Kepro SpA, Kay Line, Liss Shampoo (Szampon wygładzający)

Kepro SpA, Kay Line, Liss Shampoo (Szampon wygładzający)

Odżywczo-kojący szampon do włosów suchych, kręconych i niesfornych, zawierający mleko owsiane i olej z awokado. Dzięki właściwością kojącym, zmiękcza i nawilża włosy, wygładzając je i ułatwiając rozczesywanie.

nawilżające
>250ml
Włosy
kręcone

Doskonałe wygładzenie !

Miałam wiele wygładzających szamponów, jednak żaden z nich nie działał tak jak ten - czyli prawdziwe wygładzenie! szampon cieszy się naprawdę dobrymi opiniami

OPAKOWANIE
Szampon jest dostępny w opakowaniach o pojemności 100ml , 300ml i 1000ml. Opakowanie jest plastikowe, grubsze przez co pod światło nie widzimy ile kosmetyku zostało, ale za to kosmetyk jest chroniony przed szkodliwym działaniem światła. Otwarcie jest typu disc-top, bardzo wygodne wg mnie.

WYDAJNOŚĆ
Szampon kupiłam o pojemności 300ml i starczył mi na 2 miesiące codziennego użytkowania. Szampon dobrze się pieni i nie plącze włosów. Nie ma drażniącego zapachu, użytkowanie należy do przyjemności

DZIAŁANIE
Mam włosy proste, ale jak są wycieniowane to mają tendencje do podkręcania. Jednak nawet moje fale po użyciu tego szamponu były gładkie! Nie spodziewałam się takiego efektu! Ani jeden włosek nie odstawał, a włosy tworzyły piękną taflę. Nie musiałam prostować włosów! Naprawdę jestem w szoku, że szampon potrafi coś takiego. Polecam każdej dziewczynie, która prostuje włosy lub pragnie tafli na włosach!

PLUSY
- pomaga rozczesywać włosy
- niesamowicie wygładza włosy
- zapach nie jest drażniący
- szampon można kupić w różnej pojemności
- dobrze się pieni i nie placze włosów

MINUSY - nie ma oprócz małej dostępności...szampon można dostać w hurtowniach fryzjerskich lub na www.hairandbody.com.pl

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300ml