Bell, Secretale Mascara (Wydłużająco - pogrubiający tusz do rzęs)

Bell, Secretale Mascara (Wydłużająco - pogrubiający tusz do rzęs)

Tusz awiera specjalną kombinację włókien modelujących, dzięki którym wspaniale pogrubia i wydłuża rzęsy. Z kolei składniki naturalne - wosk ryżowy, wosk pszczeli, wosk carnauba i olej z oliwek dbają o kondycję rzęs. Tusz wzbogacono również o witaminę E i prowitaminę B5, które wzmacniają rzęsy. Nowoczesna szczoteczka gwarantuje dotarcie nawet do najkrótszych włosków i efektowne ich rozdzielenie.

Okropny.

Tusz nie jest drogi, jednak i tak szkoda wydanych na niego tych kilku groszy.
Plusów nie widzę.

Zachęciło mnie jego opakowanie. Nie wiem co sobie myślałam - w końcu Bell to Bell.
Tusz nie robi nic. Jestem posiadaczką długich rzęs, więc nie liczyłam na to, że jeszcze je wydłuży, ale.. ale mógłby choć trochę je pogrubić; w końcu taki ma być jego zamiar.
Przeliczyłam się. Nie polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno, ledwo naruszone.

Dobry dla niewymagających, na co dzień.

Kupiłam ten tusz będąc w desperackiej potrzebie posiadania jakiegokolwiek tuszu z uwagi na to, że zgubiłam całą kosmetyczkę i nie miałam praktycznie żadnych kosmetyków do makijażu. Wybór padł tym razem na Bell - zachęcona ślicznym błękitnym opakowaniem, fajną, dużą szczoteczką i obietnicą wydłużenia i pogrubienia, kupiłam go. Zwykle kupuję tusze wydłużająco -pogrubiające, tym razem więc nie wahałam się długo.

Naprawdę bardzo ładne i eleganckie, trochę przypomina mi to z LashArchitect. Kosmetyk wygląda przez to na droższy niż jest w rzeczywistości (ja zapłaciłam 18zł). Łatwo się je odkrkęca, nie ma też problemu ze szczelnym zamknięciem go.

Szczoteczka:
Duża (ale nie największa), włosie średnio gęste, dość twarde. Ma tendencję do łapania drobnych farfocli. Bardzo poręczna.

Tusz i działanie:
Wydajny, nie wysycha w opakowaniu, po kilku użyciach gęstnieje czym bardzo zyskuje - efekt na rzęsach jest o wiele lepszy niż tuż po zakupie. Rzęsy są ładne, długie, oddzielone, przy odpowiednim tuszowaniu też lekko podkręcone. Nie ma efektu grudek czy owadzich nóżek. Nie kruszy się ani nie rozmazuje. Jest trwały, ale nie stwarza żadnych problemów przy zmywaniu - nie trzeba niepotrzebnie trzeć oczu.
Spektakularnych rzęs-firanek raczej nim nie uzyskamy, ale rzęsy wyglądają bardzo ładnie i naturalnie. Zależy, co kto lubi.

Cena:
Adekwatna do jakości - stosunkowo niska.

Myślę, że dla osób które mają długie, proste i dość gęste rzęsy (tak jak ja), kosmetyk będzie ok, jednak przy bardzo krótkich rzęsach może okazać się za słaby.
Ocenę pozostawiam Wam :)

beznadzieja

Kupiłam go skuszona przepięknym opakowaniem. Cudowny błękit a na nim napisane że wydłuża i pogrubia :)
Bajka. Niestety po nałożeniu okazało się ze jest do niczego :( Mam rzadki i krótkie rzęsy więc zawsze używam tuszu pogrubiającego. Szkoda w tym przypadku okazało się że nawet te 14 zł które wydalam na niego zostaly wyrzucone w błoto:(

Ilość zużytych opakowań: 1 tusz

całkiem dobry i tani

Tusz jest w bardzo eleganckim opakowaniu, jakby to był luksusowy kosmetyk, a nie "tani" Bell.
Co do działania - sprawuje się dobrze do dziennego makijażu, daje efekt naturalny. Jest czarny, ale nie jest to taka czerń krucza, nienaturalna. Na wieczór by się nie nadał np. na Sylwestra, bo nawet kilka warstw nie zbuduje Wam tego co dałaby jedna warstawa Max Factor 2000 Calories.
Jest bardzo precyzyjny w nakładaniu, świetna szczoteczka, taka gęsta. Nie ma żadnych efektów motylich nóg, rzęsy ładnie rozdzielone, pojedyncze.
Bardziej wydłuża niż pogrubia. Zaskoczył pozytywnie, naturalny efekt.

P.S. Po miesiącu używania odejmuję gwiazdkę. Tusz ma teraz tak ciężką konsystencję, że strasznie sklej i nakładanie jest katorgą. Leci do kosza.

Używam tego produktu od: kilku tygodni