Kneipp, Bio Hautöl (BIO - olejek do ciała)

Kneipp, Bio Hautöl (BIO - olejek do ciała)

Sprawdź ceny produktu

BIO - olejek do ciała poprawia wygląd skóry w przypadku;
- blizn,
- rozstępów,
- skóry dojrzałej,
- skóry suchej,zniszczonej.

Super olejek

Olejek pięknie prezentuje się na ciele i ładnie nawilża. Zostawia film na skórze. Bardzo dobrze stosowało mi się go na noc, dawał uczucie nawodnienia skóry. Niestety nieco się kleił, ale nie jest to suchy olejek, więc nie można tego od niego wymagać. Wydajny. Opakowanie wygodne. Ma piękny, nienachalny zapach - bardzo subtelny. Po około 2-3 tygodniach stosowania zauważyłam różnicę - skóra była bardziej odżywiona. A stosowałam go zimą, kiedy bardzo potrzebowałam nawilżenia.

Dobry produkt

Olejek otrzymałam w prezencie. Jak to olejek jest tłusty i leisty. Dobrze nawilża, jednak nie zauważyłam żeby działał ujędrniająco. Na plus zapach oraz wydajnosc.

Uwielbiam ten olejek!

Zużyłam już kilka buteleczek tego olejku i obecnie mam następne w użyciu. Zazwyczaj kupuję na promocji w cenie ok. 15-20 zł. Dla mnie taka cena jest ok, bo jednak regularna, czyli 30 zł jest trochę zbyt wysoka.
Olejek jest zapakowany w kartonowe pudełeczko, w środku mamy zgrabną buteleczkę. Design bardzo przyjemny. Z buteleczki bardzo dobrze nalewa się olejek na dłoń, produkt nie "atakuje".
Zapach jest cudowny! Kocham ten olejek właśnie za zapach; świeży, cytrusowy, jeszcze długo po użyciu moja skóra nim pachnie.
Używam olejku po wieczornym prysznicu. Wcieram niewielką ilość w skórę całego ciała. Olejek dobrze się wchłania, już po chwili nie mam efektu nadmiernego natłuszczenia, jednocześnie czuję w dotyku że moja skóra jest wypielęgnowana i odżywiona.
Wydajność pomimo niewielkich rozmiarów butelki jest bardzo dobra. Przy codziennym użytkowaniu jedno opakowanie wystarcza mi przynajmniej na cztery tygodnie, a smaruję co wieczór całe ciało.
Dla mnie ten olejek jest najlepszą opcją w okresie wiosna-lato-jesień. Jest lekki i dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Po użyciu moja skóra jest gładka i miękka w dotyku. Wygląda zdrowo, pięknie się prezentuje. W zimie, kiedy borykam się rok w rok z problemem przesuszonej skóry na ciele, ten olejek jest niewystarczający. Sięgam wtedy po bardziej natłuszczające produkty.
Wg mnie dla osób z różnymi rodzajami problemów skórnych i skóry bardzo suchej ten olejek może okazać się jednak za słaby.
Szczerze mówiąc to nie mam ani blizn na ciele ani rozstępów więc nie mogę stwierdzić czy na tego typu problemy olejek pomaga. U mnie skóra przy regularnym stosowaniu wygląda poprostu ładnie.
W mojej ocenie jest to bardzo dobry produkt. Ma świetny skład. Używałam go kiedy byłam w ciąży, bo jest bezpieczny i naturalny.
Lubię go używać bo pięknie pachnie, dobrze się wchłania i widzę że korzystnie wpływa na stan mojej skóry. Stosuję go już przeszło dwa lata i na pewno kupię jeszcze nie raz, bo u mnie się sprawdza. Polecam.

Bardzo fajnie ujędrnia i wygładza, ale nawilżenie kiepskie...

Otrzymałam 20ml tego olejku w jakimś boxie kosmetycznym, sama bym go pewnie nie kupiła, bo nie przepadam za długim oczekiwaniem na wchłonięcie...

