Dermika, Meritum, Peeling drobnoziarnisty z granulkami jojoba

Dermika, Meritum, Peeling drobnoziarnisty z granulkami jojoba

Peeling do twarzy z drobnymi granulkami jojoba, przeznaczony do każdego typu cery, polecany szczególnie do cery normalnej i suchej. Peeling zawiera:

- Granulki ścierające z jojoba - o regularnych, okrągłych kształtach, dzięki czemu w sposób delikatny usuwają martwe komórki naskórka

-Kompleks łagodząco-nawilżający

jest ok

troszkę ksoztuje, ale jest bardzo wydajny. rzeczywisicie zostawia skore miekka i gladka, ma bardzo delikatny efekt scierajacy, wiec dla skory delikatnej, albo suchej moze sie nadac.
tylko ten zapach..moglby byc lepszy.

świetny do cery suchej

Polecam do cery suchej i wrażliwej, gdyż oprócz łagodnego ścierania naskórka, peeling ma właściwości nawilżające. Po użyciu skóra nie ciągnie, nie jest zaczerwieniona ani podrażniona. Odzyskuje zdrowy wygląd.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

dobry do suchej

Nie podzielam opinii koleżanek , że pelling ma mało granulek ścierających i w związku z tym nie działa. Pewnie tak zachowuje się na skórze tłustej, tądzikowej za to na suchej - super. Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie a przy tym nie podrażnia i nie wysusza skóry jak np. pelling nivei z minerałami morskimi, a wręcz przeciwnie nawet nawilża skórę. Nie mam po jego użyciu tego uczucia ściągnięcia, które występuje u mnie nawet po użyciu większości żeli do mycia twarzy , a co dopiero peelingów.
Dlatego polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

Manicure - mat i błysk

Delikatny i skuteczny

Ja akurat ze względu na swoją bardzo wrażliwą cerę zmuszona jestem używać delikatnych enzymatycznych albo drobnoziarnistych peelingów. Ten mi bardzo odpowiada, bo spełnia wszystkie moje wymagania. Konsystencja rzadkiego żelu, bardzo malutkie drobinki. Po wymasowaniu buzi- cera jest wyraźnie gładsza, bardziej świetlista, pory znacznie zwężone . Nie podrażnia skóry, nie widzę żadnych podrażnień ani zaczerwienień.

Znam gorsze

Hmm, nie jest to może produkt rewelacyjny, ale nie mogę się zgodzić z opiniami poprzedniczek, które są zupełnie niezadowolone. Dla mnie ten peeling jest całkiem ok. Pachnie dość ładnie i niezbyt intensywnie, jest delikatny, nie podrażnia. Rzeczywiście drobinki ścierające są drobniutkie i trzeba kilka minut wmasowywać krem w skórę aby osiągnąć efekt wygładzenia i odświeżenia.
Twarz po jego zastosowaniu jest ładnie zaróżowiona, skóra jest miękka i delikatna, pory mniej widoczne. Idealny dla wrażliwców.

nie wrato

Hmmm oceniam na podstawie 3 saszetek, ale przy peelingu uważam, ze mogę oceniać.
No cóż jak nałożyłam zawartość saszetki na twarz to nie wiedziałam czy to aby na pewno peeling, czy coś innego? Ilość granulek znikoma. Ale pomyślałam, że może jednak chociaż spróbuję. I co? I wielkie nic. Niby skóra się troszkę wygładziła. Ale peeling powinien dobrze ją oczyścić, złuszczyć, a ja powinnam to poczuć!!!! A tu nic. Zapach nijaki. Wydajność niska. Jakość moim zdaniem też. Ale za to cena wysoka. Szczerze mówiąc zawiodła mnie w tym przypadku firma Dermika i to bardzo.

To już mój kolejny kosmetyk z serii Meritum i podobnie jak tamte nie stanowi żadnej rewelacji.
Peeling miał być delikatny, ale ten jest tak delikatny, że nie robi nic! Ma kremową konsystencję, po nałożeniu go na buzię ścierające drobinki można wyliczyć na palach jednej ręki. Jego działanie jest znikome, skóra 'po' wygląda jak 'przed' nałożeniem specyfiku.
Sam peeling jest bardzo niewydajny, żeby uzyskać jakikolwiek efekt należy go użyć w potężnej ilości. Ponadto drażni mnie jego chemiczny zapach.
Za tę cenę spokojnie można nabyć coś dużo lepszego, jak choćby popularny i skuteczny peeling St.Ives.

ocena prawie uczciwa...

Prawie uczciwa, bo oceniam na podstawie dwóch próbek,a nie całego produktu,a tego wiem, że nie powinno się robić na KW, jednak w przypadku peelingu myślę, że taka ocena jest uprawomocniona, nie trzeba przecież długo czekać na efekty.

Jedna gwiazdka, choć jest miły w użyciu, ładnie pachnie, nie podrażnia...tylko CO TO WŁAŚCIWIE JEST??? bo peeling na pewno nie... :(

Nie robi ze skóra kompletnie nic!!! :( Drobinek ścierajacych należy szukać z wielką lupą :( , ale nawet po znalezieniu(przypadkiem...)nie spełniają one swojej funkcji ścierajacej, ot..taki sobie ozdobnik. Można go używać zamiast żelu do mycia twarzy, tylko po co? Są tańsze, lepsze i bardziej wydajne.

I 25zł za to "cudo"??? Kpina i plama ze strony takiej firmy jak Dermika. :( Wiem, że nawet najlepszym firmom zdarza się wypuścić na rynek niezbyt udany krem, ale stworzenie tylko peelingu(dla Dermiki widać "aż") z drobinkami ścierającymi to chyba nie jest przesadny wysiłek, żeby sprzedawać coś takiego?

PLACEBO, drogie wizażanki, PLACEBO...ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! mimo szczerej sympatii do firmy, spowodowanej podziwem dla jej osiagnięć, mierzonych obiektywnie, bo ich produkty często mojej wrażliwej skórze nie odpowiadają. Tym razem jednak wyjątkowo się zawiodłam...

Ilość zużytych opakowań: dwie próbki...

stan wojenny

To sytuacja, jaka wytworzyła się w mojej łazience po użyciu tego peelingu. Peelingu? Czy przezroczysty lekko pieniący się żelik, w którym poniewierają się trzy smutne granulki ścierające jest peelingiem czy też cieniem peelingu?
Wszyscy wiemy, jakie peeling ma zadania. Ten pewnie też wie, tylko że nic nie robi :( Jedno, co mu wychodzi, to oczyszczenie twarzy, które łatwo można zrobić zwykłwym żelem bez żadnego peelingu. Może spodoba się miłośniczkom delikatności, dla mnie jednak peeling to ścieranie naskórka preparatem St Ives, na sucho, prawie do krwi. Wtedy czuję, że moja skóra jest naprawdę wyczyszczona :)
Nie wiem właściwie, co to tak naprawdę jest :(

Użyłam go kilka razy/ ilość zużytych opakowań: pierwsze, stoi, tak sobie czeka nie wiem na co? Może na zmianę rządu?