Oriflame, The ONE, Colour Stylist, Lipstick (Pomadka do ust 5 w 1)

Oriflame, The ONE, Colour Stylist, Lipstick (Pomadka do ust 5 w 1)

Wielofunkcyjna pomadka o bogatej i długotrwałej intensywności koloru i lśniącym wykończeniu. Formułą Flexi Wax Blend sprawia, że usta są nawilżone, a odżywcze masło shea i mieszanka olejów roślinnych zwiększają uczucie komfortu.

The ONE, Colour Stylist, Lipstick (Pomadka do ust 5 w 1)

The ONE, Colour Stylist, Lipstick (Pomadka do ust 5 w 1) jest to pomadka w kolorze zbliżonym do czerwonego z akcentem złotych drobinek. Super odnajduje się w świątecznym klimacie. Trwałość oraz pigmentacja pozostawia wiele do życzenia. Pomadkę muszę w ciągu dobry parę razy poprawiać po jedzeniu. Zostawia lekkie ślady na szklance. Dobrze nawilża moje usta nie pozostawia ich suchych , wyglądają na zdrowe i piękne.

Jest ok :)

Posiadam kolor Irresistible red, który jest świąteczną czerwienią z domieszką złota. Pomadka nie kryje w 100%, jest taka trochę pół transparentna. Jest nawilżająca, kremowa, ale nie rozmazuje się i nie wylewa poza kontur. Z trwałością jest ok :)
Moim zdaniem zasługuje na miano pomadki poprawnej. Niby nie ma wad (krycie jest kwestią naszego wyboru, nie każda lubi mieć mocno napigmentowane szminki, więc nie rozpatruję tego w kategorii wady), ale kiedy miałabym wybierać jedną z ulubionych szminek, nie zaliczyłabym jej do tej kategorii.
Warto spróbować, ale must have to to nie jest

Irresistible red

Kolor jaki testowałam to irresistible red jest to taki trochę ceglasty brąz z domieszką czerwieni tak go widzę. Zawiera też złote drobinki brokatu, które nie rzucają się w oczy. Pomadka na ustach daje metaliczny połysk. Pigmentacja jest raczej średnia aby uzyskać pełne krycie trzeba nałożyć 2-3 warstwy. Dla delikatniejszego efektu spokojnie można nałożyć jedną warstwę nie widać prześwitów czy nierówności a kolor współgra z kolorem ust. Jak na kremową pomadkę przystało zjada się w trakcie posiłków ale w taki estetyczny sposób i można spokojnie dokładać. Formuła szminki jest bardzo przyjemna i delikatnie nawilża usta.
Pomadka ma swoje wady i zalety ale ostatnio bardzo często jej używam ;)

Z szminką The One usta nabierają charakteru

omadka The ONE 5-w-1 Colour Stylist w kolorze Irresistible Red ❤ Seria The One od @wizazpl
i @oriflamepoland
Wielofunkcyjna pomadka o bogatej i długotrwałej intensywności koloru i lśniącym wykończeniu. Formułą Flexi Wax Blend sprawia, że usta są nawilżone, a odżywcze masło shea i mieszanka olejków roślinnych zwiększają uczucie komfortu.Długo utrzymuje się na ustach, nie wyruszając ich. Bogata oferta kolorów każdy znajdzie dla siebie idealny odcień. Cena katalogowa to 37,90 zł

Mimo miłości do matowych pomadek - ta o kremowym wykończeniu jest naprawdę udana :)

Muszę przyznać, że początkowo nie byłam przekonana do tej pomadki. Nie chodzi tylko o to, że bardziej przepadam za tymi o wykończeniu matowym, ale i o trwałość oraz obawę przed rozmazywaniem się jej dookoła ust. Miałam już kilka sytuacji, w których pomadka rozlewała się poza kontur ust albo wyglądała po prostu niekorzystnie, tu jestem pozytywnie zaskoczona :)

Kolor, który posiadam to Irresistible Red, którego nazwa wskazuje na czerwień, ale w moim odczuciu jest to brązo-czerwień z lekką przewagą tonów brązowych. Posiada w sobie złote drobinki, które nadają całości błyszczącego wykończenia, ale nie bije od nas brokat z kilometra. Ich ilość jest po prostu dobrze wyważona, że świetnie sprawdza się do noszenia na co dzień i bardzo mi się podoba w połączeniu z matowym okiem.