Buteleczka mała, szklana, zakręcana. Posiada coś a'la kropidełko, że olejek nie leci bezpośrednio, tylko się skrapla, jednak nie jest to bardzo wąskie i z łatwością można wydobyć większą ilość.

Zapach jest przyjemny. Takie bardzo słodkie, jakby lekko posłodzone, cytrusy. Ładnie pachnie w trakcie smarowania i chwilę po.

Konsystencja jest rzadka, oleista. Rozsmarowuje się łatwo, dobrze sunie po ciele. W trakcie smarowania ma wyraźne działanie rozgrzewające. W miarę szybko się wchłania bez zostawiania tłustej warstwy.

Na początku używałam go do skórek na paznokciach po wykonaniu manicuru i na całe dłonie. Skórki były przyjemnie nawilżone, jednak nie był to długotrwały efekt. Z dłoniami gorzej, zdecydowanie po wchłonięciu nie były miękkie i delikatne jak oczekiwałam. Po wsmarowaniu i nałożeniu na to kremu do rąk działał cuda, zdecydowanie bardziej przenikał w głąb i podbijał działanie kremu pielęgnacyjnego, zostawiając lepszy efekt niż samodzielnie wsmarowany krem.

Jako, ze mamy tylko 3 miesiące na zużycie produktu, to pod koniec ważności zaczęłam go stosować zgodnie z zaleceniami producenta - na ciało. Wsmarowywałam go w nogi i ręce, czyli partie, które mam bardzo suche i wymagające i mam mieszane uczucia. Producent zapewnia, że olejek jest przeznaczony do skóry suchej, ze względu na swoje działanie nawilżające i niestety z tym się nie zgodzę. Ulga była, ale bardzo krótko i po całkowitym wchłonięciu musiałam się ratować kremami do ciała, gdyż moja skóra dalej była ściągnięta i sucha. Zauważyłam natomiast spełnioną obietnicę w kwestii ujędrnienia, moje uda zdecydowanie są w lepszej kondycji, bardziej ściągnięte i jędrniejsze. Widoczne blizny z dzieciństwa pozostały bez zmian, ale podkreślam, że miałam tylko 20ml produktu, więc nie jestem pewna jak wyglądałaby pełna kuracja.

Olejek na pewno jest wielofunkcyjny, ma wady i zalety. Pozytywnie zdziwiła mnie szybkość wchłaniania i ujędrnienie ciała, niestety z nawilżaniem kiepsko. Bardzo przyjemnie pachnie. Nie wiem czy zdecyduję się na zakup, wolę produkty wielofunkcyjne - dostatecznie nawilżające i ujędrniające jednocześnie.

Bio olejek do ciała

Ten olejek niesamowicie pięknie pachnie, przez co mnie kąpiel z dodatkiem kilku kropel olejku odpręża i relaksuje. Po osuszeniu ciała wmasowuję go w ciało i po kilku dniach zauważyłam wyraźną poprawę wyglądu mojej skóry oraz stała się ona miększa i przyjemniejsza w dotyku. Olejek jest raczej rzadkawy, ale szybko wchłania się w ciało. Mi jednak zimą nie wystarcza jedno nacieranie, więc robię to dwa razy dnia. Wtedy mam idealnie nawilżoną skórę.

Brawo za sklad

Olejek najpierw testowałem z próbek a potem zainwestowałam w produkt. Przemówił do mnie skład kosmetyku. Naprawdę świetny. W składzie INCI wysoko postawione składniki aktywne. Lubię olejki jest to coś co rozpieszcza moja sucha skórę.

