Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Isana, Professional, Effektiv-Kur, Oil Care (Kuracja do włosów z olejkiem arganowym)

Kuracja do włosów z olejkiem arganowym do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych. Formuła z potrójnym efektem.

Kompleks olejów pielęgnacyjnych:
- zawiera intensywnie działającą skuteczną formułę pielęgnacyjną,
- nadaje włosom zdrowy połysk,
- natychmiast uszlachetnia włosy,
- formuła pielęgnacyjna Oil Intense do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych.
- zawiera bogaty w składniki kompleks olejów pielęgnacyjnych: arganowego i słonecznikowego,
- natychmiast uszlachetnia włosy.

Potrójny efekt formuły:
- wzmacnia odporność włosów,
- miękkość,
- intensywny połysk.

Olej szybko się wchłania we włosy, jednak ich nie obciąża. W efekcie włosy są zdrowe aż po końcówki i mocno lśniące.
Przed myciem włosów używać do ich intensywnej pielęgnacji. Olej można też stosować na umyte mokre włosy dla nadania im szczególnego połysku i miękkości. Oszczędnie nanosić olej na długie włosy i ich końcówki.
Wskazówka: produkt zawiera oleje naturalne. Nie zawiera silikonów.

Dobrze działa

Na włosy działa bardzo dobrze, są miękkie i odżywione. Konsystencja jest także bardzo dobra. Niestety ten zapach mi nieodpowiada . No nie wiem dlaczego, ale poprostu nakładać to na włosy to jest jakaś masakra. Jednak wynagradza to swoim działaniem.

Ma coś w sobie

Rzeczywiście, jest skuteczna. Bardzo ładnie, szlachetnie pachnie - jak naprawdę drogi kosmetyk i faktycznie nawilża włosy. Nie obciąża ich, nadaje piękny połysk. Jest wydajna - wystarczy niewielka ilość porządnie wmasowana we włosy, a efekt jest naprawdę godny podziwu. Jak na produkt za kilka złotych nie ma sobie równych.

Naprawdę działa

Isana i kolejny jak dla mnie świetny produkt. Ta odżywka naprawdę działa, czułam różnice po zastosowaniu jej, włosy stały się miękkie, odżywione. Wygodne opakowanie, konsystencja gęsta, nie spływa z włosów, wydajność dla mnie mała, ale jak za tą cenę i tak jest dobrze. Wracam do niej od czasu do czasu, bo u mnie się sprawdziła.

Jak dbać o włosy zimą?

Prawie ideał

Bardzo lubię tę maskę i często do niej wracam ale raczej nazwałabym ją odżywką a nie mocno nawilżającą maską. Fajnie nawilża i odżywia ale włosy szybko się do niej przyzwyczajają i konieczna jest przerwa, po przerwie znów działa przez jakiś czas i tak w kółko ;) Ogólnie bardzo fajna jak na tak niską cenę

5/5

Maska jest bardzo wydajna, bardzo dobrze wchłania się w strukture włosa. Włosy są po niej miękkie, błyszczące i miłe w dotyku. Cena w stosunku do jakości jest bardzo niska. Polecam.

Cudowna

Maska jest cudowna, dobrze wchłania się w strukturę włosa i nawilża je, a przy tym nie obciąża. Zapach jest przyjemny, podczas nakładania nie spływa tylko zostaje na miejscu. Nawet po dłuższym stosowaniu nie przetłuszcza mi włosów tak jak niektóre olejki/maski. Produkt jest hitem za tak niską cenę.

Żałuję...

że nie kupiłam więcej opakowań kiedy była jeszcze na promocji.

Nie znałam wcześniej tego produktu, to była dla mnie całkowita nowość, jednak jestem zachwycona jak dobre działanie może mieć niby zwyczajna maska z Rossmanna za kilka zł!

