Loton, Spa & Beauty, Oil Therapy Coconut Oil (Olej kokosowy do włosów)

Loton, Spa & Beauty, Oil Therapy Coconut Oil (Olej kokosowy do włosów)

Sprawdź ceny produktu

Coconut Oil z serii Spa & Beauty przeznaczony jest do bezpośredniego stosowania na włosy oraz ciało. Olej kokosowy wnika w struktury włosów chroniąc je przed utratą wody i protein, dzięki czemu stają się one miękkie, lśniące i mocne. Wcierany w skórę głowy poprawia jej ukrwienie i wzmacnia cebulki włosowe. Stosowany na ciało nawilża i wygładza skórę. Obecne w oleju kokosowym naturalne antyoksydanty zwalczają wolne rodniki, spowalniają procesy starzenia skóry i sprawiają że staje się ona jędrna i elastyczna.

Loton, Spa & Beauty, Oil Therapy Coconut Oil

Tego olejku zazwyczaj używałam na moje przesuszone końcówki włosów w używaniu go na ciało jakoś nie spodobało mi się, alee.. do włosów jak najbardziej odniosłam wrażenie, że końcówki stały się bardziej odżywione / nawilżone o niebo lepiej to wyglądało niż rozczapierzone przesuszone końce.
Zapach Genialny KOKOSOWY! Z łatwością aplikuje się olejek na włosy.

Super

Olejku używam do wlosow, Do ciała i do opalania. Bardzo natluszcza suche zniszczone wlosy. Ścieramy to w głowę i trzymam po 3h. Super poprawia kondycję suchych wlosow. Jeśli chodzi o ciało także je nawilza A wrwmecz natluszcza. Jest bardzo tłusty ciężko się wchłania I pozostawia tłuste plamki na ubraniach gdy za wcześnie założy się ubranie.

Ulubieniec

To jest to czego potrzebowały moje włosy, idealnie nadaje się do olejowanie włosów, a efekty są niesamowite :) używam to głównie na noc. Nakładam na skórę głowy oraz na całą ilość włosów, zaplatam warkocz i idę spać. Rano zmywam i proszę, piękne i lśniące włosy bez większego wysiłku:) olej dodaje im blasku i sprawia, że są silniejsze i bardziej sprężyste. Olejek jest bardzo wydajny, oczywiście nadane się również do pielęgnacji ciała i twarzy:)

Olejek kokosowy do włosów

Olejek bardzo pięknie pachnie i nie ma aż tak gęstej konsystencji. Włosy są po nim bardzo odżywione, pięknie się błyszczą i fajnie układają. Po dłuższym stosowaniu końcówki są bardzo zregenerowane, odżywione i mniej się rozdwajają. Olej starcza na bardzo długo . Można stosować go zarówno przed myciem jak i po myciu. Jest również do stosowania na ciało lecz skóra jest po nim bardzo długo tłusta. Bardzo długo też wchłania się we włosy i zbyt duża ilość sprawia, że włosy bardzo długo sprawiają wrażenie tłustych co nie wygląda estetycznie.

Rewelacja.;)

Jestem bardzo zadowolona z działania;)
1. Używam tego jako olejowanie włosów, nakładam albo na całą noc albo ok 2 h sporą ilość produktu.. Włosy po tym są przemiłe, błyszczą.
2. Smarowania bardzo suchych miejsc np. kolan, pięt. Długo się wchłania ale daje radę.;)
3. O DZIWO jako olejek do opalania. Jest przegenialny, nawilża skóre, opalenizna jest piekna i bardzo szybko łapie nas słoneczko..

Fajny

Używam go na kilka sposobów:+
*do olejowania włosów przed myciem, sprawdza się super
*do wzbogacania masek do włosów, też super
*jako dodatek do peelingu domowego, też super
Do nakładania na ciało i włosy po myciu (na włosy daje czasami baardzo małą ilość i jest ok) w dużych ilościach nie jestem skora bo to jednak czysty olej i pozostawia bardzo tłustą warstwę

Więcej nie kupię

Ależ ten olej tłuścił włosy. Okropnie. Nałożony na włosy nawet minimalną ilość potrafił zrobić strąki. Próbowałam go nawet zużyć do ciała .Zapach mi nie odpowiadał. Robiłam kilka podejść do niego , ale nie niestety . Nie lubię wyrzucać kosmetyków ale ten wylądował w koszu.