Używa produktu od: próbka

Cudo zapach i działanie

Recenzuje probke.
To chyba mój pierwszy produkt tej firmy, chociaż nie wiem czy nie miałam też kiedyś soli, nie pamiętam. Działanie tego olejku jest ujędrniające, mamy go stosować na te partie ciała, które chcemy poprawić. Ja zastosowałam go po kąpieli na całe ciało od stóp do główy. W saszetce było mnóstwo produktu, ogólnie starczylby na kilka razy czy też na dwa, ale na próbce nie będę żałować i poszedł na raz. Powiem tak : zakochałam się.  Olejek jak to olejek jest wodnity, ale nie lepki gdy damy go na ciało. Pięknie się rozsmarował, wchlonal, jednak intensywnie nawilzyl. Do samego rana miałam gładkie ciało. Przyjemny zapach. Nie używam zbyt często olejków, ale ten zdecydowanie zrobił na mnie wrazenie. Ciekawa jestem czy przy dłuższym zastosowaniu byłyby jakiekolwiek efekty.

Wykorzystała: kilka próbek

Super

Olejek dostalam w ktoryms z boxow kosmetycznych, pojemnosc 20 ml starczyla mi na dosyc dlugo, wiec olejek jest wydajny. Ma bardzo ladny zapach, w miare szybko sie wchlania, nie natluszcza skory lecz nawilza ja, nie klei sie.
Dzialanie naprawde super, skora miekka i gladka na dlugi czas.

Uwielbiam go , bardzo dobrze nawilża

Mam skórę z tendencją do przesuszania. Olejku używam po kąpieli/ prysznicu i przyznam, że po tym rytuale moja skóra ma lepsza kondycje i jest chroniona przed przesuszaniem a ja sama nie odczuwam dyskomfortu. Nie jestem wrażliwa na skład i na punkcie bio, choć to dla mnie punit wyżej dla Kosmetyku i faktycznie olejek jest bardzo bezpieczny , nie podraznia. Najważniejsza cecha- szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej czy lepkiej warstwy. Delikatnie i ładnie pachnie. Szklane opakowanie na plus. Produkt jest bardzo wydajny. Kneipp brawo. Polecam . świetny.

Używa produktu od: próbka

Bardzo miło mnie zaskoczył

Dostałam małą buteleczke 10 ml w jakimś pudełku kosmetycznym i pojechała ze mną na wakacje. Trochę słońca i słonej wody sprawiło, że miał dobry test i zdał go celująco. Doskonale nawilżył skórę, wygładził i nawet ujędrnił. Była mięciutka i pachnąca.
Zapach jest nieziemsko cyrtusowo-pomarańczowy. Boski !
Ta malutka buteleczka starczyła mi na kilka aplikacji.
Doskonale sprawdzi sie również zimą, ponieważ ten zapach się nie nudzi.
Jak tylko zużyję swoje zapasy w 100 % kupię duże opakowanie.

Jeden z lepszych, które używałam!

Olejek kupiłam na jakieś promocji, w sumie to z czystej ciekawości.... Po kilku użyciach byłam miło zaskoczona, ale zacznę może od zapachu - jest cudowny i wspaniały, pachnie świeżo, owocowo - utrzymuje się dość długo na skórze. Jeśli chodzi o działanie, to muszę przyznać, że całkiem nieźle sobie radzi. Bardzo szybko się wchłania, wygładza skórę, intensywnie ją nawilża, przy czym nie pozostawia mega tłustej powłoki, nie klei się. Po jego zastosowaniu skóra jest przyjemnie nawilżona i miękka. Przy dłuższym i regularnym stosowaniu, naprawdę czuję, że moja skóra jest w dobrej kondycji, jędrniejsza i aksamitnie gładka w dotyku. Porównując ten olejek z tym z Bio Oil całkiem nieźle sobie radzi (w sumie to te dwa olejki stosuję na zmianę). Nie wiem jak sprawdza się przy rozstępach. Jeśli chodzi o cenę, to mogłaby być odrobinę niższa, ale za jakość się płaci.

cytrusowy

Olejek otrzymałam w jakimś Shinyboxie, sama zapewne bym po niego nie sięgnęła.
Jest bardzo fajny, pięknie pachnie, szybko się wchłania, nie jest ciężki. Nie klei się do ubrań, przy czym bardzo dobrze nawilża skórę.
Niestety nie jest zbyt wydajny i przy tym drogi, dlatego tylko 3 gwiazdki.