Isana, Professional, Effektiv-Kur, Oil Care (Kuracja do włosów z olejkiem arganowym)

Kuracja do włosów z olejkiem arganowym Isana Professional przeznaczona jest do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych. Formuła z potrójnym ekstraktem zawiera kompleks olejków pielęgnacyjnych. Olej do włosów Oil Care nadaje włosom połysk i uszlachetnia włosy. Olej szybko się wchłania we włosy, jednak ich nie obciąża. W efekcie włosy są zdrowe aż po same końcówki i mocno lśniące. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Cudo

Jedna z najlepszych drogeryjnych odżywek do włosów, sprawia że włosy są mięciutkie, odżywione, ułatwia rozczesywanie, pachnące cały dzień
za taką cenę naprawdę warto ją przetestować

Całkiem fajna

Odżywka spełnia swoje zadanie. Ujarzmiła nawet moje cienkie, przesuszone włosy. Ponadto zakochałam się w jej zapachu, jest obłędny. Jestem jak najbardziej na tak.

Bardzo dobry produkt

Często testuje nowości do włosów, cały czas szukam czegoś idealnego dla swoich. Ten produkt przyjemnie mnie zaskoczył. Pięknie pachnie, jest w ładnej tubce, nie ma problemu z wydobyciem go na zewnątrz. Stosowałam go jako odżywkę po każdym myciu, gdyż moje włosy są dosyć suche. Mam wrażenie, że je dociążał, a właśnie o to mi chodzi w pielęgnacji. Ułatwia ich rozczesywanie. Produktu nie jest dużo, ale nie kosztuje wiele, więc nie uważam tego za minus. Dostępny w każdym Rossmannie. Na pewno kupię ponownie.

Kuracja Isana

Fakt faktem kuracja pomaga odbudować włosy, są one miększe, delikatniejsze, lekko odbudowane. Niestety efekt ten nie utrzymuje sie byt długo, nawet po regularnym stosowaniu, raczej jest on chwilowy. Łatwo rozprowadza się na włosach, równie dobrze się spłukuje. Włosy p jego użyciu są pełne blasku, delikatnie się rozczesują. Ją za tą cenę polceam.

Tani ideał!

Kupując ten produkt sugerowałam się zaufaniem do firmy Isana oraz niską ceną. Nie spodziewałam się jakichś cudów- w końcu to odżywka za +/- 6 zł, więc oczekiwania nie były wygórowane..a tu niespodzianka! Odżywkę nakładałam przy każdym myciu,nie obciąża włosów, odżywia je- po wysuszeniu lśnią się i są łatwiejsze do rozczesania. Po prostu ideał! Polecam ją każdemu kto nie chce wydawać fortuny i liczy na efekt jak po wyjściu z salonu i to po każdym myciu!

dobra ale bez szału

uważam odżywkę za w miarę dobrą, ale przeciętną, spodziewałam się po niej wiele, tymczasem na moich włosach nic specjalnego nie robi. Co prawda mam włosy wysokoporowate, jednak producent wyraźnie zapewnia, że odżywka przeznaczona jest właśnie do włosów mocno zniszczonych i suchych. U mnie nie czuję ani super nawilżenia, a włosy po zaaplikowaniu odżywki nie stają się jakoś specjalnie miękkie, czy super wygładzone.

Ratunek dla zniszczonych włosów :)

Zdecydowanie polecam tę odżywkę wszystkim posiadaczkom zniszczonych, farbowych, rozjaśnianych włosów. Używam jej od dłuższego czasu i za każdym razem działa tak samo, czyli świetnie!
Produkt otrzymujemy w wygodnym opakowaniu, który pozwala na dokładne zużycie całej zawartości. Kremowa konsystencja nie spływa z włosów, świetnie się rozprowadza i pozwala na szybkie wmasowanie we włosy. Można ją stosować dłużej jako maskę lub krótko jako odżywkę. Efekt? Gładkie, miękkie i lśniące włosy! Posiadaczki cienkich włosów powinny uważać z ilością nakładanego produktu gdyż zbyt duża powoduje efekt przyklapniętych włosów. Polecam serdecznie gdyż włosy ekspresowo wyglądają na zdrowsze a ich łuski są domknięte:)

Wykorzystała: kilka próbek

Polecam!

Nawilżenie -to jest to! Producent zapewnia potrójny efekt: wzmocnioną odporność włosów, elastyczność oraz intensywny połysk. W moim przypadku wszystko się zgadza.

Znikome działanie pielęgnacyjne

Maskę zakupiłam w bardzo niskiej cenie w Rossmannie, podczas promocji. Postanowiłam od razu ją wypróbować, gdyż byłam niezwykle ciekawa jej działania.

Produkt posiada niezwykle gęstą, kremową konsystencję oraz beżowy kolor. Ze względu na gęstą formułę, bardzo dobrze rozprowadza się na wilgotnych włosach, nie spływa z nich. Pachnie przyjemnie, w zapachu można wyczuć łagodny zapach olejku arganowego. Stosowanie jej jest zatem bardzo, bardzo przyjemne i komfortowe.

Opakowanie to niewielka, poręczna tubka w żółtym kolorze. Wyciskanie produktu z początku przebiega dobrze. Trudniej jest wycisnąć odżywkę kiedy jest jej znacznie mniej w opakowaniu - zaczyna się to robić lekko męczące i frustrujące.

Jeżeli chodzi o spłukiwanie, to również jest dobrze - maska spływa wraz z wodą, nie pozostawiając na włosach lepkiej i nieprzyjemnej warstwy. Włosy dobrze się rozczesują, ale wydają się być suche w dotyku.

Niestety, dla dość zniszczonych włosów, w dodatku rozjaśnionych, nie jest żadnym ukojeniem - po wysuszeniu włosów zauważyłam, że posiada bardzo znikome działanie pielęgnacyjne - lekko, wręcz słabo nawilża oraz znikomo dyscyplinuje włosy. Były one lekko spuszone, nie były sypkie, nie były wygładzone i nie układały się dobrze. Efekt jest dla mnie zdecydowanie zbyt słaby.

Być może odżywka sprawdzi się dla mniej wymagających, zdrowszych włosów, które nie są regularnie poddawane działaniu chemicznemu (rozjaśnianie) i termicznemu (suszenie suszarką). W przypadku moich włosów nie zdały jednak egzaminu.

Najlepsza!

Skuteczna odżywka o nawilżająco-wygładzającym działaniu. Gęsta konsystencja łatwo się rozprowadza i nie spływa z włosów. Maska dobrze nawilża i odżywia włosy, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie włosów.

Świetna maska!

Jest to pierwsza maska, jaką zakupiłam (wcześniej stosowałam głównie odżywki, a i te zdarzało mi się pomijać.. Można więc sobie wyobrazić jakiego, nawilżenia potrzebują moje włosy po latach pielęgnacyjnego zaniedbania!) Maska 'za grosze', a czyni (prawie) cuda. Po pierwszym użyciu włosy były całkiem lśniące i gładkie. Natomiast z domieszką oleju - dokładnie takie, jakie obiecuje producent, nie licząc obciążenia, które na moich włosach jest prawie zawsze gwarantowane. Aktualnie moje włosy są przeproteinowane i tylko ta maska, jako jedyna, jest w stanie w jakimś stopniu przygładzić mi ten upiorny pusz i szorstkość.
Polecam wszystkim posiadaczkom smutnych i suchych czuprynek.

Dla mnie świetny

Maseczka spełnia moje wymagania dobrze nawilża włosy są miękkie łatwo się rozczesuja i mniej mi wypadają wada to kiepską wydajność i zbyt duszący/ męczący zapach