Aplikuje się ją bardzo przyjemnie, jest dość gęsta przez co nie spływa z włosów tylko się na nich utrzymuje aż do momentu spłukania.
Ma bardzo przyjemny, olejkowy zapach, który ciężko mi do czegokolwiek bardziej porównać.

Mam wrażenie, że ona dogłębnie wnika w moje włosy, ponieważ natychmiastowo stają się gładkie, nawilżone, nie puszą się i nie elektryzują, a przy tym nie są obciążone.
Czego chcieć więcej?? Może opakowania w większej pojemności :)

Zróbcie coś z opakowaniem :D

Jestem naprawdę zachwycona jakością produktu za tak niską cenę. Nie spodziewałam się, naprawdę, że tak dobrze będzie ujarzmiać moje włosy. Jedyny minus, jaki po prostu muszę zaznaczyć to opakowanie, które po jakimś czasie pękło mi na zgrzewie po boku. Chętniej widziałabym to w jakimś pudełeczku albo czymś, co się nie rozwali po jakimś czasie, bo robiło to sporo bałaganu. Ale nawet mimo tego mankamentu, wystawiam najwyższą ocenę. Przy takiej cenie za tak dobry produkt aż grzech jej nie wystawić :)

Tania i dobra, bo dobra i tania

Mam włosy kręcone, lubiące przetłuszczać się u nasady i suche na końcach, w dodatku ze skłonnością do wypadania.

Przetestowałam wiele odżywek, również tych z górnej półki i... wciąż wracam do tego produktu.

Nie obciąża zbytnio moich włosów, nie wzmaga ich wypadania, nie powoduje przetłuszczania. Włosy faktycznie mniej się po niej elektryzują i są łatwe w rozczesywaniu.
Zapach? Zależy kto co lubi, mnie tam ani ziębi ani grzeje.
Poręczne opakowanie sprawia, że odżywka ta jest dobrym towarzyszem podróży.

Odżywkę nakładam zwykle na włosy od wysokości uszu w dół i przy takim nakładaniu nie zaobserwowałam jakiegoś szybszego przetłuszczania włosów (a pomimo suchych końców wcale u mnie o to nie trudno).

Uwielbiam

Ta maska to hit za grosze! Jak jeszcze jest na promocji, kupuje po 3 opakowania naraz ;)

+ skład
+ działanie - włosy po jej użyciu są sypkie, gładkie, nawilżone i zdrowe
+ zapach - ciepły i słodki
+ cena
+ dostępność
+ opakowanie

Hit Rossmana, polecam!

Fajny efekt za niską cenę

Odżywka w bardzo niskiej cenie, a jednak spełniła moje oczekiwania. W swoim składzie posiada olejek araganowy oraz migdałowy. Dobrze sie rozprowadza, dość łatwo aplikuje. Nie obciąża włosów, jest dość wydajna. Nawilża nawet bardzo suche włosy. Polecam

Powyżej średniej

Na moich cienkich, kręconych i puszących się włosach, dość dobrze się sprawdza. Włosy po jej użyciu są mniej spuszone i lepiej się układają. Trochę nawilża włosy, ale moim zdaniem niewystarczająco - końcówki nadal mam bardzo suche. Opakowanie jest wygodne, tubka dobrze się sprawdza pod prysznicem. Maska jest gęsta, dobrze się ją aplikuje na włosy, ale nie jest bardzo wydajna. Opakowanie starcza mi na ok. 2 miesiące. Używam maski na przemian z innymi produktami, ponieważ przy jej stałym stosowaniu, moje włosy szybko zaczynają wyglądać jak przetłuszczone. Nie przepadam też za jej zapachem (ale też jakoś bardzo mnie nie odrzuca), to jednak indywidualna kwestia - akurat mi nie przypadł do gustu. Ogólnie jednak lubię ten produkt i pozytywnie go oceniam. Stosowany na przemian z innymi kosmetykami do pielęgnacji włosów (a nie jako jedyny), sprawdza się dobrze. Zaletą jest też dostępność w każdym Rossmannie i niska cena.