W konsystencji pomadka jest bardzo kremowa. Pigment jest również dobry, bo już po kilka pociągnięciach potrafię uzyskać pełne krycie. Podoba mi się też sposób ścięcia pomadki, bo tym czubeczkiem jestem w stanie obrysować kontur ust i już nie potrzebuję konturówki. Oczywiście przed wieczornym wyjściem bardziej preferuję zestawienie pomadki z konturówką, aby mieć pewność, że nie będzie migrowała po twarzy (ale na co dzień jestem w stanie spokojnie obejść się bez konturówki). Kolor pomadki przez złote drobinki idzie bardziej w stronę ciepłą i trochę obawiałam się, że kolor zębów może wyglądać mniej korzystnie.. i tu się zdziwiłam! bo pomadka nadaje optycznego wybielenia zębom i prezentuje się kremowo-metalicznie - bardzo mi się spodobała. Lubię takie makijażowe zaskoczenia, bo powiem szczerze, że kremowe pomadki średnio do mnie przemawiały a teraz zaczęłam coraz częściej po nie sięgać:)

Opakowanie pomadki jest lekkie, plastikowe, ale solidnie wykonane. Forma sztyftu jest wygodna w użyciu i spokojnie nada się do torebki jeśli ktoś robi poprawki w ciągu dnia. Kolorystyka fioletowo-rosegoldowa też do mnie przemawia.

Jedyny minus, jaki widzę w tej pomadce to zapach.. Kojarzy mi się z babciną pomadką z lat '90. Zdecydowanie wolę zapachy z domieszką wanilii a ich stosowanie staje się po prostu przyjemniejsze. Poza tym nie mam jej nic do zarzucenia: jest komfortowa na ustach, odczuwalnie nawilżająca i jak na kremowe wykończenie całkiem nieźle się utrzymuje i ładnie zjada. Oczywiście nie przetrwa bardziej treściwego czy tłustego jedzenia i potrafi transferować na szklanki, ale zauważyłam, że mimo to z chęcią po nią sięgam. Dla mnie to zaskoczenie, bo jak wspomniałam jestem fanką matu na ustach, ale to przyjemna odmiana i polecam wypróbować :)

Dla mnie to trochę zaskakujące, że kremowa pomadka

polecam

Od dłuższego czasu jestem wielką fanką pomadek Oriflame . Pomadka ma bardzo ładny i intensywny kolor ,jest bardzo trwała i pięknie prezentuje się na ustach.
Nie rozmazuje się ,ani nie wylewa poza usta. Nie wysusza ani nie podkreśla suchych skórek. Delikatnie nawilża.

jest okej

Pomadka ma bardzo ładne opakowanie. Szkoda tylko, że kolor, który mi się trafił należy do tych intensywnie błyszczących z brokatem. Ale mama na pewno nie pogardzi ;)
Pomadka faktycznie jest bardzo nawilżająca, nie wysusza ust i jest bardzo komfortowa w noszeniu. Trwałość standardowa jak na pomadki w sztyfcie.

Piękna świąteczna czerwień

Mam tę pomadkę w odcieniu Irresistable Red - jest to piękny, ciemny chłodny odcień czerwieni z odrobiną metalicznego błysku - idealna na okres świąteczny czy karnawałowy, ale również na co dzień ponieważ metaliczne wykończenia są teraz bardzo modne.
Szminka ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję która wręcz sunie po ustach przy jej aplikacji pozostawiając na nich piękny kolor. Jest bardzo przyjemna w noszeniu, sprawia że usta są miękkie i lśniące. Nie wychodzi poza ich kontur i jest dość trwała - wytrzymuje kilka godzin bez kontaktu z jedzenie, po jedzeniu trzeba ją poprawić.
Bardzo ją lubię, ponieważ wygląda bardzo naturalnie na ustach, nie wysusza ich, nie robi się z niej skorupka jeśli dodam kolejną warstwę. Jest mega i jako fanka czerwieni często po nią sięgam.

przyjemna

Pomadka, którą mam jest w kolorze irresistible red i jest dosyć ciemna. Bardzo łatwo się ją rozprowadza, jest wydajna, a konsystencja jest baaardzo przyjemna. Pomadka łatwo sunie się po ustach, a do tego nadaje im bardzo ładny kolor i zostawia błyszczące drobinki. Zjada się w ładny sposób i przez to, że nie jest całkowicie matowa nie wżera się w usta przez co nie trzyma się na nich cały dzień- za to daje ustom nawilżenie i nosi się ją komfortowo.

