Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Isana, Professional, Effektiv-Kur, Oil Care (Kuracja do włosów z olejkiem arganowym)

Kuracja do włosów z olejkiem arganowym do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych. Formuła z potrójnym efektem.

Kompleks olejów pielęgnacyjnych:
- zawiera intensywnie działającą skuteczną formułę pielęgnacyjną,
- nadaje włosom zdrowy połysk,
- natychmiast uszlachetnia włosy,
- formuła pielęgnacyjna Oil Intense do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych.
- zawiera bogaty w składniki kompleks olejów pielęgnacyjnych: arganowego i słonecznikowego,
- natychmiast uszlachetnia włosy.

Potrójny efekt formuły:
- wzmacnia odporność włosów,
- miękkość,
- intensywny połysk.

Olej szybko się wchłania we włosy, jednak ich nie obciąża. W efekcie włosy są zdrowe aż po końcówki i mocno lśniące.
Przed myciem włosów używać do ich intensywnej pielęgnacji. Olej można też stosować na umyte mokre włosy dla nadania im szczególnego połysku i miękkości. Oszczędnie nanosić olej na długie włosy i ich końcówki.
Wskazówka: produkt zawiera oleje naturalne. Nie zawiera silikonów.

Beznadzieja!

Probowalam uzywac jej na sucho, na mokro, z olejem i jako odzywke do splukiwania. Za kazdym razem bardzo puszyla moje wlosy. Moje wlosy sa zniszczone, wysokoporowate. Zaraz po nalozeniu kuracji wlosy sa sztywne, brzydkie. Widac ze do wlosow wymagajacych jest beznadziejna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1608286].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniak za grosze

W poszukiwaniu idealnej pielęgnacji dla swoich włosów natknęłam się w Rossmanie na tę odżywkę. Przy codziennym myciu włosów stosowałam ją prawie za każdym razem.

Zalety produktu:
+ dostępność,
+ niska cena,
+ konsystencja,
+ działanie – włosy były miękkie, pełne blasku i fajnie się po niej układały,
+ nie obciąża włosów,
+ ułatwia rozczesywanie,
+ w miarę neutralny zapach,
+ dobrze się spłukuje.

Wady produktu:
- opakowanie, niestety gdy produkt już jest na wykończeniu trzeba rozciąć tubkę aby wydostać resztki,
- średnio wydajny – mi ta odżywka starczyła na niecałe trzy tygodnie.

Z chęcią powrócę jeszcze raz to tego kosmetyku, gdyż moje włosy go polubiły.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598016].usefull || 0 }}% pomocna.

zapach i 3in1

Isana professional dla zniszczonych i suchych,wlosow.wzmacnia odpornosc wlosow +miekkie wlosy i polysk fajny zapach mozna uzywac tego na 3 sposoby ,na mokro i sucho

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590716].usefull || 0 }}% pomocna.
Co zrobić z włosami pod czapką?

Nie dla wysokoporowatych włosów

Nie polubiłam się z tą odżywką, a właściwie moje zniszczone końcówki się z nią nie polubiły :(

W składzie przeważają humektanty, a to znaczy, że produkt może przyczyniać się puszenia włosów wysokoporowatych. Tak się właśnie stało w moim przypadku. O ile na długości włosy wyglądały jako tako, o tyle końcówki włosów puszyły się niemiłosiernie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590671].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

Bardzo fajny produkt. Chętnie go kupuję, mimo niskiej ceny często jest w promocji i można ją kupić za gorsze. Super stosunek ceny do jakości. Moje blond włosy po zastosowaniu tego produktu są bardziej słoneczne, nabłyszczone, odżywka ułatwia rozczesywanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573761].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra odżywka za grosze

