Isana, Professional, Effektiv-Kur, Oil Care (Kuracja do włosów z olejkiem arganowym)

Kuracja do włosów z olejkiem arganowym do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych. Formuła z potrójnym efektem.

Kompleks olejów pielęgnacyjnych:
- zawiera intensywnie działającą skuteczną formułę pielęgnacyjną,
- nadaje włosom zdrowy połysk,
- natychmiast uszlachetnia włosy,
- formuła pielęgnacyjna Oil Intense do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych.
- zawiera bogaty w składniki kompleks olejów pielęgnacyjnych: arganowego i słonecznikowego,
- natychmiast uszlachetnia włosy.

Potrójny efekt formuły:
- wzmacnia odporność włosów,
- miękkość,
- intensywny połysk.

Olej szybko się wchłania we włosy, jednak ich nie obciąża. W efekcie włosy są zdrowe aż po końcówki i mocno lśniące.
Przed myciem włosów używać do ich intensywnej pielęgnacji. Olej można też stosować na umyte mokre włosy dla nadania im szczególnego połysku i miękkości. Oszczędnie nanosić olej na długie włosy i ich końcówki.
Wskazówka: produkt zawiera oleje naturalne. Nie zawiera silikonów.

Tania i dobra, bo dobra i tania

Mam włosy kręcone, lubiące przetłuszczać się u nasady i suche na końcach, w dodatku ze skłonnością do wypadania.

Przetestowałam wiele odżywek, również tych z górnej półki i... wciąż wracam do tego produktu.

Nie obciąża zbytnio moich włosów, nie wzmaga ich wypadania, nie powoduje przetłuszczania. Włosy faktycznie mniej się po niej elektryzują i są łatwe w rozczesywaniu.
Zapach? Zależy kto co lubi, mnie tam ani ziębi ani grzeje.
Poręczne opakowanie sprawia, że odżywka ta jest dobrym towarzyszem podróży.

Odżywkę nakładam zwykle na włosy od wysokości uszu w dół i przy takim nakładaniu nie zaobserwowałam jakiegoś szybszego przetłuszczania włosów (a pomimo suchych końców wcale u mnie o to nie trudno).

Uwielbiam

Ta maska to hit za grosze! Jak jeszcze jest na promocji, kupuje po 3 opakowania naraz ;)

+ skład
+ działanie - włosy po jej użyciu są sypkie, gładkie, nawilżone i zdrowe
+ zapach - ciepły i słodki
+ cena
+ dostępność
+ opakowanie

Hit Rossmana, polecam!

Fajny efekt za niską cenę

Odżywka w bardzo niskiej cenie, a jednak spełniła moje oczekiwania. W swoim składzie posiada olejek araganowy oraz migdałowy. Dobrze sie rozprowadza, dość łatwo aplikuje. Nie obciąża włosów, jest dość wydajna. Nawilża nawet bardzo suche włosy. Polecam

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

Powyżej średniej

Na moich cienkich, kręconych i puszących się włosach, dość dobrze się sprawdza. Włosy po jej użyciu są mniej spuszone i lepiej się układają. Trochę nawilża włosy, ale moim zdaniem niewystarczająco - końcówki nadal mam bardzo suche. Opakowanie jest wygodne, tubka dobrze się sprawdza pod prysznicem. Maska jest gęsta, dobrze się ją aplikuje na włosy, ale nie jest bardzo wydajna. Opakowanie starcza mi na ok. 2 miesiące. Używam maski na przemian z innymi produktami, ponieważ przy jej stałym stosowaniu, moje włosy szybko zaczynają wyglądać jak przetłuszczone. Nie przepadam też za jej zapachem (ale też jakoś bardzo mnie nie odrzuca), to jednak indywidualna kwestia - akurat mi nie przypadł do gustu. Ogólnie jednak lubię ten produkt i pozytywnie go oceniam. Stosowany na przemian z innymi kosmetykami do pielęgnacji włosów (a nie jako jedyny), sprawdza się dobrze. Zaletą jest też dostępność w każdym Rossmannie i niska cena.

Idealna na jesień i zimę

Zacznijmy od genialnego opakowania - jest to tubka, bardzo wygodna w użyciu. Nawet mając mokre ręce można precyzyjnie dozować tyle produktu, ile potrzebujemy. Maska ma bardzo ładny zapach, jest dość gęsta, ale łatwo się rozprowadza. Już podczas nakładania włosy są bardziej wygładzone. Jej ogromnym plusem jest to, że włosy praktycznie w ogóle się nie elektryzują - co jest moim koszmarem jesienią i zimą. Także swetry, kurtki i bluzy już mi nie straszne bo moja fryzura trzyma się na miejscu i nie wyglądam jak strach na wróble. Oprócz tego włosy są odżywione, błyszczące, łatwiejsze do rozczesania, lepiej się układają, a przy tym są lekkie i puszyste. Jestem bardzo zadowolona i na pewno do niej wrócę, zwłaszcza, że jest tania i wydajna. Pozytywnie mnie zaskoczyła.

