seria "poniżej 20", Pianka do mycia twarzy, antybakteryjna, bezalkoholowa

seria "poniżej 20", Pianka do mycia twarzy, antybakteryjna, bezalkoholowa

Puszysta, delikatna pianka dokładnie oczyszcza skórę i działa antybakteryjnie. Skóra dzięki temu na długo pozostaje matowa. Zawarte jony miedzi regulują pracę gruczołów łojowych. Są one doskonale wchłaniane przez skórę i mają duże znaczenie w profilaktyce przeciwtrądzikowej. Pianka sprawia, że skóra staje się gładka i delikatna.

Żadnych rewelacji

Stosowałam dość dawno tą piankę ale pamiętam że mnie nie zachwyciła. Nawet dobrze oczyszczała twarz ale jak dla mnie była za łagodna. Nie pomogła na trądzik.
Daje ** , polecam żele które głębiej oczyszczają twarz.
Pianki są za delikatne.Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

BYŁA dobra

Kiedyś używałem tę piankę, jak byłem jeszcze młody, piękny... i miałem minimalne zmiany trądzikowe. Teraz, kilka lat później, w wieku dwudziestu lat, moja cera wymaga większej i specjalistycznej troski.
Wtedy pianka była dobra - nie wysuszała, łagodziła i dobrze oczyszczała. Pamiętam, że ładnie pachniała i była wydajna. Co do regulowania wydzielania sebum, nie mogę nic napisać, gdyż nie miałem wtedy z tym problemu.
Ogólnie była dobra i szkoda, że ją wycofali - jest produktem idealnym dla skóry, która dopiero co zaczyna mieć problemy z trądzikiem.

Średnia

Kupiłam te piankę zupełnie przypadkowo, niestety nie był to udany wybór :/ Marnie oczyszcza skórę, o usuwaniu zanieczyszczen z porów nie wspominając, po umyciu mam wrażenie, że na twarzy pozostała tłusta, niezmyta warstewka. Nie matuje skóry. Nie reguluje pracy gruczołów łojowych. (To sa zapewnienia producenta) Na plus zaliczam bardzo praktyczne opakowanie z dozownikiem. Do zapachu tez nie mogę sie przyczepić - co prawda do aromaterapii sie nie nadaje, ale nie jest drażniący ani chemiczny.
Możliwe, że ta pianka lepiej sie sprawdzi do skóry normalnej bądź mieszanej, przy mojej tłustej nie bardzo.

Salon fryzjerski

***

Pianka całkiem nieźle oszyszcza. Zapach jest trochę hmm.... dziwny, ale przyzwyczaiłam się. Nie kupię jej, bo wysuszyła mi skórę, jest zbyt agresywna dla mojej cery.

Delikatna ale skuteczna

Ma za zadanie oczyszczać i to właśnie robi. Nie wysusza i nie podrażnia,ale po przypadkowym dostaniu się do oczu trochę piecze. Ma bardzo delikatną konsystencję. w moim przypadku nieznacznie ograniczyła ilość niespodzianek na twarzy :). No i jest dość tania - można wypróbować

nie lubie

Do zakupu Pianki zachęciła mnie promocja i piankowa konsystencja. Jednak pianka nie spełnia swojej funkcji. oczyszcza bardzo kiepsko,do tego mam jakieś dziwne uczucie ściągnięcia na twarzy po umyciu :( I sprawia, że buzia jest taka... szorstka :( Do tego ma bardzo nieprzyjemny zapach, ktory, mimo wszystko, mi bardzo przeszkadza :P. Konczę już tą piankę na siłę, bo nie mam żadnej przyjemności z użytkowania. Do tego zero efektów antybakteryjnych, zauważyłam nawet, że częsciej się po tej piance pojawiają ( ale to może przypadek ?? :D) Poza tym kosmetyk ma coś w swoim wyglądzie/opakowaniu/, co mnie odrzuca :P

Porządna

Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z pianka do mycia twarzy, to jest moj pierwszy kosmetyk tego typu. Mam cerę wrażliwą, naczynkową i mieszaną. Ta pianka świetnie oczyszcza buzie, robi to bardzo delikatnie, zmywa cały makijaż, łacznie z tuszem do rzęs, po którym nie ma nawet śladu. Jest super przyjemna w stosowaniu- ma bardzo praktyczny dozownik, ktory wyciska idealna ilość pianki. I to wspaniałe uczucie miękkości w czasie mycia twarzy!

Po zużyciu pierwszego opakowania i regularnym stosowaniu: Zauważyłam, że regularne oczyszczanie twarzy tą pianką, ogranicza ilość niechcianych "niespodzianek" na mojej twarzy. Kolejny plus. Niestety, pojawiło się uczucie ściągnięcia po myciu buzi i rumieńce. Za to odejmuję *. Pianka jest średnio wydajna, ale zasługuje w pełni na ****za działanie.

Po 2 opakowaniach: odejmuję jeszce jedną gwiazdkę, bo pianka wysusza buzię :(