Niezbyt trafiony produkt

Zakupiłam ten produkt z czystej ciekawości i zamiłowania do kokosowego zapachu. Nie spodziewałam się jakiś specjalnych rewelacji i nie pomyliłam się. Używałam go głównie do stóp, czasem na włosy i dłonie, ale nie widziałam żadnej pozytywnej zmiany. Produkt ciężko zmyć z włosów.
Na pewno nie zakupię go drugi raz.

PLUSY:
Jest wydajny jak na takiej średniej wielkości opakowanie.
Zapach jest dość przyjemny.

MINUSY:
Często zbiera się osad na dnie buteleczki, ale przechowywany w cieplejszym miejscu wraca do prawidłowego stanu.
Strasznie tłusty i długo się wchłania.
Nie poprawia kondycji skóry i włosów.

fajny ale

Nie do nakładania bezpośrednio na włosy. Najlepiej dolać kilka kropel do ulubionej maski i wtedy możemy liczyć na efekt WOW. Pięknie pachnie, włosy są miękkie i puszyste(ale nie spuszone!), Zagości u mnie na dłużej
PS. Świetnie sprawdza się jako olejek do ciała tuż po goleniu, Brak czerwonych krost gwarantowany!

bardzo dobry

Jak na włosomaniaczke przystało i ja wpadłam w wir olejowania włosów, zazwyczaj robię to na noc lub na godzinę przed myciem, moje kudły są niskoporowate i bardzo lubią oleje kokosowe. Jest to mój jeden z najlepszy produktów do olejowania

plusy:

- nawilża
- regeneruje
- włosy są mięsiste i błyszczące, stają się sypkie
- zapach
- nie puszy
- opakowanie z pompką

minusy:

- brak

Paskudny, nie kupujcie!!!

Porażka i bubel, nie życzyłabym jego zakupu najgorszemu wrogowi.

Wady:

- nie ma absolutnie nic z prawdziwym olejem kokosowym. Spoko, nie spodziewałam się cudów, chciałam kupić tylko olejek do włosów na końcówki i skusiła mnie niska cena. A okazało się, że to ZWYKŁY OLEJ SŁONECZNIKOWY!!! Z bardzo intensywnym i słodkim zapachem, ale jednak tylko olej słonecznikowy.

- kompletnie nie nadaje się np. do zabezpieczenia końcówek po umyciu, bo robi z włosów sztywnego, lepkiego smarka, który przyciąga kurz, dzikie owady i brud

- nie nadaje się też do olejowania włosów, bo oblepia je jak smar, jest praktycznie nie do zmycia nawet najmocniejszym szamponem. Tak, oblepia bardziej chamsko niż olej rycynowy, a to już o czymś świadczy. Zresztą, używam smaru do konserwacji swojego roweru i słowo daję, że ten olejek ma identyczną konsystencję.

- nie nadaje się do wsmarowywania w całe ciało, ponieważ nigdy się nie wchłania, nie pielęgnuje i nie odżywia

- zużywam go do stóp. Najpierw smaruję nim stopy, potem zakładam na nie skarpetki, i tak potrafię przechodzić cały dzień typu: niedziela lub sobota. Smaruję nim także stopy na noc. I dziadostwo i tak nie działa!!! Nie nawilża, nie odżywia, nie zmiękcza... UCIEKAJCIE!!!!!!!!!!!

Szkoda tych 15 zł. Jak krew w piach.

PS Pachnie naprawdę obłędnie, zapach mnie ujął i za każdym razem, gdy go wącham, sprawia mi przyjemność... dopóki nie próbuję go użyć.

PS 2 Tak naprawdę najlepiej sprawdza mi się w roli kremu do rąk. Oczywiście na noc. Opakowanie też ma wygodne i higieniczne. Jeśli ktoś ma ochotę - w tej roli go serdecznie polecam.

Zdecydowane tak!

Produkt zakupiłam w Rossmanie na promocji. Od dawna polowałam na niedrogi olej do włosów, więc gdy zobaczyłam na półce ostania buteleczkę bez wahania po nią sięgnęłam. Nie czarowałam się, że to będzie jakiś wyjątkowy produkt, jednak po pierwszym użyciu zakochałam się. Włosy po użyciu są miękkie, lśniące i elastyczne.

Dodatkowo pięknie pachnie. Cena jest komfortowa.
Zdecydowanie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże