Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Kneipp, Bio Hautöl (BIO - olejek do ciała)

Kneipp, Bio Hautöl (BIO - olejek do ciała)

BIO - olejek do ciała poprawia wygląd skóry w przypadku;
- blizn,
- rozstępów,
- skóry dojrzałej,
- skóry suchej,zniszczonej.

Wykorzystała: kilka próbek

Super

Olejek dostalam w ktoryms z boxow kosmetycznych, pojemnosc 20 ml starczyla mi na dosyc dlugo, wiec olejek jest wydajny. Ma bardzo ladny zapach, w miare szybko sie wchlania, nie natluszcza skory lecz nawilza ja, nie klei sie.
Dzialanie naprawde super, skora miekka i gladka na dlugi czas.

Uwielbiam go , bardzo dobrze nawilża

Mam skórę z tendencją do przesuszania. Olejku używam po kąpieli/ prysznicu i przyznam, że po tym rytuale moja skóra ma lepsza kondycje i jest chroniona przed przesuszaniem a ja sama nie odczuwam dyskomfortu. Nie jestem wrażliwa na skład i na punkcie bio, choć to dla mnie punit wyżej dla Kosmetyku i faktycznie olejek jest bardzo bezpieczny , nie podraznia. Najważniejsza cecha- szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej czy lepkiej warstwy. Delikatnie i ładnie pachnie. Szklane opakowanie na plus. Produkt jest bardzo wydajny. Kneipp brawo. Polecam . świetny.

Używa produktu od: próbka

Bardzo miło mnie zaskoczył

Dostałam małą buteleczke 10 ml w jakimś pudełku kosmetycznym i pojechała ze mną na wakacje. Trochę słońca i słonej wody sprawiło, że miał dobry test i zdał go celująco. Doskonale nawilżył skórę, wygładził i nawet ujędrnił. Była mięciutka i pachnąca.
Zapach jest nieziemsko cyrtusowo-pomarańczowy. Boski !
Ta malutka buteleczka starczyła mi na kilka aplikacji.
Doskonale sprawdzi sie również zimą, ponieważ ten zapach się nie nudzi.
Jak tylko zużyję swoje zapasy w 100 % kupię duże opakowanie.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Jeden z lepszych, które używałam!

Olejek kupiłam na jakieś promocji, w sumie to z czystej ciekawości.... Po kilku użyciach byłam miło zaskoczona, ale zacznę może od zapachu - jest cudowny i wspaniały, pachnie świeżo, owocowo - utrzymuje się dość długo na skórze. Jeśli chodzi o działanie, to muszę przyznać, że całkiem nieźle sobie radzi. Bardzo szybko się wchłania, wygładza skórę, intensywnie ją nawilża, przy czym nie pozostawia mega tłustej powłoki, nie klei się. Po jego zastosowaniu skóra jest przyjemnie nawilżona i miękka. Przy dłuższym i regularnym stosowaniu, naprawdę czuję, że moja skóra jest w dobrej kondycji, jędrniejsza i aksamitnie gładka w dotyku. Porównując ten olejek z tym z Bio Oil całkiem nieźle sobie radzi (w sumie to te dwa olejki stosuję na zmianę). Nie wiem jak sprawdza się przy rozstępach. Jeśli chodzi o cenę, to mogłaby być odrobinę niższa, ale za jakość się płaci.

cytrusowy

Olejek otrzymałam w jakimś Shinyboxie, sama zapewne bym po niego nie sięgnęła.
Jest bardzo fajny, pięknie pachnie, szybko się wchłania, nie jest ciężki. Nie klei się do ubrań, przy czym bardzo dobrze nawilża skórę.
Niestety nie jest zbyt wydajny i przy tym drogi, dlatego tylko 3 gwiazdki.

Bardzo dobry olejek

Konsystencja jest typowo olejkowa, ale dosyć szybko się wchłania (długi masaż nie wchodzi w rachubę), zostawiając skórę aksamitną w dotyku. Wielki plus za to, że nie zostawia ciężkiej, tłustej ani klejącej warstwy. Lubię posmarować nim całe ciało, nawet w obecne upały nie przeszkadza mi jego olejkowa forma. Rano skóra jest miękka, wszelka szorstkość zlikwidowana i nawilżona w najwyższym stopniu.
Podoba mi się zapach olejku - grejpfrutowy, kwaskowaty, a przy tym delikatny.
Niestety nie zauważyłam żadnego działania na rozstępy. Owszem, skóra jest fajnie elastyczna i jędrna, ale rozstępy jak były tak są.
Skład jest godny pochwały - nie ma w nim parafiny, ani innych niezbyt mile widzianych składników, a za to olej z krokosza, oliwa z oliwek, grejpfrutowy i słonecznikowy.
Buteleczka 20ml wystarczyła mi na 6 czy 7 użyć na całe ciało, więc nie jest źle.

