Isana, Professional, Effektiv-Kur, Oil Care (Kuracja do włosów z olejkiem arganowym [Efektywna maska do włosów zmęczonych i suchych])

Kuracja do włosów z olejkiem arganowym Isana Professional przeznaczona jest do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych. Formuła z potrójnym ekstraktem zawiera kompleks olejków pielęgnacyjnych. Olej do włosów Oil Care nadaje włosom połysk i uszlachetnia włosy. Olej szybko się wchłania we włosy, jednak ich nie obciąża. W efekcie włosy są zdrowe aż po same końcówki i mocno lśniące. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Ideał

Moje włosy od dłuższego czasu były przesuszone oraz ciężko było je ułożyć, dzięki masce od Isany odżyły. Zauważyłam już po pierwszym użyciu znaczną poprawę oraz cudowne nawilżenie. Dużym plusem kosmetyku jest szybkie działanie, ponieważ efekty widoczne są już minute po nałożeniu maski. Polecam ją osobom zabieganym, które mają niewiele czasu na pielęgnacje swoich włosów. Zapach kosmetyku jest przepiękny oraz wyczuwalny przez długi czas. Jestem zachwycona, ponieważ za taką cenę się opłaca ją kupić.

Fajne nawilżenie

Produkt fajnie działa na włosy. Nakładają na mokre włosy mieszając z maską z kallosa i zawilam w ręcznik. Chodzę tak około godziny a włosy po tym to bajka. Są sprężyste, miękkie gładkie i błyszczące. Fajnie odbijają światło, wyglądają zdrowo. Super się rozczesuja i nie łamią się.

Moje włosy są wymagające, i szybko się niszczą ponieważ ciągle je farbuje na blond. Produkt świetnie się sprawdza i naprawdę go polecam, zwłaszcza że nie jest droga.

Niezastąpiona!

Nie mam bladego pojęcia, jak długo ta odżywka jest na rynku, ale od samego początku jest ze mną.
Odżywka jest w tubce o pojemności 150ml, kosztowała bagatela 5zł, a w promocji nawet mniej. Jeden z moich ulubionych kosmetyków do włosów. Używam jej, jako maski, bo jest dosyć odżywcza, a moje włosy są już w bardzo dobrym stanie i wystarczy im taki kosmetyk raz w tygodniu. Odżywka jest gęsta, ma cudowny zapach - taki a la kosmetyków od fryzjera. Największym jej plusem na pewno jest działanie - sprawia, że włosy o wiele lepiej się rozczesują, po wysuszeniu są lejące, mięciutkie, błyszczą się. Ponadto ta wspaniała woń pozostaje na włosach.
Minusem może być to, że jest mało wydajna, ale za taką cenę, można to wybaczyć. ;)
Opakowanie jest niestety nieco niewygodne i nie można wydobyć całego kosmetyku do końca.

Zachwyca

Skusiłam się na tą kurację ze względu na cenę i obecność olejku arganowego. Od razu mnie zachwyciła. Moje włosy po niej stają się miękkie, nie są obciążone ani posklejane. Opakowanie jest praktyczne i można wydobyć z niego produkt do samego końca. ISANA nie od dziś gości w mojej łazience a dzięki tej kuracji myślę że będę z chęcią testować inne produkty tej marki.

Średnia

Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami i niską ceną. Niestety u mnie się nie sprawdza. Obciąża moje delikatne, falowane włosy, automatycznie prostując ich skręt. Nie wygląda to dobrze.

Z braku laku

Produkt polecany, a za tę cenę to niby prawdziwe odkrycie i jakie to cuda robi dla włosów. Może robi dla dramatycznie zniszczonych i fatalnie wyglądających. Ja swoje trochę do stanu po prostu nieciekawych wyprowadziłam i większych efektów zwyczajnie nie obserwuję. Moje puchacze dalej się puszą, nawilżone może minimalnie są, ale z pewnością nie odczuwalnie.
Jak na produkt z olejem w składzie to faktycznie jest nieobciążający, dobrze się spłukuje, nakłada wygodnie, nie ścieka. W konsystencji przyjemnie zbity, a pachnie bardzo mocno, arganowo, trochę w kierunku perfumowym.
Opakowanie niewygodne do wyciskania, taki miękki, odkształcający się plastik.
Dla mnie za mało i z pewnością nie sięgnę ponownie, ale może dam szansę odżywce z tej serii.

Absolutnie świetna kuracja

Isana trochę mnie zadziwia podobnie jak Kallos zresztą, ponieważ w tak niskich cenach produkują bardzo przyzwoite odżywki, które są ratunkiem dla moich włosów. Kuracja z olejkiem arganowym to jeden z hitów mojej pielęgnacji, często do siebie wracamy i jestem cały czas tak samo zadowolona.

Sprawdza się!

Bardzo fajnie wygładza suche włosy, ułatwia rozczesywanie, jest całkiem wydajna. Nie obciążyła moich włosów. Zapach średnio przypadł mi do gustu. Trochę ciężko było wydobyć resztki produkty z opakowania.

Super

Maska polecona przez przyjaciółki. Nie zawiodłam się. Jest naprawdę świetna. Niesamowicie niska cena, świetny skład, działanie, praktyczne opakowanie. Wszystko w jednym. Jestem zauroczona tym produktem. Jeden z lepszych produktów tej marki.

Cudo

Jedna z najlepszych drogeryjnych odżywek do włosów, sprawia że włosy są mięciutkie, odżywione, ułatwia rozczesywanie, pachnące cały dzień
za taką cenę naprawdę warto ją przetestować

Całkiem fajna

Odżywka spełnia swoje zadanie. Ujarzmiła nawet moje cienkie, przesuszone włosy. Ponadto zakochałam się w jej zapachu, jest obłędny. Jestem jak najbardziej na tak.

Bardzo dobry produkt

Często testuje nowości do włosów, cały czas szukam czegoś idealnego dla swoich. Ten produkt przyjemnie mnie zaskoczył. Pięknie pachnie, jest w ładnej tubce, nie ma problemu z wydobyciem go na zewnątrz. Stosowałam go jako odżywkę po każdym myciu, gdyż moje włosy są dosyć suche. Mam wrażenie, że je dociążał, a właśnie o to mi chodzi w pielęgnacji. Ułatwia ich rozczesywanie. Produktu nie jest dużo, ale nie kosztuje wiele, więc nie uważam tego za minus. Dostępny w każdym Rossmannie. Na pewno kupię ponownie.