Coś, w co warto się wyposażyć :D

Szczerze mówiąc, bardzo pozytywne zaskoczenie! :) Za tą cene świetna jakas, mamy maske, ktora po krotkim czasie nalezy splukac. Kupilam na promocji -49% na pielegnacje wlosow wiec dalam za nia jednyne 2,50 i jest mega zadowolona :D włosy sa po niej takie mięciutkie ze chce sie je dotykac, a i zauwazylam ze bardziej sie byszcza. Nie obciąza włosow i to wielki plus bo zazwyczaj po odzywkach ktore uzywalam mialam wrazenie ze wlosy szybciej sie przetluszczaja co bylo dla mnie beznadziejne ;< myśle ze warto ja kupic za ta cene i sprawic naszym włoskom przyjemnosc. :)

Petarda!

Zakupiona w akcie desperacji kiedy moje włosy po zimie wyglądały gorzej niż źle. Włosy były zniszczone, puszące się i trudne do rozczesania. Maski użyłam w nieco inny sposób niż zalecany na opakowaniu- niewielką ilość roztarłam w rękach i wtarłam w wilgotne końcówki włosów i nie spłukiwałam. Efekt instant- z "pudla" włosy stały się miękkie i lśniące, różnica była kosmiczna. Co więcej cena jest śmiesznie niska a produkt na prawdę godny polecenia

Tania i rewelacyjna!

Uwielbiam tę maskę (odżywkę), jest świetna a przy tym tania jak barszcz. Niesamowicie wygładza, nawilża i nabłyszcza włosy. Przy tym nie obciąża ich. Ma bardzo dobry, porządny skład, dla wymagających nadający się do tuningowania. Niezła jest także jako odżywka bez spłukiwania, kiedy nasze włosy trochę się napuszą wciągu dnia, potrafi błyskawicznie je ujarzmić. Zapach tej kuracji jest dość przyjemny, w każdym razie na pewno nie jakiś odrzucający. Polecam!

Bardzo ją lubię, tania i dobra :)

Tania i skuteczna, bardzo dobra dla rozjaśnianych bądź zniszczonych w inny sposób włosów. Lubię ją bardziej niż te wszystkie Kallosy (może są tanie i jest ich dużo, ale dla mnie to dużo rozwodnionej odżywki, pewno dobrej dla przetłuszczających się włosów, ale na pewno nie moich). Używam ją co któreś mycie, kiedy widzę, że włosy słabują lub nie chciało mi się olejować włosów, suszyłam je suszarką, lub nie mam czasu na dodatkowe pielęgnacje. Nigdy nie używam odżywki na całą długość włosów po myciu więc ciężko mi stwierdzić czy je obciąża lub przetłuszcza. Czasem dodaje do niej kroplę hialuronu lub aloesu kiedy są w tragicznym stanie a nie mam czasu na maski itp. Mimo małej objętości jest wydajna, ponieważ jest mocno skoncentrowana. Może i są podobnie działające lub ciut lepsze odżywki z wyższej półki, ale po co przepłacać? Odżywka do spłukiwania i tak nie zrobi nie wiadomo co, no chyba że w formie maski, kompresu, ale to i tak nadal powierzchowne działanie.

ujarzmia końcówki

Produkt stosowałam zarówno jako odżywkę do włosów jak i do ujarzmiania końcówek, jak w pierwszej wersji jest to kosmetyk poprawny, tak w drugim zastosowaniu sprawdza się naprawdę super - włosy są dociążone, błyszczące, mięciutkie. Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo włosy będą wyglądały na tłuste

Najlepsza maska

Maska odpowiada moim rozjaśnianym włosom. Pomaga w rozczesywaniu, wygładza i nadaje elastyczności włosom bez wcześniejszego olejowania. Cena jest jak najbardziej na plus, co przekłada się odpowiednio na wydajność.

;)

Nie widzę spektakularnych efektów. Maskę/maseczkę zawsze wczesuje kilka minut, więc produkt ma okazje wniknąć i dać od siebie coś dobrego.
Maseczka nie szkodzi, nie przypominam sobie jednak żadnego zachwytu.
Włosy się nie puszą, czuć przyjemny dotyk i lekkie nawilżenie.