Dobra pomadka na co dzień i od święta

Pomadka Oriflame The ONE 5-w-1 Colour Stylist to dla mnie nowość, choć posiadam już 4 inne pomadki tej marki z których jestem ogromnie zadowolona!

Design pomadki prosty, minimalistyczny- codzienny,

Kolor jaki testuję to Irresistible Red, to pięknym odcieniem burgundu, o metalicznym połyskującym wykończeniu. Szminka zawiera w sobie delikatnie mieniące się drobinki, które sprawiają, że pomadka jest naprawdę wyjątkowa.
Zaletą tej pomadki bez wątpienia jest jej kremowa wręcz maślana konsystencja, dzięki czemu aplikacja jest miła i prosta. Nosząc ją miałam wrażenie jakbym nałożyła na usta balsam pielęgnacyjny, ładnie się zjada, nie "schodzi " się w kącikach, nie zwija. Pomadka ma pół matowe wykończenie, drobinki zawarte w szmince powiększają usta, odbijając światło. Trwałość pomadki również mnie zaskoczyła gdyż bez jedzenia i picia wytrzymała prawie 3 h.

Cena produktu w cenie regularnej to niestety 37,90 zł ( 19,90 zł w promocji) -co dla mnie zbyt dużo jak na tak konkurencyjny produkt na rynku kosmetycznym.
Nie zmienia to fakty, że produkt bardzo przypadł mi do gustu i stosuję go codziennie.

Bogaty kolor i komfortowo nawilżone usta to jej zalety

Szminka Oriflame The ONE 5-w-1 Colour Stylist to dla mnie nowość. W swoich zbiorach nie posiadałam dotąd tej pomadki.

Design pomadki jest dość prosty i wygląda ładnie, plastikowa skówka jest dość mocna i nie ma obaw o jej pęknięcie, jeśli tak jak ja nosimy szminki czy pomadki w torebce.

Testowałam kolor Irresistible Red, który jest pięknym odcieniem burgundu, o jakby metalicznym połyskującym wykończeniu. Szminka zawiera w sobie delikatnie mieniące się drobinki, które sprawiają, że pomadka jest naprawdę wyjątkowa i warta uwagi. Cena pomadki nie jest wygórowana jest to mniej niż 20zł, a otrzymujemy zaskakująco mocną pigmentację szminki. Zaletą tej szminki bez wątpienia jest jej kremowość i miłe uczucie po aplikacji. Szminka oprócz fajnego efektu końcowego makijażu ust, pielęgnuje usta. Nosząc ją miałam wrażenie jakbym nałożyła na usta pomadkę pielęgnacyjną, bo świetnie nawilża i nie wysusza ust, a w sezonie jesienno-zimowym to naprawdę ważne, bo noszę szminki raczej codziennie. Pomadka jest miękka z przyjemnością aplikuje się ją na usta.

Pomadka ma pół-matowe wykończenie, ładnie się mieni na ustach, a delikatne drobinki zawarte w szmince powiększają usta, odbijając światło. Trwałość pomadki to w moim przypadku ok. 3 godziny.

Pomadka jest ciekawą propozycją moim zdaniem do makijażu codziennego, jej kremowa formuła przypadła mi do gustu. Polecam!

Mogła być odrobinę tańsza i lepsza

Pomadka ma dosyć fajne opakowanie, dość mocne (spadła mi kilka razy i jest cala). Jej kolor jest na tyle intensywny że po nałożeniu lekkiej warstwy można zauważyć czerwień na ustach.
Pomadka sama w sobie zawiera formułę Flexi Wax Blend która powoduje, że usta są cały czas nawilżone. W swoim składzie posiada masło shea i mieszankę olejów roślinnych, które sprawiają że pomadka nie wysusza ust. Niestety szybko się zjada. Utrzymanie jej na ustach to prawdziwy cud.
Moja ocena to mocne 8/10. Troszkę cena za wysoka mi się wydaje (32,90) jak na taką pomadke.