caudalie, Polyphenol [C15], Serum Defense Anti Rides [Anti-Wrinkle Defense Serum] (Serum przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne)

Lekkie serum przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne. Powstrzymuje zmiany w skórze spowodowane przez wolne rodniki.
Nie powoduje zaskórników, nie jest fotouczulający. Testowany dermatologicznie. Hipoalergiczny, oil-free.

serum
przeciwzmarszczkowe, ochronne
Cera
dojrzała
z pipetą
<50ml

Nic nie robi

Szukałam jakiegoś lekkiego serum na noc. Padło na to.
Tanie nie było, ale stwierdziłam, że może warto spróbować.

Ogólnie jest to taki przeciętniak. Spodziewałam się nawilżenia i poprawy kolorytu. To serum krzywdy nie robi, ale niczego dobrego tez nie.

Nawet nie wiem za bardzo co napisać w ocenie, tak przeciętny jest to kosmetyk. A do kosmetyków w tej półce cenowej mam zdecydowanie wyższe wymagania.

Butelka jest słaba, ciężko wydobyć kosmetyk. Na sam koniec trzymałam go "na zakrętce", żeby opróżnić buteleczkę — co jest nie łatwe biorąc pod uwagę jej kształt :P,

przeciętne

Prawdę mówiąc nie mogę się doczekać aż w końcu się skończy. Cała ta seria jest dla mnie niewypałem. Spodziewałam sie sporo, zwłaszcza bazując na opiniach w internecie. Zawiodłam się.

+ wydajność
+ opakowanie
+ cena w aptekach internetowych i promocjach
+ konsystencja
+ pierwsze wrażenie

- nie nadaje się pod makijaż a co za tym idzie nie nadaje się na dzień - po godzinie świecę się jak latarnia
- zapach jest drażniący
- nic nie robi
- nie nawilża
- mam wrażenie że dodało wągrów i rozszerzonych porów na nosie
- lepi się po godzinie
- nic nie spłyca
- nic nie poprawia

Ogólnie jestem na nie. Szkoda mi wyrzucić bo ciężko zarabaiam swoje pieniążki więc chcę zużyć do końca ale jest to męczarnia.

Używam tego produktu od: września 2014

fajny ale bez rewelacji

cieszę się,że serum pojawiło się na wizażu gdyz chcialam dodać coś od siebie :) serum ma lekko wodnistą konsystencję,kolor śmietanki, zapach typowy dla Caudalie. Zużyłam całe opakowanie i w zasadzie ciężko mi o0kreślić na ile coś zdzialało a na ile było0 dodatkową warstwą na mojej skórze. chcę wierzyć ,ze coś tam pomogło choć wydajnośc w stosunku do ceny jest raczej kiepska. Być może jescze kiedyś kupię. Firmę szanuję za naturalne składniki i nie testowanie na zwierzętach stąd 4 gwiazdki :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Moc wit.C

Serum używałam tylko na noc przez całe lato i jesień, jest lekkie świetnie nadaje sie do cery mieszanej.Ładnie skóre rozjaśnia,napina i wygładza drobne linie mimiczne.Ma przyjemny świeży zapach,nie powodował u mnie alergii ani nie zapychał co jest ważne dla posiadaczki rozszerzonych porów.Polecam produkt jest w przystępnej cenie dostępny w aptekach.Jedyna jego wada to aplikacja- ciężko wydobyć produkt bo posiada pipetkę,ja wolę opakowania z pompką.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe o pojemności 30 ml