Marion, Detox HairLine, Oczyszczająco-odbudowująca terapia do włosów i skóry głowy

Kompleksowa terapia oczyszczająco-odbudowująca z serii Marion Detox HairLine o działaniu odbudowującym. To terapia, którą możesz zastosować w domu, zawiera saszetkę z szamponem i saszetkę z maską. Sprawia, że włosy są zregenerowane, wzmocnione i dokładnie oczyszczone z nadmiaru sebum i pozostałości kosmetyków.
Oczyszcza i korzystnie wpływa na włosy dzięki zawartości wartościowych składników:
- Olej awokado - zawiera dużą ilość składników odżywczych, które wzmacniają strukturę włosa, zapobiegając ich łamliwości. Intensywnie je pielęgnuje i regeneruje.
- Olej monoi - odżywia i nawilża włosy oraz skórę głowy. Wzmacnia włosy i przywraca im naturalny połysk.
- Keratrix - odżywia włosy po zabiegach fryzjerskich, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zwiększa odporność na zerwanie.
- Koktajl cytrusowy - ekstrakty z limonki i cytryny oczyszczają i odświeżają włosy. Nawilżają je, czyniąc pełnymi blasku. Skutecznie łagodzą skórę głowy.

Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków oczyszczających włosy zyskują utracony blask, mają zdrowy wygląd, lepiej przyjmują składniki aktywne zawarte w odżywkach.

Bardzo fajny produkt.

Na produkt ten składają się dwie saszetki. W jednej z nich znajdziemy szampon, a w drugiej maskę do włosów.

Szampon ma bardzo przyjemny zapach. Taki orzeźwiający, cytrusowy. Czuć w nim wyraźną nutę cytryny i limonki.
Szampon dobrze się pieni i łatwo rozprowadza na włosach. Bardzo dobrze oczyszcza włosy z nadmiaru sebum i pozostałości kosmetyków do stylizacji. Nie plącze włosów, nie przesusza ich. Jego zapach delikatnie utrzymuje się jeszcze po myciu.

Maska ma podobnie przyjemny zapach. Ma dosyć gęstą, kremową konsystencję, dzięki czemu nie spływa z włosów i nie przecieka przez palce. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak zadziałała na moje włosy. Pozostawiła je nawilżone, mięciutkie i puszyste. Nie obciąża włosów, nie skleja ich ani nie przetłuszcza. To bardzo dobre dopełnienie oczyszczającego szamponu wcześniej użytego.

To bardzo fajna terapia pozwalająca jednocześnie oczyścić skórę i włosy, a także zadbać o ich odżywienie i regenerację. Myślę, że jeszcze do niej wrócę.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

ciekawy produkt

Kupiłam dwie wersje tego specyfiką. Tą i oczyszczająco-odświeżającą. Na pierwszy ogień poszła odbudowująca.

Produkt jest w dwóch saszetkach, jedna to szampon, druga to maseczka. Przy moich krótkich włosach wystarczyło na 2 użycia.

Szampon bardzo dobrze się pieni, nie podrażnia wrażliwej skóry głowy, nie szczypie w oczy, nie plącze włosów, bardzo dobrze oczyszcza włosy z sebum i innych pozostałości po stylizacji. Czułam, że włosy i skóra głowy jest odświeżona i dobrze oczyszczona.

Maska jest treściwa, w miarę gęsta, nie podrażnia skóry głowy, powoduje, że włosy lepiej się rozczesują. Ma bardzo przyjemny zapach. Delikatnie nawilża włosy.

Po użyciu kuracji włosy są miękkie, delikatne, łatwiej je ułożyć, pięknie pachną. Kuracja nie powoduje przetłuszczania się włosów, jest dobra dla wrażliwej skóry głowy, nie podrażnia, delikatnie nawilża. I do tego ta super cena

Szczerze polecam, ja na pewno jeszcze do niej wrócę.

Używam tego produktu od: 2 tygodni ( 2 razy, na tyle starczyła saszetka )
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.