AA, Glamour Shimmer, Rozświetlajacy balsam do ciała ze złotymi drobinkami `Gold`

Otul ciało złotymi drobinkami, które nadadzą skórze olśniewający blask. Rozświetlający balsam o kuszącym zapachu sprawi, że poczujesz się wyjątkowa. Ponadto balsam zawiera intensywnie nawilżający D - pantenol oraz rzeźbiącą sylwetkę kofeinę, dzięki czemu skóra ciała będzie wyglądać zdrowo i atrakcyjnie. Dzięki lekkiej konsystencji balsam szybko się wchłania.

nawilżające, koloryzujące
Struktura
lekkie
balsamy
zapachowa
w tubie
lotion
100 – 250ml

Raczej jako balsam ozdobny niż nawilżający.

Producent obiecuje intensywne nawilżenie i wymodelowanie sylwetki. Niestety ani jedno ani drugie z powyższych. Na wspaniały wpływ kofeiny zawartej w tym balsamie na sylwetkę nie liczyłam :p natomiast miałam nadzieję że przynajmniej z zadaniem nawilżenia sobie poradzi. Nawilża fatalnie, skóra od razu gdy produkt się wchlonie znów jest sucha. Co do złotych drobinek... efekt jest świetny, szczególnie na opalonej skórze. Stosuję ten produkt po użyciu innego balsamu, jako efekt "dekoracyjny".

Średni, ujdzie w tłumie.

Balsam nie ma typowego nieprzyjemnego zapachu często towarzyszącego balsamom brązującym, to jego plus. Zapach jest dość przyjemny, w miarę neutralny.
Plusy:
-neutralny zapach (przy balsach tego rodzaju to duży plus)
- nie podrażnia
- nie zostawia smug
-posiada pięknie mieniące się pod słońcem złociste drobinki
- atrakcyjne, praktyczne opakowanie
Minusy:
- niewystarczająco nawilża
- zbyt rzadka konsystencja, która sprawia, że ciężko go nałożyć, nadmiar kosmetyku spływa z dłoni

średni.

Na początku wspomną, że dostałam go w prezencie i nie jestem wielką fanatyczką balsamów do ciała. Produkt ten mnie nie uwiódł pewnie ze względu na swój dziwny zapach. Nie czułam też jakiegoś wielkiego nawilżenia. Balsam faktycznie bardzo fajnie rozświetlał, "brokaci" skórę. Dobry na lato... Mimo to nie jestem do niego przekonana. Prawdopodobnie więcej już do mnie nie trafi.