Co tu dużo pisać? Moje włosy polubiły się z tą maską i często do niej wracamy.
Przede wszystkim używam jej jako odżywki do spłukiwania po myciu, czyli na wilgotne włosy, mniej więcej od ucha w dół, na 3-5 minut. Sprawdza się też przy olejowaniu włosów - po prostu mieszam ją z ulubionym olejkiem i odrobiną wody. Fajna kremowa i gęsta konsystencja, ładny zapach, troszkę jakby hmm... męski? Lubię takie, choć nie wyczuwam go potem we włosach :)
Zauważyłam, że nie jestem w stanie przesadzić z ilością tej odżywki w taki sposób, by zaszkodzić włosom, czyli np zbytnio je obciążyć i obkleić - a tego nienawidzę. Nawet gdy przez przypadek nałożę jej zdecydowanie za dużo, po spłukaniu włosy są lekkie i nie oblepione.
Przede wszystkim produkt zmiękcza i wygładza moje suche i porowate włosy, nadaje im sprężystości i jednocześnie nie zabiera objętości.
Kosztuje grosze, bodajże 5zł (jest też często w promocji), a wystarcza na powiedzmy 3-4 tygodnie przy nakładaniu co około dwa dni.
Zapewne jeszcze nie raz będę wracać do tej maski.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559221].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja za grosze!

Maskę kupiłam spontanicznie, za niecałe 5 zł, po sprawdzeniu składu miło się zaskoczyłam :)

Jest fantastyczna!

- nawilża
- odżywia
- włosy stają się gładkie i sypkie
- włosy super się układają
- dostępność
- skład
- działanie!

Polecam, warto!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518966].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie regeneruje

Zużyłam parę opakowań tej odżywki jakoś bez większego zachwytu, natomiast swoją prawdziwą moc pokazała, gdy włosy potrzebowały ratunku po farbowaniu. Od paru tygodni są na mnie dość mocno obrażone i na wszelkie mazidła reagują znudzonym "meh, tylko na tyle Cię stać?". Jedynie po kuracji olejowej Isany na chwilę ożywają, są miękkie i błyszczące, odchodzi gdzieś w niepamięć siano, skręcają się w ładne, zdrowe pukle.

Odżywka na pewno jest dość ciężka i nie polecam łączenia jej z bardzo delikatnym szamponem lub wcześniejszym olejowaniem, bo włosy z pewnością będą mocno obciążone. Stosowana solo jednak znakomicie je regeneruje i niewątpliwie jest teraz moim ulubionym włosowym kosmetykiem.

Zapach dość apteczny, konsystencja tłusta i mocno kremowa - niestety lubi spadać z włosów kiedy czekamy aż zadziała, no ale taki urok cięższych kosmetyków. Ja osobiście serdecznie polecam, zwłaszcza właścicielkom włosów zniszczonych farbowaniem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511546].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodna:)

Mam farbowane, suche, falowane, porowate i lubiące się puszyć włosy.
Tę odżywkę wyciągam zawsze wtedy kiedy moje włosy - zwłaszcza końce, robią się sztywne, tępe i wysuszone. Po półgodzinie trzymania pod czepkiem powraca nawilżenie - włosy są bardzo przyjemne w dotyku, wygładzone, ujarzmione i sypkie. Ten efekt utrzymuje się czasem kilka dni, a czasem kilkanaście.
Szczególnie przydatna jest zimą czy wczesną wiosną kiedy pogoda i kaloryfery dają włosom we znaki.
Ta odżywka to dla mnie pewniak - nigdy mnie nie zawiodła.
Bardzo lubię, zawsze mam w domu i polecam dziewczynom z włosami podobnymi do moich.
Nie mam pojęcia na czym polega jej fenomen - bo to bardzo tani, drogeryjny kosmetyk (na promocji w Rossmannie kosztuje 4,20 zł) ale najważniejsze, że działa fenomenalnie:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480761].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Pięknie pachnie, włosy są sypkie i mięciutkie. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to słaba wydajność starczy na zaledwie kilka użyć, poza tym bardzo nieporęczna tubka pod koniec ciężko wydobyć produkt i trzeba rozcinać opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476346].usefull || 0 }}% pomocna.