Super

Olejek zaczęłam stosować w czasie ciąży, by uelastycznić skórę i zapobiec powstawaniu rozstępów. Muszę przyznać że używanie go sprawiało mi przyjemność, szczególnie przez bardzo pobudzający i orzeźwiający zapach.
Mimo formuły olejku, nie nastręczał problemów przy wchłanianiu, nie brudził nadmiernie ubrań, nie pozostawiał też jakiegoś dużego filmu na skórze.
Znakomicie łagodził uczucie ściągnięcia skóry, niwelował znaczne przesuszenie.
Otwór, a co za tym idzie sposób aplikacji nie jest może najwygodniejszy, ale taki już urok olejków.
Cena, biorąc pod uwagę małą wydajność jest odstraszająca, ale od czego są promocje.
Chętnie jeszcze do niego wrócę, niekoniecznie w okresie ciąży, bo świetnie pielęgnuje skórę, zostawiając ją miłą, elastyczną, nawilżoną i do tego otula przyjemną mgiełką zapachu.

bardzo lubię

Uważam, że jest to bardzo fajny kosmetyk. Bardzo się sprawdził na mojej skórze. Jedyną wadą jaką dostrzegam jest pojemność, dla mnie zdecydowanie zbyt mała. Używam tego olejku na ciążowego brzusia, żeby zapobiec rozstępom. Rozstępów brak, więc działa. Podoba mi się jego olejkowa konsystencja, która przy tym nie jest tłusta. Bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie trzeba długo czekać z założeniem piżamy. Nie brudzi. Przyjemnie pachnie cytrusami.

Jest przyjemnie.

Od jakiegoś czasu upodobałam sobie wszelkiego rodzaju olejki.
Z miłą chęcią używam ich do włosów, twarzy, ciała, kąpieli.

Skóra mojego ciała jest normalna, zimą mam skłonność do przesuszania się dłoni, łydek.

Olejku używam głównie do kąpieli w wannie- dodaję kilka kropel, jak również i do wmasowywania po kąpieli. Czasem pielęgnuję nim dłonie,baczniej zwracając uwagę na skórki i paznokcie.
Kosmetyk bardzo przyjemnie pachnie, cytrusowo, ale naturalnie. Relaksuje i orzeźwia.
Jest raczej rzadki i jak na olej szybko się wchłania.
Dobry do masażu ciała. Nadaje poślizg, nie lepi się.
Bardzo fajnie sprawdza się celem nawilżenia ciała .
Nadaje skórze blask, miękkość i elastyczność.

Fajny produkt.

Zapach kusi, ale...

...niestety słabo radzi sobie z nawilżeniem mojej suchej skóry (szczególnie teraz, zimą), a głównie w tym celu go zakupiłam. Niesamowicie pachnie, czego nie można mu odmówić, opakowanie z dozownikiem również jest bardzo wygodne. Stosuję go do zmywania makijażu lub dodaję kropelkę do podkładu, aby nie wysuszał i skóra była bardziej rozświetlona - tutaj sprawdza się znakomicie. Za sam zapach kupiłabym ponownie :)

Uzależniający zapach

Olejek zachwyca głównie zapachem. To piękne cytrusy połączone z delikatnie słodką nutą. Zapach nie jest nachalny, ale przyjemnie otula. Olejek wchłania się dobrze, ale minimalna tłusta warstewka jednak zostaje. Nawilżenie jest dobre, ale nie jakieś wyróżniające się, ten sam efekt uzyskuję większością balsamów. Ale każda skóra reaguje inaczej, możliwe więc, że u kogoś innego będzie lepiej.

PLUSY
+ zapach
+ wydajność
+ szybko się wchłania
+ nawilża
+ nie uczula

MINUSY
- minimalna tłusta warstewka
- nie wpływa na rozstępy
- nawilżenie nie jest długotrwałe

bardzo dobry dla atopików

Na wstępie zaznaczę, że nie testowałam na sobie tego olejku. Używałam go u pacjentek. Jedna z AZS, druga po kuracji sterydowej z brzydką, łuszczącą się skórą jako skutek uboczny leczenia. Notabene, skąd obie wzięły prawie jednocześnie opakowania po 20 ml zapomniałam zapytać. Bo, w drogeriach, które olejku nie znalazłam.
Jako olejek do masażu sprawdził się znakomicie. Skóra jest elastyczna, nawilżona, ale nie TŁUSTA. Taka delikatna warstwa pozostaje odpowiednio długo. Nie za długo. Nic sie nie łuszczy, nie roluje, nie czerwieni, nie klei.

Zapach przyjemny, mnie przypomina aromat cytrynowy do ciasta.