Bobbi Brown, Long Wear Cream Shadow Stick (Kremowy cień do powiek w sztyfcie)

Bobbi Brown, Long Wear Cream Shadow Stick (Kremowy cień do powiek w sztyfcie)

Pojemność 1,6 g

Long - Wear Cream Shadow Stick Bobbi Brown jest niesamowicie łatwy w użyciu. Jego delikatna konsystencja idealnie rozprowadza się po powiece, nie gromadzi się w załamaniach, nie rozmazuje się. Kremowe cienie Bobbi Brown Long Wear Cream Shadow Stick mają szerokie zastosowanie, pomagają stworzyć lekki letni makijaż, jak i zdecydowany efekt `smokey eye`.

Całkiem OK

Kredka / cień w kremie. Posiadam krędkę w kolorze szampana - była częścią zestawu DARK CHOCOLATE EYE SET.

Niewątpliwą zaletą produktu jest jego pigmentacja. Kredka pozostawia na powiece ładny, intensywny kolor. Można nią rozświetlić łuk brwiowy oraz kącik oka. Pewnym problemem jest jej rozcieranie, a takze nałżenie mniejszej ilości produktu, np. na linię wodną.

Wydaje mi się, że to poręczny kosmetyk, który prosto się aplikuje, i dzięki któremu możemy szybko wykonać dzienny makijaż. Noszę ją zawsze w kosmetyczce, w celu zrobienia drobnych poprawek w ciagu dnia.

Zadadniczym minusem jest jednak jego cena. Z tej przyczyny nie jestem pewna, czy zdecydowałabym się na nią po raz kolejny (kredkę dostałam w prezencie). Myślę, że odpowiedniki z drogerii mogą spokojnie pełnić rolę substytutu i w tym przypadku, jak również w wielu innych, po prostu nie warto przepłacać za kosmetyki do makijażu. Szczególnie, że te loreal, maybelline czy bjouris niczym nie odstają od najlepszych marek (poza może uboższą gamą kolorów).

Używam tego produktu od: 1 miesiaca