Meritum, Delikatny tonik hipoalergiczny do cery bardzo wrażliwej

Meritum, Delikatny tonik hipoalergiczny do cery bardzo wrażliwej

Delikatny preparat oparty na wyjątkowo łagodnych, specjalnie dobranych składnikach. Przeznaczony do pielęgnacji każdego typu cery wrażliwej i bardzo wrażliwej, dla osób, których skóra źle reaguje na kosmetyki. Tonik uzupełnia oczyszczające działanie preparatów do demakijażu, nawilża, zmniejsza skłonność do łuszczenia się naskórka, reguluje ph skóry. Dzięki bardzo delikatnym, specjalnie dobranym substancjom łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

bezpieczny

Największą i jedyną zaletą tego toniku jest fakt, iż nie szkodzi. Wbrew pozorom to dość istotna uwaga, gdyż do tej pory tylko ten jeden, jedyny tonik mógł być przeze mnie użyty więcej niż trzy wieczory pod rząd. Raczej bezzapachowy, dość wydajny, koi skórę po porannej/wieczornej toalecie i - tyle w temacie. Nie pogłębia nawilżenia, nie rozjaśnia, nie odświeża. Pierwsza buteleczka tego kosmetyku mnie zachwyciła, ale było to dobre 10 lat temu i gdy w tym roku postanowiłam odświeżyć znajomość - przeszedł bez echa. Moim zdaniem wina leży po mojej stronie: po prostu zmieniły się potrzeby mojej cery.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć:)
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Przeciętny

Byłam z niego średnio zadowolona. Wolę kosmetyki, których efekty działania widać od razu gołym okiem (stąd często mam podrażnioną skórę :P). Ten natomiast mi krzywdy nie zrobił, nawet trochę nawilżał, ale nie czułam że buzia jest całkowicie oczyszczona. Przy jego pomocy wygoiłam wszystkie podrażnienia i zaczerwienienia. A następnie z czystym sumieniem kupiłam coś bardziej agresywnego.

Używam tego produktu od: przez miesiąc zużyłam
Ilość zużytych opakowań: jedną buteleczkę

cudeńko!!!

Witam ten tonik jest świetny. Nawilża skórę, oczyszcza z całodniowych zanieczyszczeń a cera po jego nałożeniu jest miękka i gładka w dotyku, jest taki delikatny i bezzapachowy jak najbardziej nadaje się do cery wrażliwej. Gorąco polecam!!!

Anna Małecka masaż twarzy

nic szczególnego

Nawilża, odświeża i nic poza tym... Myślałam, że po trzech miesiącach stosowania znajdę w nim jakąś super zaletę, ale nic z tego...
Nie przekonał mnie do siebie.
Będę szukać dalej:)

Używam tego produktu od:3 mies.

zgodnie z założeniem

Wszystko zgodnie z planem, bez ekscesów, ale i bez spektakularnych sukcesów - to znaczy delikatnie, bez wysuszenia, uczucia ściągnięcia, z łagodnym efektem kojącym. Wyraźnie odświeża, uspokaja nawet lekko podrażnioną skórę. Jednak wciąż przebieram w innych podobnych produktach, stąd nie jestem pewna ponownego zakupu...

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

godny

Kupiłam go poniewaz potrzebowłam toniku delikatnego, takiego który nie podrazni mojej juz podraznionej skóry.I nie zawiodłam się :D
Tonik ładnie odswieza, nie podraznia, uspokaja skóre , nie naciaga jej.Twarz ładnie wyglada.
Duzy + za to ze po uzyciu na bardzo podrazniona skore nie szczypie, a daje uczucie miłego odswiezenia.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

Trudna sprawa

Tonik jest naprawde delikatny i na pewno dobry do skóry bardzo wrażliwej, dla mnie osobiście troche za słaby (powinnam kupic do wrazliewj i suchej) i dlatego daję 3 gwiazdki w moim przypadku nie sprawdzil sie.

pierwsza! ;)

trzy gwiazdki to chyba w sam raz - nie mam zamiaru dawac plusow za rzeczy oczywiste, np za to, ze nie podraznia, wychodze wiec od sredniej: to poprawny kosmetyk, nie lagodzi, ale i nie krzywdzi, nie mam zastrzezen, ale i nie kupie nastepnego - chyba ze uczuli mnie jego nastepca - wtedy pokajam sie i wroce ;)