Meritum, Łagodna emulsja do demakijażu oczu

Meritum, Łagodna emulsja do demakijażu oczu

Lekka emulsja o delikatnej, żelowej konsystencji, przeznaczona do usuwania makijażu z wrażliwych okolic oczu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii bi-gel technology emulsja łączy w sobie zarówno składniki lipidowe jak i wodę bez dodatku emulgatorów czy detergentów. Czyni to preparat wyjątkowo łagodnym, bardzo dobrze tolerowanym nawet przez osoby wrażliwe na inne preparaty do demakijażu oczu.

Zawiera kompleks łagodzący podrażnienia z alantoiną i pantenolem.

Emulsja doskonale usuwa każdy rodzaj makijażu z okolic oczu, nawet wodoodporny. Nie pozostawia uczucia tłustości, nadmiernej lepkości czy nieprzyjemnego ściągania skóry powiek.

rozczarowanie

Szkoda,że wcześniej nie poczytałam recenzji. Niestey moge potwierdzić wszystkie negatywne opinie, czyli niemiłosiernie szczypie w oczy, no i wycisnąć to z tego opakowania - też koszmar.
Jedyny + to naprawdę dobrze usuwa i tusz i całą resztę

Koszmarna!!!!!

Nigdy się tak nie napłakałam przy demakijązu oczu!!!!! I to ma być łagodna emulsja??? To jakas pomyłka!!! Szczypie niemiłosiernie. 2 * tylko dla tgo, że w miarę radzi sobie ze zmywaniem tuszu. Butelka beznadziejna, bo trzba nieźle się nagimnastykować,żeby coś z niej wydobyć ;/ Po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego ;/

szczypawica!

Po tej firmie mozna by sie spodziewac czegos lepszego. No, zmywa dobrze, skora zostaje milutka w dotyku, swieza. Ale jak ten specyfik wycisnac z tej sztywnej (choc ladnej) butelki? Odejmuje * przede wszystkim za to, ze szczypala w lewe oko, druga* odejmuje za oko prawe. Bo myslalam, ze mi galki wypali, a napisane, ze nawet dla wrazliwych oczu jest lagodna!

Dieta na AZS

ok

ja go wlasciwie dostalam z wizazowej wymiany, sama bym pewnie nie kupila.
bardzo przywzoita emulsja do demakijazu, nie podraznia, dosc dobrze usuwa makijaz oka, choc z tuszem sobie slabo radzi.
najgorsza jest buteleczka- wycisnac cos z niej to jest dramat.
za to ladnie na polce wyglada.
ogolem niezla,ale..
no wlasnie.nie jestem zachwycona

są "plusy ujemne" :)

Najpierw o tych dodatnich :) Świetnie zmywa makijaż i to z całej twarzy, nie tylko z oczu (bo ja do całej twarzy używam). Nie zostawia tłustej warstwy, a skóra jest odświeżona i rozświetlona. Wydajna ta emulsja jest bardzo. Zapach neutralny, przyjemny. Wady ma dwie. Pierwsza to opakowanie - lepsza byłaby tuba do wyciskania. Druga to to, że niestety szczypie w oczy przy demakijażu. Bardzo dobrze zmywa, ale niestety szczypie.

nie dla wrażliwców

Kupując tą emulsję byłam i pełna nadziei i pełna obaw... Nadzieję dawał mi opis producenta, a obaw przysporzyła mi swoją recenzją Szpilka. I jak się wkrótce okazało sprawdziły się po trosze i jedne i drugie. Emulsja ma świetną konsystencję, która nie naciągając skóry (jak moim przypadku czynią wszystkie płyny) ani nie pozostawiając ani tłustej ani lepkiej warstwy szybko i dokładnie zmywa makijaż. Do tego biorąc pod uwagę cenę i pojemność oraz wydajność preparatu powinnam przyznać jej *****, ale niestety... Emulsja nie spełnia podstawowej obietnicy - nie jest łagodna: choćbym była nie wiem jak ostrożna i tak podrażnia spojówki wywołując łzawienie i szczypanie. Nie jest to bardzo intensywne i da się znieść (szczególnie jeśli się szybko przemyje oczka wodą), ale ja już dziękuję. Myślałam, że może z czasem opracuję jakiś sposób albo, że się uodpornie ;) ale nic z tego. Mimo wielkiej skuteczności, wydajności i wręcz idealnej konsystencji rozstałam się z nią bez większego żalu. A siostra, którą obdarowałam nie narzeka na nic, wręcz przeciwnie - bardzo sobie tę emulsję chwali i po tym wnioskuję, że sama w sobie jest dobra (emulsja, nie siostra;)) tyle, że absolutnie nie do wrażliwych oczu :(

podrażniła!!! i to jak!!!

Bezzapachowa, dobrze i szybko usuwała tusz, jednak o łagodności mam jak najgorsze zdanie...nie zdążyłam skończyć demakijażu. Łzy dosłownie kapały mi na dywanik w łazience :( i oczy uspokoiły się dopiero jak umyłam całą twarz wraz z oczami wodą i żelem dla alergików. Szczypały potwornie :( Wrażliwcom radzę pprzemyśleć zakup.
Ładna, choć niewygodna buteleczka-ciężko z niej wydostać odpowiednią ilośc emulsji na płatek do demakijażu.

Ilość zużytych opakowań: napoczęte jedno, użyłam dwa razy, więcej naprawdę nie jestem w stanie...Heleno!Niech Ci służy jak najlepiej!